Hewret z Gerwenu
Komentarze
Właściwie to jaki jest cel tego odnowienia obywatelstwa?
@Bocian W sumie inaczej - jak to jest osoba naprawdę sławna i znana to problemu nie ma.
Świetne opracowanie, może się okazać przydatne tu i ówdzie. ;)
A co do samej sytuacji, tak jak już napisałem w temacie Krzysztofa pod jego "personalną wojną z UNP". Było, minęło, żyjmy dalej po swojemu.
Mogę nawet się założyć, że po jakimś czasie i również UNP się rozpadnie.
Czy legalnie wykorzystano czyjś wizerunek?
Jakie imię przybierze przyszły Książę? :)
Wspaniała analiza, podziwiam i doceniam. :)
Świetny briefing, jestem zadowolony z działań rządu!
@Antoni w jaki można przyciągnąć nowych mieszkańców do Księstwa Sarmacji? Czy obecne trendy social media sprzyjają rozwojowi mikronacji? Czy jeszcze istnieje szansa uczynić wirtualne państwa atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu, gdzie można poznać wielu nowych ludzi i rozwijać swoją wiedzę?
Będę potrzebować nowego herbu, czy Wielmożny Peter West jest godny zaufania? :)
Życzę powodzenia i trzymam kciuki! :)
@KrzysztofHans Sprawy z Galerią von Thorn chyba nie muszę przytaczać? :)
No cóż, niestety wciąż nie ma miejsca dla zachowania historii mikronacji. Jedno kliknięcie może usunąć wieloletni dorobek wielu ludzi.
@AlbertJanMaat Czy to raczej kopia konturu Valhalli w Sclavinii?
Wspaniale! Z chęcią zwiedziłbym Valhallę - a kto wie...? Może tam zamieszkam!
Stowarzyszenia!
Gratuluję!
Ważne żeby rody się rozwijały. Poprawia to efektywność w działaniu.
Zachęcam do podjęcia studiów. :)
Mnie tam powaga już nudzi.
Ostatnio zaglądałem do poradników, żeby odświeżyć swoją wiedzą o tytulaturze baridajskiej. :P
Kurcze, zapalenie płuc gotowe. :\
Zauważam, że w ostatnim znaczna część obywateli państw trzecich przenosi swoją aktywność do Sarmacji. Czyżby KS stało się jedynym sensownym miejscem do v-bytowania?
Księstwo Sarmacji polskim odpowiednikiem Bastion Union?
Czy korona jest cięższa od mitry?
Ciekawi mnie jak postać Andrzeja Swarzewskiego została zapamiętana w społeczności sarmackiej po wydarzeniach z przed prawie 7 laty?
Zachęcam nowych do rozpoczęcia działalności w samorządach, np: jako burmistrzowie miast.
@RCA To Książę-Senior nie wspiera monarchii? :o