P.N.W
Komentarze
Zapomniałam dodać: tyle że gdy to powtórzy się jako farsa, to przynajmniej wszyscy pośmiejemy się z waszej monarchistycznej głupoty i krótkowzroczności. Ale może wtedy dopiero zrozumiecie, jakim to defektywnym z założenia ustrojem jest monarchia, tak samo jak to zrozumiał Kefas, Kwazi, Korab czy też ja.
A potem będziecie płakać, jak znowu jakiś nadęty ksiąć, powołując się na "nianaruszalne książęce prerogatywy", znowu zrobi burdel na pół kraju, bo mu się coś osobiście nie będzie podobało. Tyle że za pierwszym razem to była tragedia, ale jak się to znowu powtórzy, to najprawdopodobniej jako totalna farsa.
Należało się. Totalnie.
Wersja poprawiona poprawiona:

O cycki, i ty cycki w cycki cycki, cycki
i cycki na cycki, i cycki cycki, cycki
i cycki cycki, i cycki cycki, cycki
i cycki cycki, i cycki cycki, cycki
Cycki, cycki, cycki, cycki!
Cytuję:
Na czele przemytników więziennych stała Paulina Natalia Wileńska. Siedziała ona za napaść na exksięcia Piotra Grzegorza. Któżby się przecież spodziewał, że zaczai się na niego pod Grodziskiem i machając sztucznym penisem zaatakuje, chcąc zgwałcić permanentnie przez uszy. Paulina jednak miała ten wielki talent, że była wstanie załatwić wszystko. Podobno dla samego Prezerwatywa Tradycji Radzieckiego załatwiła łóżko adekwatne do jego gabarytów. Podobno te samo łóżko szybko wspólnie załamali.
To jest totalnie MISTRZOWSKI fragment! :D
Cytuję:
- Spierdalaj! - zakrzyknął chór wandejski – Democratia subito, kurwo!
I ten też.
Brakuje mi w tym wierszu czegoś o cyckach.
Hm, takie coś chyba już kiedyś gdzieś widziałam…

https://sites.google.com/site/bazylianie/
Siabada, siabada, siabada, mydełko FFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU-
Cytuję:
jestem skłonny przystąpić do ruchu racjonalnych monarchofaszystów, bez wszystkich oszołomów i degeneratów, którzy korwinizują monarchię.
Lol, tyle że monarchizm to JEST korwinizm, tyle że przełożony na warunki mikroświatowe. Równie dobrze mógłby towarzysz dołączyć do ruchu komunistów popierających kapitalizm.
Cytuję:
Czy nie zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak powinien wyglądać i zachowywać się prawdziwy, konserwatywny monarchista?
Przede wszystkim, powinien siedzieć cicho.
Gratuluję, właśnie towarzysz napiał artykuł, który nie ma ANI JEDNEGO zdania!
O proszę, szykuje się wandejski Seksszpil!
Tow. Swarzewski po prostu jest pewnie narodowym bolszewikiem, albo coś w tym stylu.
Nie wiem, co ci nie pasuje w moim języku. Świetnie się nim robi minetę, to mało?
No i co, tępe stoliczkowe chuje, kto tu się boi poddawania projektów zmian ustroju pod ocenę ludu w referendum, he he he he he? Balonikowi powinno się teraz nadać Nagrodę Modrzewia w dziedzinie hipokryzji, hihihihi.
Niech żyje narodowy socjalizm! :D
Hahaha, najlepszy artykuł z całej serii :D. Aż mi się przypomniało, jak ja podobny przedruk zrobiłam w Wandei Ludu:

http://wandea.wandystan.eu/2451
WANDEJSKIE BOJÓWKI JASINFY
Cytuję:
Teraz tak na prawdę wyszło przysłowiowe "szydło z worka"
Pierwsze słyszę o jakimś przysłowiu o szydle z worka.
Domagam się zdjęcia artykułu z głównej, zdjęcia w nim pokazane (jedyne na co 99% Sarmatów zwraca uwagę) są smutną kopipastą!
Cytuję:
Ciągle k***a tylko to j****e PI. Jakby nikt innej liczby niewymiernej nie znał. Weź mądralo ułóż prozę dla stałej Eulera "e"!
Naprawdę znasz tylko stałe pi i e? Ułóż lepiej prozę dla liczby urojonej, piczo.
Co za problem, towarzyszu, po prostu napiszcie opowiadanie na poziomie wypracowania w gimbazie, i tyle :D.
I nie tylko serce.
No, jakiegoś zdrajcę.
Lepiej obcować ze szczynami, niż z Czuguł-Czanami.
A ja jestem totalnie OBURZONA tym, że tow. L. von G. pozwała wszystkich ją obrażających, ale nie Wandejczyków z Wandystanu. To jest dyskryminacja przypominająca najgorsze czasy panowania bazyliszków!
Akurat Khand tu jest użyty tylko niejako jako symbol, a nie w związku z zaangażowaniem w sprawę. Ale fakt, mogłam użyć zamiast niego hetmana von Graudenza.