Markus Arped
Komentarze
B, jak baran
To na pewno B!
Oczywiście, że B, czyli Piotr.
Wspaniałe! Bardzo mnie się podoba.
Samo PLN ma 6000 lt tantiem na koncie, to proszę się zastanowić, jaki zysk ma sam pan Andrzej. A tak w ogóle to szkoda, że nie dodał pan przyrostka "jest najważniejsza" do swojej nazwy partii. W sumie to "Patriotyczna Liga Narodowa Jest Najważniejsza" byłaby zgodna z pańską ideą, którą potajemnie usiłuje pan nam narzucić. Nieprawdaż?
Zgadza się. Bardzo proszę o składanie wniosków, gdyż każdy z pewnością zostanie rozpatrzony.
"Tak, tak. To Wasza specjalność wyzywać od oszołomów".

Ależ ja nikogo nie wyzywam od oszołomów.
"A świstak siedzi i zawija w sreberka..."

Nic mądrzejszego już pan nie mógł napisać? Wprawdzie nie jestem za komunizmem, ale również uważam, że to co pan pisze jest naprawdę głupie i pełne nienawiści. Aż się chce powiedzieć: "Nigdy nie dyskutuj ze Swarzewskim. Sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem".
"A FL nazwałem partią komunistyczną, to prawda, ale chcę Was serdecznie przeprosić".

Ja przeprosiny przyjmę, ale nie wiem jak reszta członków. ;)
Pragnę podziękować Jego Książęcej Mości, jak i również pogratulować wszystkim wyróżnionym.
"Pańska partia miała to minimum dzięki pseudokibicowi, który obrażał również Jego Książęcą Mość. Jest znany głównie z wpadek i skandali no, ale ilość to ilość..."

Panie, pan również chciał mieć go w partii dla ilości członków. Gdyby przyjął propozycję, to byłby według pana świetnym obywatelem, doskonałym politykiem i z pewnością by go pan wysławiał. Czyż nie tak? Dla niedowiarków podam link: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=3612&st=0&sk=t&sd=a&start=10. Skoro jednak nie przyjął on pańskiej propozycji, to zaczął pan atakować zarówno pana Jasińskiego, jak i naszą partię, mówiąc, że jest ugrupowaniem komunistycznym. Podam kolejny link: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=3615&st=0&sk=t&sd=a. W ogóle tego nie rozumiem. I nawet nie wiem, jakie miał pan powody ku temu, by nazwać FL partią komunistyczną...
Panie Swarzewski, czasem pana lubię, a czasem mam dość dziwacznych poglądów typu: "Front Ludowy to partia komunistyczna", "Bezprawne wybory", "Większe partie boją się mniejszych". Ale co to za partia, która ma jednego członka-przewodniczącego w trakcie trwania wyborów? Według mnie jest to ugrupowanie polityczne, które nie powinno startować w wyborach. Potrzebuje ono większego poparcia, większej ilości członków, więc moim zdaniem 3 osoby to minimum.
3000 akcji sprzedano panu Vladimirowi Iwanowiczowi.
@JKM Piotr II Grzegorz: Bardzo dziękuję za przyznanie fundacji pieniędzy ze swojego książęcego skarbca. Jednocześnie pragnę przeprosić za ten rażący błąd, obiecując, że to się więcej nie powtórzy.
@Mikołaj: Nie ma sprawy ;)

@Andrzej: O pieniądze będę się starał i miejmy nadzieję, że je dostanę. Akurat 5000 na sam budynek miałem schowane w skarpetce ;]
@Mikołaj: Na pewno nie w byle jakim celu. Chcemy wyrównywać szanse i pomagać młodym, by nie musieli (nie wliczając w to zapomogi) dziesięciu dni czekać na pierwszą wieś prywatną, by mogli od razu mieć jakiś wpływ na sarmacką gospodarkę. Nieprawdaż, że mając powiedzmy 10 000 libertów w kieszeni można już coś zdziałać? Mimo wszystko zgadzam się, że fundacja i ten program w ogóle nie są do siebie podobne.
Cieszę się, że podoba wam się już sama idea. Mam nadzieję, że po kilku dniach będziemy zdolni do udzielania pomocy finansowej. Zapomniałem również dodać, iż bardzo chętnie wspomożemy radą te osoby, które nie wiedzą, jak postawić pierwszy krok w Sarmacji, bo poradników do systemu gospodarczego jeszcze nie ma. Dodatkowo chciałbym, jeśli to w przyszłości będzie możliwe, wykupywać akcje na konto Fundacji w istniejących kopalniach i oddawać je za darmo nowym mieszkańcom. Czy je sprzedadzą, czy zatrzymają, to już ich sprawa. Ja się w to nie mieszam, lecz chcę tylko by młodzi Sarmaci mieli lepszy start niż większość z nas. I właśnie dlatego powstała ta instytucja.
A mnie się bardzo podoba. Rozumiem, że masz do tego tekstu niemały sentyment, mamo. ;]
Świetne! Czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością.
Panie Andrzeju, świetne prace. Gratuluję inwencji twórczej!
Już przed oczyma pojawiła mi się książka "Mitologia sarmacka". Ciekawa inicjatywa!
Dziękuję za tak wielkie wyróżnienie, jakim jest pojawienie się mojego imienia w sarmackich aktualnościach, tato ;)
Oj, przetarłem oczy ze zdumienia. Cena zboża wzrosła z 1,77 lt do 1,79 lt, co z pewnością czyni Bytów bezkonkurencyjnym miastem w tej dziedzinie. Zachęca też do przybywania nowych mieszkańców...