Albert Felimi-Liderski
Komentarze
Przed nami kolejna kadencja Kon(d)rada Jakuba. Który to już raz, można by rzec. Nietuzinkowa postać i przykład na to, że połączenie rozumu i zapału do pracy pozwala zbudować sobie niebagatelnie silną pozycję w mikronacjach w stosunkowo krótkim czasie. Dobry materiał na jakąś analizę.
Cudowne dzieła! Wybitny przykład wrażliwości i talentu teutońskiego.
O ile dobrze pamiętam, to lwem JO Paczenki był też w dużej mierze jego skrypt :-P
Bardzo ładne podsumowanie, a FC Bullace obiecuje poprawę!
Rzuca się w oczy przepaść pomiędzy tym artykułem, a notką o „dołączeniu do KSZ” autorstwa ob. Sundajskiego. Niby to nie oficjalna prasa, ale jednak na wizerunek naszych sił zbrojnych rzutuje. Do przemyślenia.
Wspaniałe opracowanie na temat ważki i istotny!
Królowa też musi jakoś wyglądać!
Piękna maskotka!
Proponuję podmienić avatar na większą wersję z tego linka. Interesująca rozmowa, czekam na więcej.
@Zombiakov uważam przede wszystkim, że brak było argumentów za zmianą formy wyboru. Rzekoma stronniczość prefektów to jak dla mnie wyimaginowany problem, w związku z czym przeprowadzono zmianę dla samej zmiany. Sam sposób wyboru jest mi prawdę mówiąc obojętny - jeśli jednak go zmieniać, to wtedy, kiedy naprawdę zachodzi taka konieczność. Dodatkowe papierki i mącenie w prawie jest zbędne.
@PaulusBuddus po nowelizacji Prefekt Generalny wybierany jest w głosowaniu powszechnym. Z góry dziękuję :-)
Świetny pomysł i wykonanie niczego sobie, winszuję :-)
Ciekawa pozycja, będę śledził :-)
Bardzo ładna szata graficzna.
Cieszy, że pojawia się obecnie całkiem sporo niezłych jakościowo artykułów okołosportowych - progress w porównaniu do sytuacji kilka lat wstecz.
Świetne podsumowanie, życzę najcenniejszego - wytrwałości ;-)
Bardzo ładne opracowanie. Błąd w tytulaturze - no cóż, zdarza się.
Czy można spodziewać się pokazu fajerwerków?
Trybuna jak zwykle na poziomie. Każda kronikarska aktywność jest na wagę złota, szczególnie w dzisiejszych czasach.
Narobiło nam się tych kościołów ostatnio - pracy przy tym sporo, życzę powodzenia.
@ignac Bullace to dość mała mieścina, więc jakbym zapomniał ustawić zespół to tłum z widłami byłby nieuchronny. Może takiej presji Ci brakuje?