Larax Silan
Komentarze
Poza tym sprzeciwiam się żeby ktos brał udział w konkursie poza konkursem! Książę- Księciem ale nie moze to oznaczac ze on moze tak (prywatnie) a wszyscy inni musza inaczej ;/
tak, ale sam fakt ze podawac takich samych nie musiałam, mogłam przeciez podac miedzy innymi jakis inny tytul a pan tego nie zauwazyl... inni nawet nie podali tytulów piszac "ja tez same co pan Działoszewski"
Panie Łukaszu ja sie nie zgadzam :/ moze inni po prostu napisali ze kopiują ale ja PODAŁAM TYTUŁY ;/
Oczywiście, ja nic nie mówię tylko tak głośno pomyslałam :) a ten Działoszewski to co taki narwany? oczywiscie moze Jaśnie Oświecony spokojnie napisac :)
O rety!! dalej niema zwyciężcy? co się dzieje? czy ogłosi pan kto wygrał? tyle czasu juz minelo...czy ten konkurs to oszustwo? mam nadzieje ze nie.
Głosujcie na coś co jest niezwiazane z grafika, tylko na cos co kazdy ma równe szanse brac udzial w tym konkursie.
Fajne! chce wiecej!
Pycha Mjut!
Czyżby pan Nowicki był oszustem we własnej osobie czy moze jest chory i nie ma sily? a moze brak czasu czy moze brak checi rozdnaia nagrody na ktora de facto naprawde ktorys zasługuje!?
Ja pie*dole...Nie to ze sie wkurzam ale nienawidze takiego zachowania,tym bardziej ze mówisz tak a robisz co innego, a potem jeszcze wieksze bzdury piszesz wogole nie jarze jaki masz problem zeby podać zwyciezce skoro juz go przeciez masz? Nikt nie wymaga długiego tekstu przeciez napiszesz ze wygral ten czy ten i tyle. O co więc chodzi? poza tym czekamy na ogłoszenie zwyciezcy.
no rozumiem. Czekamy na nazwisko zwycięzcy. W osobnym komentarzu mógł przecież jasnie pan napisać ten wynik :)
witamy i gratulujemy zwycięzcy... Ejże GDZIE ON?!
lol, co jest? dalej nie wymienił pan zwycieżcy skoro ma go wybranego juz dwa dni...? No panie Łukaszu... CZEKAMY
No dobrze, już dobrze, mogłem się mylić. Zatem czekamy na ogłoszenie wyników :)
heheh fajne podoba mi sie ta piosenka!! taka romantyczna...a wam?
Panie Nowicki! mówił pan ze jak beda zgłoszenia to w piatek wybiera pan zwyciezce.jest niedziela! poza tym do bakonyiego na forum powiedzial pan zeby ten juz w koncu robil losowanie w swoim konkursie i pokazuje pan ze robi to samo co on...?
No cóż, konkurs to konkurs, ze wszystkim trzeba było się liczyć, może chodzi o to ze ten konkurs jest wymagający, a jak ktos nie lubi danego zespolu to nie bedzie słuchać nawet jeśli nagrody są co najmniej lukratywne. No ale tak czy inaczej cała reszta nie wie ile traci :)
W takim razie ja tez składam te same tytuly co pan Dzialoszewski :) Ja co prawda nie dam odgłosu paszczy nawet prawie jak Freddie NMercury ale potrafie przynajmniej podac tytuly:

1.Another One Bites the Dust
2.Back chat
3.Bohemian Rhapsody
4.Breakthru
5.Crazy Little Thing Called Love
6.Dont Stop Me Now
7.Fat Bottomed Girls
8.Friends Will be Friends
9.Hammer to Fall
10.Heaven for Everyone
11.Im Going Slightly Mad
12.I Want it All
13.I Want to Break Free
14.Keep Yourself Alieve
15.Killer Queen
16.Love of My Life
17.Mother Love
18.Now Im Here
19.One Vision
20.Play the Game
21.Princess of the Universe
22.Radio Ga Ga
23.Scandal
24.Seven Seas of Rhye
25.Somebody to Love
26.Spread Your Wings
27.These are the Days of our Lives

A co do tarzana to słaby jest :P nie polecam :D
Jak już to daje ostatniego Tantiema. i Pozdrawiam i przepraszam za spam. Pana Dzialoszewskiego tez ze mu nasyfilem na profilu.
no dobra poczytam.
rozumiem :D ok a place cos za te pisanie z konta czy jak?
No w porzadku to juz wszystko wiem. Moze uda mi sie tez troche kasy zarobic tutaj :) ale ja nic nie place za te pisanie?
a na tym pana zdjeciu obok to jest pan, panie Ignacy? Ja sobie poczytam najpierw wszystkie podstawy i dopiero potem sie zajme wszystkim.
a co to jest system gospodarczy? to jest to co daje te pieniadze? a pieniadze skad? jakis bank? kto jest za to wszystko dopowiedzialny?
Rozumiem, w takim razie to pisze tak jak pan Ignacy do pana Prefekta ze nie wiedzialem, i juz tak nie bede robic. I prosze mnie nie karac.
aaaaaa pieniadze, dlatego kolega mi kazal spróbowac u byle kogo...ale jesli to kasa to czemu nie kazal nabic sobie tantiemow...dziwne i dalem kase byle komu...a ile sie dostaje za to kasy?
Wiem, wlaśniem i kolega mówil zeby tak nie robic ale zapomnialem. i wlasnie kazal mi gdzies tak u kogos sprobowac, dlatego wybralem ostatni komentarz zeby sie w oczy nie rzucac
dobrze rozumiem pana alen iech mi pan powie co dokladnie daje taki komentarz ze ludzie nimi nawalaja i w tym slowa "tantiema"