Markus Arped
Komentarze
:D
Chcecie być brani na poważnie? Zamieszczajcie teksty bez błędów interpunkcyjnych i nie używajcie entera, gdy nie jest potrzebny. Takie teksty trudno się czyta. Swoją drogą, rozumiem, że Pan Andrzej z Panem Davidem bardzo zachęcali nowych członków do dołączenia do partii. Ciekaw jestem, co wniosą oni do PK oprócz deklaracji, że Partia Konserwatywna jest konserwatywna i chce łączyć, a nie dzielić... Nie żebym się czepiał - mam po prostu zły dzień. :-)

Co do Pana Andrzeja, to proszę się nie wierzyć w niemożliwe, naprawdę.
Ten napis "BimBamBom" jest podpisem autora (nie jest to żadna różnica). Gdybym go wykasował, złamałbym prawa autorskie, prawda?
To ja życzę powodzenia i nabijam obiecaną tantiemkę. :-) Jak już wcześniej pisałem, mam nadzieję, że Wasze koleje znacznie rozszerzą swój zasięg już na samym początku działalności.
Zaraz zmniejszę to zdjęcie, żeby się zmieściło na stronie.
Prawda, nie musi :-) Mimo wszystko życzę powodzenia.
Szanowny Panie!
Kolega Swarzewski coś o tym wie, bo ponad trzy miesiące spędził w swoim PLN-ie - najpierw był sam, potem z panem Topolewskim, następnie znów sam, potem z panem Jochinem, by znów zostać samemu. Gdyby wciąż angażował się w PLN, przypuszczam, że nie zostałby posłem.
Cenię sobie Pana jako młodego Sarmatę i pozwolę sobie skomentować powyższy program. W punktach:

1. Po co takie zaostrzenie kary? Co do likwidacji Prefektury, to też uważałem, że będzie to dobry pomysł, ale zdanie zmieniłem. W planie PK również chcieliśmy wprowadzić moderatorów zamiast Prefektury, ale przyglądając się temu uważniej, to byłoby tylko zbędne zmienienie nazwy urzędu. Do obowiązków Prefekta, jak i moderatora należałoby to samo.
2. Trollingu w Sarmacji nie ma, a ludzi sklonowanych wyłapuje JKM na podstawie IP i sam podejmuje odpowiednie kroki.
3. Zmniejszenie podatków - rzecz zbędna, co już wywnioskowałem po wielu komentarzach dotyczących programu PK.
4. Popieram, 500 libertów jest śmieszną kwotą.
5. Istna kalka z programu PK.
6. To po co ten punkt?
8. Do tego nie potrzeba władzy.
9. Pomysł o Ministerstwie Edukacji popieram. Minister mógłby chociażby zaktualizować IES.


Swoją drogą, to nie wiem, po co powstał ten program. Przecież wiele z tych punktów może być nieaktualnych w przyszłych wyborach.
Te emotikonki potrafią pokazać wszystkie nasze odczucia artystyczne. :D
:-)
Świetna kadra! Mam nadzieję, że już niedługo nowy uniwersytet zostanie otwarty :-)
Mówiąc szczerze, jestem pod wrażeniem. Cieszę się z tego, co Pan robi dla Sarmacji. Oby tak dalej!

A ja niestety nie obejmę żadnego z tych kierunków. Wprawdzie mógłbym zająć się angielskim, ale nie zdałem jeszcze FCE w realu i nie mam odpowiednich predyspozycji, by uczyć tego języka osoby w większości starsze ode mnie.
Michał Feliks będzie dobrym ojcem dla Adriana Jasińskiego, choć wprawdzie mogą się nie zgadzać politycznie. ;) Nie mniej jednak jestem ZA adopcją!
kaczka+nie+p%C5%82acz+3.jpg

