Wojciech Wiśnicki
Komentarze
Powstał dzięki uprzejmości PMK. :)
Wydaje mi się, że ta czcionka nowa jest zbyt nieczytelna.. :)
Miło słyszeć, czy raczej... miło czytać. ;)
Jako że ciepłych słów i tantiem nie zaszkodzi więcej... ;)
O, to może ja też się zgłoszę? :D
Ktoś tu chyba głodny, bo zjadł "nie" z wypowiedzi. Ale poza tym fajne. :D
Gau: w zasadzie, to akapit o administratorach, brzmi jak o wszystkich namiestnikach ogólnie, a nie jakichś konkretnych. A wcześniej dodatkowo padło zdanie o Baridasie. Więc można odnieść wrażenie, że Baridas również chciał "zagarnąć" uprawnienia administratorskie. :)
MAP już chyba przysypiał. Ja póki co dam tantiemke, nie mam siły dziś już się rozpisywać. :)
Pan Urbaniec będzie wtedy w pracy niestety, więc przysięgę złoży bez fanfarów na Forum Centralnym. Ale mam nadzieję, że ktoś zapisze logi z czata, żebym mógł chociaż zobaczyć jak było. :)
Ekhm, swastyka hitlerowska rysowana była zazwyczaj ukośnie, obrócona o 45°. :)
No co jest, gdzie te tłumy chętnych? ;)
Ⱡ No, i jak widać, Baridas coraz bardziej aktywny... :)
podziwiać jest co, szczególnie że jestem sobie w stanie wyobrazić ile to pracy kosztowało, ile godzin ;)
Hm, ktoś tu widzę lubi husarie? Czy mi się wydaje? ;)
IRC? :P
Jeszcze asfalt. :D A trawniczki... No może kiedyś gdzieś urosną. ;)
Po kilku dniach od wykarczowania lasu i wyrównania terenu ciężkim sprzętem, ma tu być zielony raj? Trawniczki piękne, krzaczki i drzewka? Na to trochę czasu jednak potrzeba. Siedziba została ukończona i działa, funkcjonuje - a to najważniejsze. :) Teraz pozostaje zabrać się do pracy. :)
Nio... To można iść spać z czystym sumieniem, hihi. ;)
No i gra ;)
co do literki w przy mojej pierwszej przegranej, dodam ze chodzi tu o 3x faul pod rzad z mojej strony. a w efekcie przegrana. :)
no, to podzielilem Twoj los Zbyszko ;)
Jeśli dobrze liczę, to 4200 za każdy dzień. :)
Oj tam, juz tak nie przesadzaj. ;)
Na przyszłość, polecałbym jednak pełen tydzień na rozegranie rundy. :)
Done. :)
Obawiam się, że nieświadome. Jeszcze jakoś dokładniej nie wgłębiałem się w historię. ;) Popełniłem jakieś fo pa? :D