Uwaga na ciastka!
Księstwo Sarmacji na swoich stronach korzysta z „ciastek” (ang. cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zerknij tutaj.
Co do Pana Andrzeja, to proszę się nie wierzyć w niemożliwe, naprawdę.
Kolega Swarzewski coś o tym wie, bo ponad trzy miesiące spędził w swoim PLN-ie - najpierw był sam, potem z panem Topolewskim, następnie znów sam, potem z panem Jochinem, by znów zostać samemu. Gdyby wciąż angażował się w PLN, przypuszczam, że nie zostałby posłem.
1. Po co takie zaostrzenie kary? Co do likwidacji Prefektury, to też uważałem, że będzie to dobry pomysł, ale zdanie zmieniłem. W planie PK również chcieliśmy wprowadzić moderatorów zamiast Prefektury, ale przyglądając się temu uważniej, to byłoby tylko zbędne zmienienie nazwy urzędu. Do obowiązków Prefekta, jak i moderatora należałoby to samo.
2. Trollingu w Sarmacji nie ma, a ludzi sklonowanych wyłapuje JKM na podstawie IP i sam podejmuje odpowiednie kroki.
3. Zmniejszenie podatków - rzecz zbędna, co już wywnioskowałem po wielu komentarzach dotyczących programu PK.
4. Popieram, 500 libertów jest śmieszną kwotą.
5. Istna kalka z programu PK.
6. To po co ten punkt?
8. Do tego nie potrzeba władzy.
9. Pomysł o Ministerstwie Edukacji popieram. Minister mógłby chociażby zaktualizować IES.
Swoją drogą, to nie wiem, po co powstał ten program. Przecież wiele z tych punktów może być nieaktualnych w przyszłych wyborach.
A ja niestety nie obejmę żadnego z tych kierunków. Wprawdzie mógłbym zająć się angielskim, ale nie zdałem jeszcze FCE w realu i nie mam odpowiednich predyspozycji, by uczyć tego języka osoby w większości starsze ode mnie.
Przepraszam. Nie mogłem się powstrzymać.
Co do regulaminu, to pisząc: "W losowaniu bierze jednak udział maksymalnie dwadzieścia z nich", miałem na myśli to, że choćby każdy napisał po pięćdziesiąt komentarzy z odpowiedziami, to w losowaniu brałoby udział tylko dwadzieścia pierwszych komentarzy (niezależnie od tego, czy odpowiedź jest prawidłowa, czy nie) napisanych przez każdą osobę.
1. Odpowiedź można podać więcej niż jeden raz - im więcej poprawnych odpowiedzi, tym większa szansa na wygraną. W losowaniu bierze jednak udział maksymalnie dwadzieścia z nich.
2. By wygrać 100% oferowanej sumy należy polubić "Loteriadę" w systemie Złota Wolność. W przeciwnym wypadku osoba, która wygra, dostaje jedynie 90% z oferowanych pieniędzy.
3. Losowania odbywają się co dwa-trzy tygodnie i trwają średnio trzy dni. Tylko i wyłącznie organizator może poinformować o ich zakończeniu. Gdy to uczyni, ma on 48 godzin na przelanie należytej kwoty na konto zwycięscy.
Hahahaha. Widział Pan partię, która ma przewodniczącego, trzech wiceprzewodniczących, a na liście jest tylko siedem osób? Błagam... A do napisania takowej informacji wcale nie trzeba być wiceprzewodniczącym - wystarczy poprosić Pana Janowskiego o możliwość publikacji.
Co do treści artykułu - szkoda słów. Takie rzeczy powinny być skonsultowane z prezesem.