Markus Arped
Komentarze
"Właśnie rozpoczynają się studia na Uniwersytecie Listopadowym....aha....to jest nieważne, zapomniałem..."

A czy ja gdzieś napisałem, że Pan się niczym ważnym nie zajmuje? Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że liczenie komuś wyrazów w artykule jest bez sensu. :)
Panie Albercie, może by tak zamiast liczyć ile słów ma dany artykuł, zająć się czymś pożytecznym? Jeszcze gdyby Pan pisał dłuższe wiadomości, to mógłbym to przeboleć. :-)
Świetny artykuł. :-)
Marynarze kawalera z przyjemnością zawiadamiają o rybach, które złowili dokładnie w tym miejscu, gdzie przebywał hrabia. Są dumni, że mogli wziąć udział w tak wielkim dziele powiększania majątku Markusa.
Niedługo jednak Ród Iwanowicz cieszył się ze sprawiedliwości Jakuba. Bowiem niedaleko, na wysepce zwanej wsią Dahrim, zmęczony i schorowany leżał Markus Iwanowicz, jego ojciec. Życie jego stało pod znakiem zapytania. Nagle jeszcze coś zaszumiało, tam i ówdzie huknęło i stanął przed nim hrabia Bakonyi. Schorowany człowiek nie zdążył rzec mu: "Dziękuję, że wstawiłeś się za moim synem", gdyż w mgnieniu oka Wierzycielski Miecz, ten sam, który powalił Kanclerza, został wbity w jego bok. Gdy ten zwijał się z bólu, hrabia znalazł pobieżnie 26 000 groszy i uciekł na morze. Nikt już go nie szukał.

Teraz marynarze przejęli ster i usiłują złowić ryby, które podadzą zgłodniałemu i obolałemu. Do miasta daleko, a nie wiadomo, czy kawaler nie potrzebuje opieki szpitalnej. Co stanie się z kawalerem? Kto pomści i jego? O tym dowiemy się w następnym odcinku.

PS
Jakub Bakonyi przejął część skarbu Markus Iwanowicz zabierając mu 26072 gr. (2011-12-19 19:24:14)

Jakub Bakonyi zaatakował Markus Iwanowicz zabierając mu 780% zdrowia (2011-12-19 19:24:14)
Synu, świetna relacja. Oby więcej takich! :)
Ivo, mam tylko nadzieję, że mi syna nie zaatakowałeś. :P Co do mapy - świetna robota.
Również mam taką nadzieję ;)
Ale dziewiątego nie dam. :-)
Poprawiliście mi humor na koniec dnia, nawet bardzo. W życiu bym się nie spodziewał, że GTA zajmie tak wysokie miejsca w kilku rankingach oraz nie śniłbym nawet o pierwszym miejscu w rankingu otrzymanych dywidend. :-)
Radio Pozytywnie Ferniętych
FerStation
Miło mi, że konkurs się podobał. :-)
Niech się pan cieszy, że panu tantiemy nabijam, bo zauważyłem, że moje komentarze są dość wartościowe. Nie mam zamiaru odgadywać w takim plagiatorskim konkursie, który stworzyła osoba obrażająca bliskie mi osoby. Hmm? Mam napisać, co powiedział pan o Kasi, Natalii i Karolinie? Może próbował pan być śmieszny, ale to poczucie humoru jest beznadziejne. No nic, jednak czatujący mieli rację, mówiąc o neokidziejącej Sarmacji. A może to tylko pojedyncze jednostki?
Widzę, że mnie Pan Działoszewski olewa. Kogo obchodzi pół artykułu skopiowanego od jakiegoś tam Markusa?

[img]http://pl.memgenerator.pl/mem-image/this-is-plagiat-pl-000000[/img]
Kocham Cię ♥. Nie żebym był zazdrosny, bo ja już się swojego dorobiłem, ale pięknie potrafisz plagiatować połowę artykułu:
W jaki sposób odpowiadać?
W taki, by każdy inny proponowany wyraz znajdował się w osobnym komentarzu. Nie jest to żadne utrudnienie dla odpowiadającego, bo przecież nie musi płacić za żadną ze swoich wypowiedzi. Nikt więc nie ryzykuje ani pina, a może wygrać ogromną sumę pieniędzy. Nie ma też żadnych ograniczeń w ilości odpowiedzi i osobiście zezwalam na podawanie ich "pod rząd". Oczywiście, co pewien czas napiszę, czy któraś z osób biorących udział w konkursie podała poprawny wyraz.


Naprawdę nie potrafisz napisać nic samemu? ;-)
4
Sufity często też bywają kremowe, żółtawe. Swoją drogą, pieniądze zostały rozdane. :-)
Szanowny Panie!
Niech mi Pan wskaże rzecz, która [size=150%]ZAWSZE[/size] jest biała.
I nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne!
[size=150%]Uwaga! Uwaga![/size]
Dzisiaj o godzinie 13:38:38 padła poprawna odpowiedź: włącznik światła. Jej autorem jest Krzysztof Macak, który zgarnia główną nagrodę - 10 000 libertów. Gratulujemy!

Dodatkowo, z powodu pobicia przez niniejszy konkurs rekordu ilości komentarzy i tantiem w Złotej Wolności, pragnę wszystkim osobom, które udzieliły odpowiedzi przynajmniej dziesięciokrotnie, dać nagrodę pocieszenia w wysokości 1000 libertów. Są to:
Zbyszko von Thorn-Broniek,
Ivo Karakachanow,
Ignacy Urban Żółtowski de Ruth,
Avril Levengothon,
Goglez Pajzano

Jeśli kogoś przeoczyłem, to bardzo przepraszam i proszę śmiało do mnie napisać. Dziękuję również wszystkim innym, którzy razem z nami bawili się przez wczorajszy wieczór i dzisiejszy dzień.

Pozdrawiam
Markus Iwanowicz
Ignac, nie ;-). Dam Wam tę podpowiedź. [size=150%]Jestem niemal pewny, że gdy teraz dokładnie się rozejrzycie po swoim najbliższym otoczeniu, to na pewno znajdziecie cokolwiek białego. Mogę się założyć, że wśród tych "rzeczy" jest to, co zostało napisane na skrawku papieru i umieszczone w kopercie.[/size] Poza tym, gracie teraz o 10 000 libertów!
Niestety, wśród tych odpowiedzi również nie ma tego, co umieściłem w kopercie. Czekam na dalsze wypowiedzi naszych graczy odnośnie podpowiedzi i zwiększenia stawki.
Po raz kolejny muszę powiedzieć, że nikt nie wpadł na właściwe słowo. Wolicie podpowiedź czy zwiększenie stawki, o którą gracie? Na razie, przypominam, jest to 7000 lt.
Dla podgrzania atmosfery. Nie chcę dawać maksimum już na wstępie, więc jeśli wciąż nikt nie odgadnie prawidłowego słowa, to znów podniosę wartość nagrody. :-)
Tantiemka i dla Tygodnika Wszetecznego :-)
Przykro mi to mówić, ale wszystkie odpowiedzi są błędne. Nie wiem, dlaczego jeszcze nikt nie wpadł na to, co jest w kopercie. Jednak dla zachęty podniosę stawkę, o którą gracie, [size=150%]do 7000 libertów![/size] Ponadto pragnę wstawić Wam podobiznę naszej nowej prezenterki:
christina-milian-amaz03.jpg