Gauleiter Kakulski
Komentarze
Jest to równie adekwatne w tej sytuacji co mówienie, że gdyby przydać Księciu - powiedzmy - prawo powoływania admina jakiegoś podforum, to JEST MOŻLIWE, że za jakiś czas Książę będzie uzurpował sobie prawo do nadzoru nad prefekturą. Albo że jeżeli doda się opłatę za coś tam, to JEST MOŻLIWE, że jest to wstęp do wprowadzenia opłat za wszystko.

Straszenie rewizją wyników przeszłych wyborów jest po prostu szalenie nieuczciwe, bo ryzyka takiego w zasadzie nie ma. Musiałyby się znaleźć:
a) zainteresowane strony
b) mocny materiał dowodzący, że skład Sejmu zmienił się pod wpływem kwestionowanego naliczania aktywności
c) jebnięty skład sędziowski

I są to warunki łączne oraz konieczne.
Oddanie głosu przez osobę nieuprawnioną nie jest samo w sobie rzeczą, której koniecznym skutkiem jest unieważnienie wyborów. W realu też nie unieważnia się wyborów, gdy ktoś sztuk jeden wyniesie kartę z lokalu.
@ZdrajcaNarodu HOLA HOLA, ŁAPY PRZY SOBIE! TEN WYBORCA JEST JUŻ ZAKLEPANY!!!
@OvS KAN ZOSTANIE ZRÓWNANE Z ZIEMIĄ. TO OBIECUJE GAULEITER KAKULSKI - WASZ POWAŻNY DOJRZAŁY ŚWIEŻY POMYSŁOWY KANDYDAT NA KSIĘCIA.
Cytuję:
Najlepszy dowód na bezsens tego całego cyrku to fakt, że więcej emocji i ponad 60 komentarzy w prasie dotyczy nie programu kandydatów, ale czy 30 dni liczymy łącznie z obecnym czy nie.

WŁAŚNIE! TRZYDZIEŚCI-SRYDZIEŚCI. SWIERZAKI KURKA!
IGNACY URBAN DE RUTH - JEDYNA OSOBA, NA KTÓRĄ MÓGŁBYM PRZENIEŚĆ POPARCIE MOICH ZWOLENNIKÓW. JA JESTEM POWAŻNYM DOJRZAŁYD ŚWIEŻYM POMYSŁOWYM KANDYDATEM NA KSIĘCIA, A IGNACY URBAN DE RUTH BYŁBY NADTO PRZYSTOJNY.
JAK JUŻ ZOSTANĘ KSIĘCIEM, TO PRZYNAJMNIEJ RAZ NA PRZYNAJMNIEJ JEDEN DZIEŃ POWOŁAM DIUKA SENATORA NA REGENTA. GAULEITER KAKULSKI - WASZ POWAŻNY DOJRZAŁY ŚWIEŻY POMYSŁOWY KANDYDAT NA KSIĘCIA.
STANOWISKO PRZEDSTAWI GAULEITER KAKULSKI - WASZ POWAŻNY DOJRZAŁY ŚWIEŻY POMYSŁOWY KANDYDAT NA KSIĘCIA.

MOJE STANOWISKO JEST TAKIE, ŻE NIE CHCĘ WYGRAĆ TYCH WYBORÓW W NIEJASNYCH OKOLICZNOŚCIACH. PRZYCHYLAM SIĘ DO WNIOSKÓW AUTORA.

GAULEITER KAKULSKI - WASZ POWAŻNY DOJRZAŁY ŚWIEŻY POMYSŁOWY KANDYDAT NA KSIĘCIA.
Cytuję:
Na chwilę obecną do boju o tron książęcy zgłosiło się już sześciu kandydatów, przy czym pięcioro z nich gdyby nie kontrkandydaci – tron miało by już w kieszeni.

PATRZCIE GO, TAKI DUŻY A DO CZTERECH LICZYĆ NIE UMIE.
NAJLEPSZY KANDYDAD = NAJLEPSZY WYWIAD. GAULEITER KAKULSKI - WASZ POWAŻNY DOJRZAŁY ŚWIEŻY POMYSŁOWY KANDYDAT NA KSIĘCIA.
@JohnRasmusen
Cytuję:
Kandydat jest jak wściekły byk, jest jak Tomi Li Dżons w Ściganym, ale zapomniał, że ma być jak bÓlterier... Tak więc nie, nie przekonał mnie.

PANIE KOLEGO, JAK BÓLTERIER JESTEM W TAKICH SYTUACJACH, O KTÓRYCH NIE WYPADA MÓWIĆ PUBLICZNIE. JAK CHCE SIĘ PAN PRZEKONAĆ, TO ZAPRASZAM NA SCHULELOSEHOERESTRASSE W REPUBLICE SCHOLANDZKIEJ.
PER RECTUM AD PERFECTUM PANIE KOLEGO !!
@AlbertJanMaat NIE, JEST TYLKO GAULEITER KAKULSKI - WASZ POWAŻNY DOJRZAŁY ŚWIEŻY POMYSŁOWY KANDYDAT NA KSIĘCIA.
@RCA SĄ RZECZY, KTÓRYMI SIĘ NIE HANDLUJE.
@Tytus
Cytuję:
Dziękuję i pozdrawiam :) I przebaczam wyeliminowanie Margońskich Koni z Pucharu :)

Ja wiem, że tak między wódkę a zakąskę, ale nawet wystawienie bramkarza w napadzie i napastnika na bramce nie umożliwiłoby niepokonania Margońskich Koni... ;)
A ja standardowo dziękuję, że WKiKM nie odpierdolilo ;)
@LCdR "Nie wygrywać z Slonikami" z łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.
Cytuję:
Hitem tej rundy będzie zapewne kolejna konfrontacja drużyn z najwyższego szczebla - FC Czarnolas z Republikanami Scholandia.

Pięknie, czyli nie dość, że dostaniemy elegancki wpierdol, to jeszcze pół Sarmacji będzie to oglądało po głównym wydaniu Paronamy.
Historia historią, w sobotę i tak będzie wpierdol.
Połowa rządu to żywe trupy. P....lolona nekrofilia.
@rybczak Młodzież za szybko chciała awansować do kategorii demograficznej trupy ;)