Simon Villee
Komentarze
hmmm dałbym 500 000 libertów max, ale to nie jest moja oferta, podaje tylko informacyjnie dla Pana Skarbnikowa, żeby mógł sobie przeprowadzić analizę (o ile ktoś jeszcze poda jakąś sumę).
krasnolud powinien być tęższy, to sesja RPG a nie bajka o Królewnie Śnieżce!
czyżby duch wrócił do formy?
teraz już posiadamy 217 kół zamachowych
Mogę odkupić po cenie księgowej jeśli się zgadzasz.
moja ulubiona gazeta :)
jeszcze nic nie ma a już komentarze i serca
@WKM: właściwie to powinna być dwója, ale dałem jeden, żeby licealistom/gimnazjalistom nie mieszać, bo dla nich dwója oznaczałaby egzamin zdany a to mogłoby prowadzić do nieporozumień.
ten skok bardzo mi się podoba :D
szuka kozła ofiarnego, ale się nie wywinie!
imię: Simon
rasa: krasnolud
profesja: mnich
Co do picia to Grigorij otwarł dziś zamówioną w grudniu ubiegłego roku beczkę wina na cześć samego siebie - Baracka Osamy XXIII. Zapraszam wszystkich zatem do Pod Obcym Kapitałem, zwłaszcza, że cena zacnego trunku jest zaskakująco niska.
o 18 mundial o 20 konklawe, dzień pełen wrażeń
hasła będę wymyślne jak ostatnio? :D
nie będzie bananów w tym roku? :(
a mnie ciekawi ilu jest mieszkańców w Trizondalu, aktywnych.
spocił się Pan, wykorzystał prawie cały czas, ale zdał :P
duch powoli wraca do formy. pobyt w sanatorium robi swoje.
oni mają takie duże oczy, bo zobaczyli test z historii
nie wódkę, tylko trzeba było się pod kopalniami ustawić i rozdawać jabłka
@jakob: przepraszam to już drugi błąd z Pana osobą. poprawiłem.
@jack: odezwę się do Pana w tej sprawie na gg.
@goglez: tylko starzy wyjadacze dostają z niego po 5 :P
@markus: poprawione
@jakob: właśnie nie, miałeś max :P poprawione
drugiego nie zaliczysz za wytykanie mi błędów xD

pewnie chodzi o tę kropkę po tytule szlacheckim? faktycznie jej tam nie powinno być, następnym razem będę o tym pamiętał.
@Goglez: wyniki wysyłane będą na pocztę w ZW w ciągu 7 dni. Postaram się jednak załatwić to jak najszybciej :)
@pmk: nieścisłości w takim razie poprawię dziś wieczorem a i tych pytań nie będę wliczał do oceny, żeby było uczciwie :)
@markus: chodzi o pytanie - Książę Księstwa Sarmacji to JKM:? jeśli tak to nie mogłem tam użyć tytułów JKW, bo odpowiedź byłaby oczywista.

a jak nie zdasz na 5 to wywalimy Ciebie z list do Sejmu xD