Wojciech Wiśnicki
Komentarze
Emm, ale ja przecież nawet nie zacząłem nic pisać. :) Póki co sprawy organizacyjne. :)
E tam, część tej kwoty poszła jako czynsz i podatek. :)
Dobre! :D Wyborne! :)
Ależ, okręty będą nie tylko konstruowane, ale także projektowane. :)
Zglaszam sie, nick na WP - Iztricht.
Ⱡ :) Szczególnie pomysł z telewizja bardzo ciekawy. :)
Mhm, problemem jest popyt? Przecież z tego co widzę po dyskusjach na forum, walki na mapie są prowadzone. Więc gdyby broni nie dało się samemu ot tak "tworzyć", i gdyby niszczała ona tak jak to opisałem, zarówno wraz z upływem czasu jak i w trakcie używania - to popyt by był. :P Podobnie np. ze statkami. Więc w czym problem? W tym, że się podobno nie da, czy nie ma komu siąść i to zbalansować, żeby było dobrze - czyli mniej więcej podobnie kosztowo jak teraz, ale żeby ta kasa którą teraz ludzie wydają na itemki szła do jakiejś fabryki, która te itemki wytwarza? ;)
Oj tak, wygląda teraz dużo lepiej. :D
Nie no, karczmy są ok. Akurat system "żywienia" jest fajny, bo prosty. :) Tu nie ma się co rozwodzić i niepotrzebnie komplikować życia zwykłym mieszkańcom. Ale taki ja, nie pogardziłbym pobawieniem się w przedsiębiorcę jeśli byłyby możliwości. Póki co jak już napisałem w artykule są niewielkie. :)
Nabyć można, tylko cen brak.. Czyli za darmo nabyć można? :)
Obwieszczam, że się stawię. :)
Osobiście preferuje dłuższe wypowiedzi. Pełne zdania zamiast serduszek, artykuły zamiast obrazków. :P
A dlaczego nie pełnymi?
Jednak mimo wszystko, skoro ktoś został wybrany do Rządu, to czegoś wyborcy mają prawo oczekiwać, prawda? Bo jeśli nie, to jaka jest idea Rządu? :)
Ciekawie to wygląda, miłe urozmaicenie pośród obrazków mieniących się artykułami. :)
Herbaciarnia... U mnie w mieście taka jest, i mają też fajki wodne w ofercie. Jest tu coś takiego planowane? :)
Panie Alojzy Pupka, powiem może tak.. Czytam sobie właśnie na przykład projekt regulaminu czata. Na forum - http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=5598&start=0#p55559 [ tu link.

Czytając sobie listę zabronionych rzeczy, stwierdzam, że jak dla mnie to ze wszystkim się zgadzam. Beż żadnego wyjątku. Może dlatego, że w takim też środowisku miałem pierwszy kontakt z IRCem? Gdzie dla każdego było to normalne, takie zasady. Gdzie ktoś kto się tak zachowywał, był potępiany delikatnie mówiąc, i bardzo szybko wylatywał z kanału. I to nie był ban na 15 minut. Często na wiele dni (tygodni?). I nikt nie protestował.

No ale, to było jakieś 10 lat temu, jak nie więcej. Myślałem, że jednak pojęcie kultury się nie zmienia jakoś szybko. Jednak - zarówno w tej chwili, jak i ogólnie patrząc na obecną "młodzież", mam spore wątpliwości. Jakiś czas temu z dziewczyną określiliśmy się jako Dinozaury, tak się właśnie momentami czuję. Jak Dinozaur. :) Ale może jednak nie jest tak źle...
A to ok. W klubie już jestem, to teraz tylko poskakać w wolnej chwili. :)
Takie pytanie - w jaki sposób należy "udokumentować" skok? Podrzucić link do screena, czy to się jakoś zapisuje w grze i organizator widzi wyniki?
To... To poszedł cytat.