Simon Villee
Komentarze
@pmk: 1. to głównie dlatego, że byli przedinternetowi władcy, którzy widnieją w micropedii.
2. zaraz poprawię
3. afera Contopoli
4. system po syntezie miał zostać nazwany CYNTRIUSZem
5. mógłbym w zasadzie zastąpić to pytanie innym, ale i tak mnóstwo o nim w google z tematami związanymi z Sarmacją.
6. czytałem o tym bodajże w Teutońskim Instytucie Historii.

tak to pułapki, mentorów prosiłem o przejrzenie testu, żeby było wiadomo na co położyć nacisk. Nowy mieszkaniec powinien wiedzieć że GiS to jedna prowincja albo, że jest rozróżnienie pomiędzy tytułem szlacheckim a arystokratycznym i który jest ważniejszy.

oczywiście jestem skłonny powprowadzać poprawki po konsultacjach :)
@albert: tak, był tworzony przez RM, ściślej mówiąc MSO i MSO podlega. w następnej kadencji system mentorski zostanie rozbudowany również przez rząd.
@pmk 1. zgadza się, to jedna prowincja, należy zaznaczyć prawidłową odpowiedź.
2. chodzi oczywiście o zatwierdzone symbole narodowe.
3. może polec, bo to pytanie podchwytliwe, należy zaznaczyć jedynie tytuły szlacheckie a nie arystokratyczne i szlacheckie.
egzamin obywatelski został zatwierdzony przez rząd.
egzamin z historii to moja własna inicjatywa.
egzaminów oficjalnych mam nadzieje będzie więcej wkrótce, muszę tylko omówić sprawę z odpowiednimi osobami :)
@ Jakob: możliwe, że w przyszłości będzie większa automatyzacja, np.: system mentorski będzie rozwijany w następnej kadencji.
duch mój, swego czasu koń nad koniami, udaje się do fabryki kiełbasy.
nabór został zakończony. Przyjęci na stanowisko otrzymali informację w ZW.
w końcu jestem. dzięki :D
hmmm a kiedy wino pojawi się w karczmie? Chętnie skosztuję, opis zachęcający.
jedna z moich ulubionych gazet, zwłaszcza te podsumowania miesiąca ;)
pokazywałem to Karolince jakiś czas temu
staż, czyli jak długo kandydat na stanowisko mentora mieszka w KS.
najlepsze stajnie, klacze na zawołanie, tysiące libertów na wyszukane przekąski a on taki mi się odwdzięcza? duch na kiełbasę!
na znaczek! na znaczek!
Chuck Norris zgrał Internet na dyskietkę!
należy się tantiem, dużo pracy włożonej ;)
a wczoraj wszetecznik proponował wymianę płynów!
nie ma się z czego śmiać, Avril ostatnio jest dziki, nie wiadomo co mu po głowie chodzi, kiedy ma badać.
ach te wykresiki, często śnią mi się po nocach po wykładach na uczelni
wszystkiego najlepszego :)
Mój kochany konik
karolinko, na pocieszenie dam ci tantiem :P
duch po raz drugi pierwszy, yeah, a miałem go na kiełbasę przerobić :D
w końcu się doczekałem :D
ładny obrazek w rotatorze :)
ale i tak chyba nie pojeździmy w niedzielę, patrząc na komunikat diuka Troya na stronie aplikacji.
poza tym PiSMOK jak zawsze zajebisty.
możesz do nich zajrzeć poprzez wejście z górnego menu - aplikacje - na stronie głównej.