Malik al Mulk
Komentarze
Abstrahując od treści, nawiązując do tytułu.

Mam wrażenie, że polski mikroświat jest bardzo hermetyczny. Za mało wsparcia, pomocy i współpracy. Po jakimś czasie zaczęła mi przeszkadzać bufonada niektórych jednostek, nadęte tytuły, piętrzące się cwaniactwo i pieniactwo. Myślę, że wielu nowicjuszy to zniechęca.
Witam. Czym jest pamflet wiem. Natomiast żart niskich lotów... zawsze będzie niskich lotów.
To jakaś sugestia, że niby mieszkam w Bariasie? W zasadzie, żałosne jest to jak bardzo się tu nudzicie. Aby czymś zająć mózg musicie wymyślać głupoty.

Ps. najczęściej pojawiam się u Was. Nie głosuję ;)
Przemyślę to i dam znać na dniach.
Jak się później okazało potencjału tam nie było, bo było może z 8-10 realnych ludzi. Reszta to klony.

Ja za niego przepraszać nie będę. Wyjaśniać? Co tu wyjaśniać, gość ściemniał jak zorro w ostatnim odcinku. Ja tę historię znam z mojej perspektywy, która po czasie nie wygląda najlepiej.
Swoją drogą Al Rajn to materiał na dobrą historię ;)
@RCA Pominę zaszytą uszczypliwość. Prawda, mniej. Na szczęście. Oszustów też mniej. Mniej też ciekawie. Jakoś tak jakby mniej wszystkiego w tym mikroświecie.
Widzę, że niewiele pozmieniało się w mikroświecie od mojego odejścia...
Przykre jest to, że dopiero to zauważacie. Obawiam się niestety nie jesteśmy na zakręcie. Jesteśmy już za nim, a po trajektorii wnoszę że skończy się to na drzewie.
Al-Rajn... nie znam.

A tak poza tym to uśmiałem się do łez :)
Nie jestem Sułtanem. Jestem Premierem.

Naprawdę nie widzicie różnicy w tym co mówi się u nas a co u Was? Ślepota Was dopada.
Pan chyba nie zdaje sobie sprawy ile zrobiłem by poprawić relację między naszymi państwami. Ile razy musiałem interweniować. Niestety... macie chujowy żart Panie Ivoka.
Jeszcze jakiś czas temu myślałem, że możemy się dogadać. Sądziłem, że może zagram w Waszej lidze gościnnie. Widzę, jednak że dzielące nas różnice są zbyt głębokie. I mimo swojego doświadczenia sarmaci nie dorośli.

Kiedy byłem tu Ambasadorem, nie czułem się źle. Nie odczułem żadnej niegościnności. Jednak moja noga więcej tu nie postanie.
Oby Chattycja i Shania powtórzyła sukces z poprzedniego Mundialu. Szanse sa naprawdę spore. W finale bym widział Sarmację i Chattycję i Shanię. Oczywiście stawiam na moją ojczyznę. Chattyci do boju!
Jeden artykuł nie zmieni naszej opinii o Ekscelencji. Nie ma żadnej kliki swojaków. I nie mówiłem, że nie zgadzam się z artykułem. po prostu wolałbym przeczytać więcej merytorycznych argumentów, by dowiedzieć się więcej o temacie i całość zweryfikować. Nie zawsze jest czas by wertować wszystkie posty na forum, co i tak pewnie zrobię by skonfrontować słowa Ekscelencji z faktami. Nic nie upiększając to fakt, ale niestety poszło to w zupełnie odwrotną stronę.
Artykuł mało merytoryczny. Czytałem go z ogromnym rozczarowaniem tym bardziej, że autorem jest tak znana i przyjaźnie odbierana osoba w Al Rajn. Niestety nie odbiegał on poziomem dziennikarskim od tych czytanych w Fakcie. Czym pan Saada zasłużył sobie na taka krytykę? mogę gdzieś przeczytać merytoryczny artykuł na ten temat?
Bardzo cieszy mnie, że władze Księstwa Sarmacji o współpracy z Federacją Al Rajn myślą w sposób długoterminowy. Zapewniam, że i w FAR ten pomysł ma bardzo szerokie grono zwolenników, zwłaszcza na najwyższych szczeblach władzy.
To prawda, że z Trizondalem zawsze bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Oby tak pozostało.

Dopiero od jakiegoś czasu (od wymiany ambasadorów) stosunki między naszymi państwami ulegają znacznemu ociepleniu. I duża w tym zasługa Ekscelencji Ambasadora Fryderyka von Hohenzollerna oraz Ekscelencji MSZ Michała Augusta Staropodlaskiego. Uważam jednocześnie, że również odsetek sympatyków KS będzie z czasem rósł.

Na koniec, dziękuję za każde dobre słowo. Działają naprawdę motywująco. Postaram się raz na jakiś czas wrzucić jakieś informacje, jednocześnie zachowując umiar.
Standardem w mikronacjach jest fakt przynależności partyjnej większości obywateli. Tak jakby nic innego w v-państwach nie można było robić. Wybory czasem wydają się być ustawione jeszcze przed ich startem.
Następnym razem będą odsyłacze do źródeł. Przepraszam również za nazwę ;)