Wojciech Wiśnicki
Komentarze
Sa Nata A Na! xD
Skoro przedstawiacie publicznie program partii, to nie wiem z jakiej racji oczekujecie, że ludzie będą pisać prywatne wiadomości. Macie coś do ukrycia? Czy niewiele do powiedzenia gdy pojawia się ostrzejsza krytyka, i lepiej przekierować tematy na PW? O KSZ i na wypowiedź Jacka von Hornika, jak i na moja, nie padła żadna odpowiedź. I nie widzę sensu ani niezbyt zamierzam pisać o tym prywatnie. Raczej oczekuję odniesienia się do tego co zostało napisane tutaj, w komentarzach..
Co do KSZ. Nie tyle nic to nie daje, co wręcz zaszkodzić by mogło KSZ. Jedyne co by to "dało" to niepotrzebny podział na grupki, które ze sobą by nie współpracowały. Coś jakbyśmy teraz KS podzielili na 5 stron, każda ze swoim forum, i każda prowincja by sobie siedziała na swoim - pytanie: PO CO? Raz że żołnierzy jest za mało na takie "zabawy", dwa że jak już napisałem wyżej, powodowałoby to tylko niepotrzebny rozłam KSZ na pomniejsze grupki. A zalet nie widzę żadnych. Zupełnie.
Bo się ludkowie mili, czyta komunikaty, a nie bezmyślnie klika.. :P
Przetestowane na Google Chrome, właśnie jestem na Placu Żenady, więc.. Hem. :P
Ja będę dzisiaj o 22:30. Bo teraz o tej porze to Markusa nie widzę, Jacoba nie wiem...
Em, chyba już jestem zmęczony.. Przez chwilę nie wiem czemu myślałem, że to ma być jakaś prezentacja, że się będą zdjęcia pokazywać w tym czarnym tle... No to pozostaje stwierdzić, że skoro czarno to popijawa się udała? ;) Eh, a mnie czeka niebawem wieczór kawalerski kumpla... :)
ekhm, ale.. Wyświetla się tu komuś coś? Bo u mnie tylko czarne tło. :) I poniżej jakieś logo "Wrocław miasto spotkań" :)
Co to ma wspólnego z profilem działalności IMP, że tak pozwolę sobie zapytać?
Ja też chcę zdjęcia! :D
Przydałyby się jakieś przeliczniki chyba podane? ;)
Zgłaszam się, może tym razem uda się ugrać coś więcej.. Swoją drogą - zabawne. Zostałem wyeliminowany z dalszej gry w FM przez zawodnika który ostatecznie nie pojawił się nawet w rankingu.. :P
Pragnę zaznaczyć, że nie wszyscy założyciele SKR mieli w ogóle jakąś "przeszłość polityczną", bo ja na przykład w politykę się nie mieszałem przed rozpoczęciem prac w związku z powstawaniem i później działaniem SKR.. :) Więc dziwnie mi wygląda określanie SKR odłamkiem SIC!. ;)
Zakon Marii! Do boju, do boju, do boju, do boju! xD
To raczej powinno być w rozrywce... -.-
To jest właśnie to bardzo niepokojące zjawisko.
Rufus Forseti: Wyobraź sobie, że może być taka sytuacja, że ktoś sobie poczyta, poprzegląda, i dopiero jak wie o co chodzi to założy konto. Ja jak nie zainteresowałbym się KS, to bym tu w ogóle konta nie zakładał. Nie potrzebuje o dziwo, żeby mi ktoś wszyściutko od samego zera tłumaczył, jeśli dużo informacji jest już "podanych". Ogólnie "odnalazłem" się tutaj dość szybko, później to już tylko pytania o szczegóły. Ale w zasadzie od początku już wiedziałem o co tu chodzi, i że jestem zainteresowany i tu zostanę. Więc hm, widać nie każdy potrzebuje "tygodnia i 15 postów". Czas - jak już wspomniałem liczony jest od rejestracji, a stronę można długo przeglądać bez konta. A posty? No hem, nie żebym ja coś, ale sam na sobie się przekonałem, że niezbyt się do tego punktu obywatele odnoszą. Inna sprawa, że źle mnie zrozumiano, bo złożyłem wniosek, nie oczekując że odrazu dostanę, tylko żeby już był, złożony, i czekał na rozpatrzenie. ;)

Eh, i się rozpisałem znowu. :)
Kawalerze Fryderyku von Hohenzollern, robisz z igły widły. Ignacy sobie zażartował, w czym nawet popieram, bo artykuł jest długi, ale w sumie konkretów brak, prócz tego że wybierzecie kierownictwo. Do mnie się przyczepiono jak z rozpędu opublikowałem ogłoszenie, że będzie Posiedzenie RKB celem rozmowy z Następcą Tronu, i po przemyśleniu uznaję że słusznie - że pmk ma rację. Tutaj jest dużo tekstu, ale w praktyce również - sama informacja, że zapraszacie członków FLM na kongres i ogólny temat kongresu. Co można było zrobić prywatnie, tak jak ja mogłem poinformować o terminie posiedzenia prywatnie - co już zostało wprowadzone w życie. Teraz pojawiają się tylko sprawozdania - gdzie już są konkrety co zostało postanowione, co się działo na posiedzeniach, itp.

Komentarz został dodany pod konkretnym (tym właśnie) artykułem - mówiącym właśnie tylko tyle, że odbędzie się kongres, więc możnaby trochę pomyśleć, zanim się na kogoś naskoczy z oburzeniem.
A u mnie jakieś "zwykłe" MY FREE ZOO :(
Mikołaj Arped-Muzyk: Czy gdzieś w punkcie I.1) jest mowa o obniżeniu tytułu? Mowa TYLKO o ZAWIESZENIU tytułu szlacheckiego. Zawieszeniu, a nie odebraniu jak mam wrażenie że niektórzy sugerują.
Wikipedia
Panzerkampfwagen VI Ausf. B (PzKpfw VI Königstiger, PzKpfw VI Tiger II, Sd. Kfz.182)
(url: http://pl.wikipedia.org/wiki/Panzerkampfwagen_VI_B_K%C3%B6nigstiger)
Wioseczki i sztolnie :)
Bo to pewno wersja z jakimś schowkiem w środku, np na buteleczkę wódki. :D
Xian - wyczyszczenie danych w ustawieniach? Fajnie, tylko wtedy czyścisz całość, a nie dane KS tylko. A śmiem wątpić, że ktoś korzysta tylko ze strony KS.. No, może jakaś niewielka część, ale nie jest to na pewno większość. ;)
Ekhm, nie mogę się zalogować :( Coś przeskrobałem?
Wydaje mi się, czy drobna inspiracja tekstem SKR? ;)
Hehe! :)