Igor Żdanow
Komentarze
Będę musiał reaktywować TIBK. No i w końcu wyruszyć w wyprawę badawczą, celem dokładnego poznania i ustalenia jak wygląda nasz v-układ gwiezdny.
@Camel Czyli przesunąć zakupy na dołek ;)
Kupować dopóki jest tanio!
@MAP Do zwykłych druków rozsyłanych pomiędzy randomowymi osobami z reala? Chyba jeszcze nie żyjemy w państwie policyjnym. Jeszcze do tego etapu nie doszliśmy ;)
Szkoda, że KSZ nie trzyma ciągłości. Coś szybka ta wymiana sprzętu ;)
Oparte na symfonii?
Może lepiej zrobić to Emacsem przez Sendmail?

Tak poza tym, to nie widzę sensu przenoszenia informacji z tzw. reala do KS.
Diuk @Prokrust prowadzi Technikum im. Innowacji, więc myślę że warto pod tym szyldem ciągnąć PHPa ;)
Chętnie się dołączę ;) Ma diuk @Up jakiś plan działania? Może się, wspólnie z autorem artykułu, podzielimy poradnikami? Tyle rzeczy jest do odkrycia, a ile do napisania!
Oczywiście, jestem jak najbardziej za ;) O ile opis interpretatora jest sprawą drugorzędną, o tyle wydaje mi się że podanie adresu powinno być zawarte w artykule. Szczególnie, jeżeli podane są informacje np. o rozszerzeniu pliku ;)
No i stwierdzenie, że interpreter PHP przetwarza kod na HTML jest bardzo mocno uproszczone ;)
Przydałoby się wskazać jaka to strona. Chodzi oczywiście o localhost/{NAZWA_FOLDERU}. Nazwa folderu założonego w punkcie 3.

I oczywiście należałoby najpierw uruchomić serwer Apache - w przypadku XAMPPa wystarczy wcisnąć przycisk start w odpowiednim rzędzie.
Przepraszam, za multikomentarz - można połączyć.

Pierwsze trzy wykresy są mało czytelne na pierwszy rzut oka - przydałyby się np. kwadraciki z kolorem przy konkretnej odpowiedzi i pokrywające się z wykresem.
Będzie jeszcze wiele głów do naprostowania ;)
Challonge. Polecam - bardzo wygodnie i prosto się tworzy drabinki. Dostępne są z pojedynczą i podwójną eliminacją ;)
I jest półfinałem. W finale gra osoba, która nie przegrała meczu, oraz zwycięzca drabinki pokonanych. Jeżeli ten pierwszy wygra, to koniec turnieju. Jeżeli ten drugi, to dopiero wtedy grany jest mecz K, dla zachowania zasady 'za jedną przegraną nie urywamy ucha/nosa/czegośtam' ;)
Jako że każdy ma dwie szansy, to ma ją też osoba, która w pierwszym finale po raz pierwszy przegra ;)
Myślę iż sądzę, że czemu nie? ;) Na pewno będzie liga.
Mam nadzieję spisać wszystkie wyniki i wrzucić na stronę. Wraz z rankingiem i systemem automatycznego naliczania punktów. Nie obiecuję, że zrobię to w najbliższym czasie, ale coś takiego będzie ;)
A to coś musiałem pomylić; wydawało mi się, że kiedyś widziałem ;)

Skąd dokładnie robi się wykop/zaczyna akcję na podwyższenie?
Na czym polega dokładnie podwyższenie? Widziałem, że po przyłożeniu drużyna oddaje 'strzał' na bramkę przeciwnika, co daje 2 punkty. A kiedy można uzyskać jeden?

I co w przypadku rzucenia czerwonej flagi?
Mam pytanko. Jeżeli dobrze rozumiem, to Forward pass można wykonać jeden raz, po rozpoczęciu próby?
Z chęcią pograłbym także w baseball, w ramach ligi sarmackiej ;)
Również dziękuję ;) Ku chwale Baridasu! ;)
Prom z uchodźcami awarskimi powrócił do bazy.
Ministerstwo - brakujący wpis.