Wojciech Wiśnicki
Komentarze
Wojciech Urbaniec 3 (59:64 68:55 21:91 60:52 89:34) 2 Jack von Hornik

MaxBreak: Wojciech Urbaniec - 55 / Jack von Hornik - 37
Ano, jest na urlopie, chyba że teraz masz czas, bo wyszło że mam dziś rano trochę czasu, a później to faktycznie po weekendzie. ;)
Wojciech Urbaniec 3 (72:27 64:49 115:18) 0 Krzysztof Czuguł-Chan

MaxBreak: Wojciech Urbaniec - 45 / Krzysztof Czuguł-Chan - 11
Z całym szacunkiem, czy jakby Pan Autor Instytutu wyjechał gdzieś za granicę, dajmy na to do państwa gdzie jest monarchia, i jakimś trafem spotkał się z monarchą, to Pan Autor Instytutu by do owego monarchy wyjechał na Ty? Nie sądzę.
Zapowiada się ciekawie. :)
No to czeka mnie pojedynek z Czugusiem? ;)
Jeremiasz: Chyba przeoczyłeś na przykład Laboratorium PMK :P
Pytam z ciekawości i dla tantiemy. ;)
Mhm, dość istotne pytanie, czy był MDN? ;>
Jakob
Jednak zmieniam zdanie, z taką ilością kół zamachowych to możecie wyrabiać jedynie lebeny.

Wyrabiać lebeny? W zasadzie, pozwoliłem zadać sobie ten trud, no i... Chyba powinienem potraktować to jako komplement... Bo wszak czy jest coś więcej wartego niż Życie?

...

Nie sądzę.

http://pl.wiktionary.org/wiki/Leben

Życzę miłego dnia i przyjemnej pracy, gdziekolwiek by jej Pan nie wykonywał. :)
Imię: Falring
Rasa: Krasnolud
Profesja: Awanturnik
Zgłaszam się. :)
Ah, i jestem ogólnie w gronie ludzi którzy nie lubią wręcz określenia "humanista".. Liczyć może każdy, nie trzeba być jakimś nadludziem.. Tylko trzeba chcieć, i wcześniej niż nagle pod koniec liceum na przykład. ;) Jakoś ja lubię pisać wypracowania, opowiadania nawet pisywałem w gimnazjum do gazetki szkolnej, a jednocześnie matma nie sprawia mi problemu jakiegoś wielkiego.. :) Da się.
Wcześniej matematyka była i też ludzie jakoś żyli, nie umierali z tego powodu. I jaki lepszy start w życie? W czym jest gorszy ktoś kto pisał matme, od kogoś kto nie pisał? Bo niestety, życie pokazuje że ten kto olał matmę ma zwykle gorzej. Jak już się ukończy liceum, ewentualnie pójdzie na te jakieś "humanistyczne" studia.. To później okazuje się, że trzeba pieniążki zarobić, a jakoś z tego co widzę, sporo łatwiej o to po kierunkach które właśnie zwykle matematyki wymagają na maturze. A nawet pomijając studia, przyda się matma do liczenia na kasie w Macu (od razu mówię że nikogo nie mam zamiaru obrażać, ot taki żart.. praca jak każda inna :) a żyć za coś trzeba..). ;)

Ja nie miałem obowiązkowej, i teraz po paru latach przerwy muszę ogarniać to wszystko na nowo bo jednak okazało się, że potrzebuję matematykę na świadectwie maturalnym.. :)
Sie wie. ;)
Readed ;) Dałem rade..
Ojej, jestem sławny, piszą o mnie w gazetach.. :)
Wygląda ciekawie.. Może nawet spróbuję się pobawić tym symulatorem? ;)
Metallica -3? WTF? xD
Ivo Karakachanow, 29 czerwca 2012, 22:55:50
Natomiast od początku istnienia Złotej Wolności Almara opublikowała dwa artykuły - Ciuad de Bravo - dziesięć od początku bieżącego miesiąca.
Pragnę zauważyć, iż publikacje są również dodawane poprzez "Baridas", nie tylko "Almerę". Cóż poradzić, że Almera jest stołecznym miastem... ;>
Ekhm, ale przecież RK już się przeniosła z działaniem na FC, Google Docs już tylko sporadycznie używamy, np do wspólnego pisania tekstu w czasie rzeczywistym. ;)

Poza tym, do mnie żadne słowa nie przeznaczone dla moich uszu nie dotarły, więc no, ja tam nie wiem, co tam o mnie gadasz. :* Ja sobie tak tylko komentuje, dyskutuje (to też bardzo ważny element życia społecznego, i też nie tylko w mikronacjach :D), bo tak jakoś mam dobry humorek. Wiesz, wolne od teraz do niedzieli... Nastawia bardzo optymistycznie i wesolutko do otoczenia. A że ja takie lubiące się droczyć stworzonko jestem, to się droczę trochę. :D
Ivo, pozwolę sobie tęż coś dodać od siebie, bo w zasadzie to nie tylko MAP i Markus się "bawią", jak to ująłeś. Mianowicie, wiesz jak komentował zebrania Rady Króleswskiej Grigorij, El Presidente CdB? Jedyne o co pytał to czy musi na nich być, czy ma obowiązek uczestniczenia w Spotkaniach Rady.. No kur.. Proszę Cię, jak to nie traktować, jeśli nie tak, że macie w rzyci właśnie Baridas? I sam już nie wiem ile razy słyszałem gadki że Wy nie Baridas, że to autonomia. Może najpierw się ogarnijcie, uspokójcie, a później się zastanówcie oboje, czego Wy w ogóle chcecie. Bo to się robi nudne, a nawet cisną mi się "na klawiaturę" mocniejsze określenia.
A w co niby ma sie grac ? :P
Swoją drogą, co tak ludzi wzięło na to śmieszne "przekreślanie"? :P Backspace się popsuł? :D
A błąd jest dalej. ;>
Em, takie pytanie - ten temat podlinkowany jest dość... Stary. Jak to teraz wygląda? Z kim można porozmawiać o szczegółach? :) Bo możliwe, że chętnie bym dołączył.
Jakieś postępy? :)
http://www.youtube.com/watch?v=3rX_S9eoV7I
Powąchać - tak, dotykać - nie. :D