Maria von Primisz
Komentarze
"Praktycznie nie zdarzają się odmowy [wniosków o obywatelstwo]" :( Przynajmniej na zawsze pozostanę w awangardzie. :D
@TIH
To JEST śmieszne WKM, i wcale nie bezczelniejsze od działalności mającej na celu anihilacje Sclavinii która tu niedawno była po cichu przez WKM popierana.
@ RCA Sejm to wybrańcy narodu, naród (w tym Slcavinczycy) zdecydował o daniu większości BP i partia ta ma teraz obowiązek realizowania swojego programu i ideowosci aby nie zdradzić wyborców, wydaje mi się ze w ten program dużo bardziej wpisuje się opór od dążeń jednego z samorządów do zniewolenia innego i to tylko z powodu jego (kolejnej) chwilowej przerwy w aktywności. Wszyscy powinno zdawać sobie sprawę ze połączenie zabiję sclavinie tak jak wcześniej zabite zostały Gallonia i Loardia bo tylko w autonomii może się rozwijać inną kulturą i klimat.
Tekst ciekawy ale na przyszłość trochę obrazków żeby nie wyglądał jak post na forum by nie zaszkodziło. :)
Ekhm...
Cytuję:
Juliette nie ma nawet własnego konta na stronie Sarmacji.

http://www.sarmacja.org/mieszkaniec/profil/AF686
http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/8323/8

A do artykułu się odniosę jak doczytam do końca.
Polska język, trudna język, a koniugacja rzeczowników i zapis wielka/mała litera to już wgl...
Specjalny prezent od klubu parlamentarnego Porozumienia Sarmackiego, dla podkanclerzego von Hohenzollerna:
ZGS8oGO.png
Kto wybiera zwycięzców? Komisja czy ilość zgłoszeń?
Im człowiekowi bardziej zależy i bardziej sie stara tym łatwiej go zniechęcić krytyką, obrażaniem, czy olewaniem i to dotyczy się zresztą nie tylko marszałków.
Zwycięstwo cieszy tym bardziej iż był to mój powrót na ławkę Galaktycznych po długiej przerwie. Mam nadzieję iż w przyszłym sezonie o tej porze derby Almery będą decydowały jedynie o ułożeniu 1 i 2 miejsca w tabeli.
Pozostaje mi trzymać kciuki za sukces gazety, być może wreszcie coś sarmackiego rzuci Kurierowi wyzwanie (choć obawiam się że na dłuższą metę ta misja jest straceńcza. Powodzenia!
Piękna ściana, aż się łzka w oku kręci. :D
Wszyscy publikują, i ja muszę się zabrać za próbę bycia pisarką chyba. (a tego nie chcecie!) Dzieło przeczytam w wolnej chwili bo tymczasowo kampadnia i tesco gonią.
Niech zyje nam Futuryzm! Piekny tekst i licze na dalsze dziela.
W pełni się odniosę o późniejszej porze, ale póki co cyz nikt w RSO nie potrafi czytać ze zrozumieniem? Pokażcie mi gdzie PS wspomina o odwoływaniu Księcia? Proszę o wskazanie takiego zdania, a jeśli go nie ma to o napisanie "nie potrafie czytać, a się mądrze" 100 razy w zeszycie i zamieszczenie tu zdjęć. Odnosi się to zarówno do pana Koraba jak i do kanclerza in spe.
Bardzo ciekawe pomysły reform nad którymi niewątpliwie warto się skupić w przyszłej kadencji żeby takie niesmaczne sytuacje jak spam wicehrabiego Koraba-Kaku w dziale powitalnym się w przyszłości nie powtarzały..
Tak jak się nie zgadzam z poglądami (a raczej ich brakiem w wielkiej ilości kwestii, ksiega dobrych praktyk c'mon...) to spot jest świetny i imponujący, mimo niedoróbek graficznych i wpadki z herbem które faktycznie bolą trochę w oczy.
W tym momencie powinnam się obrazić że Mama nie pamięta o moich urodzinach tylko się od randomków dowiaduje!
@Kriversen A ja nie rozumiem wątpliwości PTRa, wszak jasnym jest że senat powinien powstać po to aby można było postulować jego likwidację. I tylko dlatego.
Oo Młynku o to być się mógł dowalić że to nie jest właściwe miejsce na tego typu wypowiedzi:
6Xbk2I6.png
A według Wielmożnego DSG KS jest miejscem ku czemu? Jeśli nie ku publikowaniu artykułów i dysjusji o nich?
Nie, z tego co wiem wynikła z kryzysu wewnętrznego Brodii i okazji do zamachu stanu jaka się nadarzyła Andrzejowi. Jeśli oczywiście mogę odpowiedzieć za autora.
Cytuję:
Jednocześnie informuję, że wkrótce przeprowadzę audyt dotyczący miejsc wirtualnego zamieszkania managerów ligi - przypominam, ze SLP jest ligą tylko i wyłącznie dedykowana dla osób z mikronacji, brak aktywności w mikronacjach spowoduje usuniecie z funkcji managera - to powinno się zadziać najpóźniej do końca przyszłego tygodnia.
Czy na prawde jest sens wyrzucać na przykłąd byłych mikonautów którzy może przez SLP kiedyś wrócą? Nadgorliwość w pracy gorsza od faszyzmu, wszak oni nic nie wadzą.
Mam dokładnie takie samo zdanie co Bobby, pomysł wspaniały choć sama japonia jara mnie ujemnie, niestety. :(

PS: TAAAK, międzynarodwe skhandale RLZ!! Pobijemy te Wszechcarackie świnie! (bez urazy synu mojej teściowej ;) )
Urocze, pomysłowe. Gdybym była jeszcze chłopakiem to bym ci baaardzo podziękowała mamuś. :*
Political Ficion w sensie reala i przyszego zostania "mładą obiecującą pisarką". A takie opus magnum tez brzmii ciekawie ale ilość pracy jaką by wymagało jest powalająca.