Markus Arped
Komentarze
Jeśli będzie taka potrzeba, to jak najbardziej - zacznę podpowiadać. Nie będę nikogo pięciokrotnie stresował, że kończy się czas, a potem znowu odliczał. Czas to my mamy nieograniczony, a te pieniądze chcę komuś dać.

A odpowiedzi niestety nieprawidłowe. ;]
Tak, słyszałem o "białym Murzynie", lecz nie sądziłem, że ktoś w ten sposób odpowie. Co do reszty - przykro mi, lecz również nie są prawidłowe. Mimo wszystko, żeby wygrać trzeba grać.
Biały[/b] Murzyn? To ciekawe... :D
Nie, Panie Ivo, dupa nie jest biała. Inne odpowiedzi również nie są prawidłowe, a szkoda. Typujcie dalej.
Niestety żadna z tych odpowiedzi nie jest prawidłowa. Zachęcam do dalszych prób. ;)
Nie czekajmy. Lepiej od razu zarządźmy ewakuację!
Nie chcę się do waszych spraw wtrącać, ale skończcie już. Czy nie widzicie, że kompromitujecie się na forum całej Sarmacji? Czy naprawdę takim genialnym pomysłem jest pokazywanie wszystkim, jak bardzo partia jest podzielona?
"Rozsypie się bez Ciebie?
Z Tobą się rozsypuje. Markus już odszedł do SIC!"
Na pewno nie z powodu Pana Janowskiego. :-)
Myślę, że czas na mój komentarz:
1. "Zależy, czy chodzi o zaufanie Pana Prezesa, czy wyborców. Wyborcy pokazali komu ufają".
Niech się Pan tak nie chwali. Na kogo niby mieli głosować? Pan David Janowski był młodym Sarmatą, który nie zdążył jeszcze zapracować sobie na zaufanie. Na mnie? Przyznam, że prawie wcale nie udzielałem się politycznie. Skoro więc obywatele chcieli dać szansę PK, dali szansę Panu. Proste.
2. "W tym jesteśmy zgodni, ale program stworzył Pan Prezes. :) Jaki był taki był i może gdyby był lepszy to lepszy byłby wynik wyborów?
Program wprawdzie stworzył Pan Prezes, lecz dał wiceprzewodniczącym do przeczytania i pozwolił na wszelkie poprawki. Skoro uważał Pan ten program za taki zły, to czemu nie zgłosił Pan poprawek?
3. "Yhy, gwarant pomysłowej kampanii... Ostatnia była tak pomysłowa, że po prostu..."
W większej części to Pan ją prowadził. Miał Pan szerokie pole do popisu...
4. "Młodzi mieszkańcy są ważni, ale ja myślę, że oni partii do zwycięstwa nie poprowadzą. Do tego trzeba rozpoznawalności. Szczególnie jeśli chodzi o Prezesa".
Nie wiem, czy to dobrze, że PK będzie kojarzona z Panem Swarzewskim. Znany jest on ze skrajnych poglądów, wszelkich afer (polecam przejrzeć to, co pisał 2-3 miesiące temu) oraz lizustwa (tak, musiałem to napisać). Również prawdziwą skarbnicą wiedzy w tym przypadku będzie przeglądnięcie starych postów Swarzewskiego na forum. Dobrze, że jest honorowy - potrafił się przyznać, że wziął łapówkę. :-)

Podsumowując, zastanawiam się, dlaczego w ogóle Prezes zarządził takowe wybory, chcąc i tak starać się o to stanowisko. Żeby było demokratycznie? Na pokaz?
Byłem wtedy, ale moich wypowiedzi tu nie przeczytacie. :D
Panie, za tą kwotę to Pan prawie kupi nową kopalnię. Zresztą dopiero Pan sprzedawał Karczmę Pod Lwim Pyskiem... 18600.
Panie, skąd Pan się tu wziął? 10001.
Wraz z Panem Kubą Pakulskim zawiązaliśmy spółkę. W przypadku wygrania licytacji ja wpłacę połowę ceny, a połowę Pan Pakulski.
bip.sarmacja.org/pobierz.php?id=18 :-)
Nie tak od razu. Nabijmy im tantiem. 1511 libertów!