Tomasz Ivo Hugo
Komentarze
Instytut Badań Paranormalnych wzoruje się na IBP w Ferze, który też był mego autorstwa, i nic nie zrzyna z tego czegoś, co raczył pan wymienić. Jak jest pan zniesmaczony, niech pan zmieni jadłodajnię.
Myślę, że moglibyśmy połączyć siły i wraz z Instytutem Badań Paranormalnych przeprowadzić ekspedycję udowadniającą avistakowo-hessową teorię świata wirtualnego
Szanowna Pani Redaktor!
Tym razem oficjalnie, ponieważ jako Prezes SN. Nie komentuję wyroku, ale już komentarz, a przynajmniej ten, czuję się zobowiązany. To, że Strona została ukarana za niewłaściwe zachowanie na sali sądowej nie ma i nie może mieć wpływu na uznanie winnym czy uniewinnienie. A jak Pozwany ma wykonać wyrok? Jest to w wyroku zapisane - wykonanie zostało zawieszone do czasu powrotu z banicji.
Pozdrawiam
Stawiam na Tolka Banana
W sensie, że im dłużej zamknięci tym szybciej w ocet się zmieniają? ;) :]
Nie nie nie, zaraz, a to p. Langiria nie jest cioteczną siostrą szwagra dziadka drugiego ojca pociotka kuzyna szwagra brata ojca Namiestnika?
Ależ ja nic do jego wieku nie mam :) Jeno z pomocą pospieszyłem :)
@ Piotr, @ II, @ Grzegorz: oj tam, oj tam ;)
No przeca pod wywiadem jest notka biograficzna ;)
Wanda to ponoć potencjalna Księżna... ale to tylko... plotka i do tego zielnyborska chyba ;)
Rozumiem, że napięcie było PMS :)
Myślałem, że siostrzaną córką dziadka pierwszego ojca wujenki szwagra kuzyna Namiestnika
Chyba Księżycą ;) Kot(ka) Księżną? No rozumiem związki partnerskie, ale z kot(k)ami?!
To teraz stanie się kotką?
Pewnie wszystko przepił ;)
Są wakacje, jest praca, są wyjazdy służbowe itp. itd.
Pozory często mylą - wśród osób głosujących często są takie, których w KS niby nie widać, a jednak obywatelski obowiązek wypełniają. A z kolei aktywni akurat moze nie mogą...

Tym niemniej frekwencja jest świetna! Złota Wolność rozpoczęła zmiany, które tchnęły nowego ducha w Sarmację. I widać to także w wyborach parlamentarnych :)
Ech ta odmiana... To jeszcze nic drogi Bratumile... Ja Twoje imię wciąż czytałem jako Bartumił :D
No świetna sprawa! Dziękuję za premię!
Wydam ją... na akcje Spółki :D
Świetne! Super pomysł, super wywiad, super ;)
Czekam na wywiadowanie dalszych postaci KS ;)
Podobają mi się oba opracowania :)
Lubię to ;)
Panie Ignacy, co Pan się taki upierdliwy zrobił i poporawia słówka? To chyba nie jest zadanie Prefekta? :P "Wbiegnąć" jest dopuszczalną formą
Lakonicznie, jak w realowej kampanii wyborczej ;) Hasła, hasła... ale Sarmacja to nie jest soczewka RP.
Zwiększenie częstotliwości referendów, żeby badać opinię publiczną? Pewnie nieszczęśliwe sformułowanie, bo zbadać opinię można poprzez sondę.
Prefekci prowincjonalni już są.