Przepraszam. Nie mogłem się powstrzymać.
PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE ZWYCIĘZCĄ PIERWSZEJ "LOTERIADY" ZOSTAJE... ADRIAN JASIŃSKI! GRATULUJEMY! NA DNIACH NAPISZEMY STOSOWNY ARTYKUŁ I PRZELEJEMY WYGRANĄ W WYSOKOŚCI 9 000 LIBERTÓW.
Istotnie zacny ród, babciu. Nie mniej jednak gratuluję Prezesowi PK i Wiceprezesowi ;)
:-)
Dlaczego wszyscy myślicie, że to Jakob? A może jednak Piotr?
Dlaczego więc te negocjacje trwają beze mnie?
Przed chwilą sprzedałem zboże, a nadal jestem nieaktywnym sympatykiem :-) Nawiązując do tematu: 10% jest ogromnym zwycięstwem, mimo utraty naszej "lokomotywy" - Pana Jana Zaorskiego. Najważniejsze jest to, że w ogóle dostaliśmy się do Sejmu. Razem możemy więcej!
Definitywnie?
Wszystkich biorących udział w "Loteriadzie" zachęcam do polubienia tejże instytucji. W przeciwnym wypadku zwycięzca dostanie nie 10 000 libertów, a 9 000 według regulaminu.

Co do regulaminu, to pisząc: "W losowaniu bierze jednak udział maksymalnie dwadzieścia z nich", miałem na myśli to, że choćby każdy napisał po pięćdziesiąt komentarzy z odpowiedziami, to w losowaniu brałoby udział tylko dwadzieścia pierwszych komentarzy (niezależnie od tego, czy odpowiedź jest prawidłowa, czy nie) napisanych przez każdą osobę.
To nie jest podchwytliwy konkurs i należy podać poprawną odpowiedź. Dziękuję za zgłoszenie.
Jeszcze tutaj przytoczę zasady, bo pewnie nie każdy przeczyta od deski do deski mój poprzedni artykuł:

1. Odpowiedź można podać więcej niż jeden raz - im więcej poprawnych odpowiedzi, tym większa szansa na wygraną. W losowaniu bierze jednak udział maksymalnie dwadzieścia z nich.
2. By wygrać 100% oferowanej sumy należy polubić "Loteriadę" w systemie Złota Wolność. W przeciwnym wypadku osoba, która wygra, dostaje jedynie 90% z oferowanych pieniędzy.
3. Losowania odbywają się co dwa-trzy tygodnie i trwają średnio trzy dni. Tylko i wyłącznie organizator może poinformować o ich zakończeniu. Gdy to uczyni, ma on 48 godzin na przelanie należytej kwoty na konto zwycięscy.
Muszę przyznać WKW, że podoba mi się nowa, odmieniona Komunistyczna Partia Sarmacji. Życzę Wam choćby tego jednego mandatu poselskiego.
Tu nie chodzi o rysowanie Prezesowi korony, lecz o samodzielne podejmowanie decyzji. Każda, która zostanie upubliczniona w imieniu CAŁEJ partii, powinna być zatwierdzona przez Pana Janowskiego. Poza tym, nie ma żadnej wewnętrznej niezgody - ja tylko pragnę upomnieć zarówno Pana, jak i Pana Jasińskiego (Dziwnie jest bowiem pisać takie oświadczenia publicznie. Nikogo one, oprócz członków PK, nie interesują). Swoja drogą, Adrian Jasiński deklarował odejście z partii po wyborach...
"Chcę zostać wiceprzewodniczącym partii i chcę publikować informację którą ma zachęcać na głosowanie na mnie".

Hahahaha. Widział Pan partię, która ma przewodniczącego, trzech wiceprzewodniczących, a na liście jest tylko siedem osób? Błagam... A do napisania takowej informacji wcale nie trzeba być wiceprzewodniczącym - wystarczy poprosić Pana Janowskiego o możliwość publikacji.

Co do treści artykułu - szkoda słów. Takie rzeczy powinny być skonsultowane z prezesem.