Kazelot Hamilton
Komentarze
@ZdrajcaNarodu oh krystuse świnte! gdzie to na to czasu - ale aż się łezka w oczku zakręciła cóż to było za wydarzenie :)
Sarmatian wróci kiedy z Tytusem będziemy wolnoczasowi w większym stopniu. Szukam sobie ciekawego miejsca u ciekawych ludzi na nieregularną nieciekawą rubryczkę :)
kultura jak ******
wypina się tam
gdzie najwięcej ******
przepraszam bardzo, ale dlaczego ktoś mi się ********* w tytuł mojego marnego artykułu? :)
unoszę brew
spuszczam z żył krew
skąd ten caps lock
skąd ten gnief.
Sarmacja jak Beri-Beri.
Zoo, Samochody, Dom..są rzeczy które Sarmaci mogliby mieć, i do których Liberty mogą służyć ;)
Najlepiej chyba samemu rozprowadzać za odpowiednią cenę Swoje dzieła. Przynajmniej sam tak postępowałem i jakoś z tego wyżyłem ;)
Wprowadzenie progresywnego stopnia opodatkowania oraz opłat w stosunku do posiadanego majątku wydaje się słuszne, ale też powstaje duży dylemat moralny, gdyż mimo wszystko większość ludzi wymienionych w artykule faktycznie uzyskała majątki poprzez wieloletnią wzmożoną aktywność w Sarmacji. Nie można doprowadzić do tego by bycie bogatym, było źle widziane. To wstęp do samoukręcającego się bata na aktywność, przeciętny Sarmata taki jak Ja, dojść może do wniosku, iż lepiej pozostać w strefie szaractwa. Niemniej uważam ten artykuł oraz zawarte w nim tezy, za ciekawy i możliwy wstęp do szerszej publicznej dyskusji o potencjalnych rozwiązaniach w zakresie rozruszania skostniałego systemu finansowego.
Jeśli to możliwe, prosiłbym o rozważenie Mojej propozycji dotyczącej powołania Komisji działającej w zakresie wyjścia z kryzysu finansowego. Skład komisji to sprawa plastyczna, a sama propozycja jest tylko próbą pomocy w rozwiązaniu kwestii przy jak najmniejszym tarciu na tle społeczno-rządowym.
Najgorsze co można zrobić w tej chwili to z kryzysu wcyiagnac kolejny kryzys.
Myślę, że nie skazaną na pożarcie opcją jest powołanie grupy specjalistów. Mogłaby podjąć współpracę z Radą Ministrów celem wypracowania rozwiązania, które zagwarantuje usatysfakcjonowanie zarówno, Obywateli, opozycji politycznej jak i samej Rady, gdyż to ona w perspektywie najbliższych miesięcy podejmować będzie odpowiedzialność za stan budżetu.
Dyplomacja nakazuje prawilnie BigMaca z Magnumem zamiast kotleta
Życie jest jak penis przed wytryskiem, nigdy nie wiesz jakich ludzi w Sobie nosisz. SIEG HAIL Durex.
Sprawa została postawiona jasno, zostało dokonane rozliczenie z którego jasno wynika to co wynika. Jako skromny obywatel uważam, że sprawą pierwszorzędną jest utrzymanie wypłacalności państwa względem obywateli na czas opracowania długofalowego planu wyjścia z obecnej sytuacji.

Myślę, że nie ma o co się specjalnie sprzeczać, inne opcje wydają się w tej chwili niestety niewystarczające do przeciwdziałania grożącym Nam efektom pustek w budżecie.
Są gdzieś wyniki dla tych którzy nie mogli uczestniczyć?
Dostarczę jedzenie, alkohol i Swoje towarzystwo.
absolutne ja pierdoli.
Wyczuwam wypałowanie
Gratuluje i żegnam :) Skoro władza, to mam nadzieje, że Sobie poradzicie. Do not waste time for bullshit.
Ence pence
w której rence
przy sikaniu trzymasz penisa.
ocb. i to nie jest marka bletek w tym wydaniu
Nóż! Libacje! Kondygnacje!
Oniemiałem w podziwie, czując jak przez moją koszule przebijają sie sutki niczym igły sosny, oddając moje podniecenie i napięcie rosnące z każda linijką, słowem..<3