Kuba Hogh-Sedrovski
Komentarze
Widać teutonską zawziętość u ostatniego naszego człowieka na stołku. Brawo i broń Teutonii
Polecam :*
może jestem dziwny, niebinarny, ale spisuję każdych ksieciów i kanclerzy od początku pobytu w księstwie
Nawet fajny kanclerz.
Trochę słabo, bo pierwsze 3 mecze mi nie "idą" :D
@Michaelus 31. października start sezonu? Kurczę, będę się musiał starać by być najlepszą drużyną/trenerem miesiąca.
Fajnie byłoby zgłosić się do kalamBURZY, ale nie używam discorda :D
W całej rozciągłości popieram słowa pisane Czcigodnego Marszałka.
@Prokrustes i tak tylko ty grasz w Sarmację xd
Co ma większą wartość? Nazwanie kanclerza "Gellońską zarazą", czy leszcza "członkiem" podczas rozprawy :D
A może już czas zmienić nazwę z "Księstwa Sarmacji" na Królestwo Teutonii. W sumie tylko im chce sie grać i jakiemuś Matwiejowi.
Sarmacja to obecnie dno, muł i wodorosty.
Dlaczego dopiero w 14 minucie zorientowałem się, że osoba z wyższym głosem to nie jest ramael :?

Bardzo mi się podobało, więc nominuję do czeleńdżu obecną Minister Finansów i Gospodarki.
To nie może być prawda! Gdzieś z boku wychowałem się dzięki WKW. To może czas by podjąć u mnie bardziej radykalną decyzję. Jak Sarmacja zdycha, to może czas..
Nie zmarnuję głosu o sile 7 :)
Ściana tekstu bez obrazków :D
Tak już na serio, to powodzenia i pewnie miałby pan moje poparcie, ale po wyniku najbliższej elekcji usuwam (wygaszam) konto.
Przyznam szczerze, że to bardzo ciekawa kandydatura.
Kadencja sejmu może być przedłużona tylko decyzją Księcia Sarmacji. Z całym szacunkiem dla JKM, powołanie siebie na regenta Królową Teutonii można zanegować.
@AFvTD wyostrzył ci się żart xd
@BrunonKrasnodebski wybacz, tak mi się zaberrowało, ale cieszę się że masz IQ wyższe niż ważysz.
I tak mu gówno zrobicie xd Teutońska totalna opozycja ma problem i straszną obstrukcję w sejmie. Ja na miejscu pani Marszałek - Senior już wysłałbym kilka zawiadomień.
@AdekJozef jeśli doszło do manipulacji to Avril to sprawdzi xd Nie znoszę zmian i JKM mamy dużo wspólnego, oprócz spraw światopoglądowych :D