David de Hoenhaim
Komentarze
@LukaszN A jakże, po banitach wszystko jest możliwe, nieprawdaż :) ? Swój zawsze trafi na swego :D
@LukaszN Nigdy nie sądziłem, że to pańskie realne dane osobowe.
Łukasz Nowicki, ojciec współzałozyciel, banita wywalony za złodziejstwo w systemie jak były kopalnie... taki chce być Księciem :D ?
Ten kto umowę zawiązał nigdy nie przyzna się do błędu i zawsze będzie jej bronił.
Bardziej przeciw niż za Bialenią w tym artykule wyczuwam mimo usilnych starań oddania neutralności ;) Prawie Ci się udało. Zaskakująca lekkość oddania sytuacji. Jak i również ironie w odpowiednich miejscach. Z tymi pikselami to prawda, niestety poza pikselami Bialenia nigdy nie potrafiła nic innego tworzyć. No dobra... narrację, ale to też upada bo robili to klonami na potęgę. Zapytam wprost: co wymieniał właściciel jeśli zamtuz nie przynosił zysku? firanki czy ku...? No to już wiecie jak macie głosować.
W końcu. Nareszcie mozna wracac po abdykacji trolla. Zaluje ze na niego glosowalem. Teraz tylko rozwiazac traktat z neokidami Hasselandzkimi i wyslac do nich Roberta. Po komentarzach wyzej widac ze nie cieszyl sie zbytnim uwielbieniem i szacunkiem. Najgorszy Książę Księstwa Sarmacji ever.
@Enoq Takie rzeczy które dzieją się teraz są możliwe tylko i wyłącznie z proimigranckim Księciem. A wy właśnie jesteście tacy imigranci z pseudonacji, która przez długie lata była ignorowana na arenie międzynarodowej v-świata. Księstwo Cyberii nalezy do Wielkiego Księstwa Solardii, posiada swoją autonomię. Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć waszego nędznego przejęcia Cyberii o którym mówicie. wiedzieliście że istniejemy bez względu na jakikolwiek stan Cyberii czy Solardii bo już nieźle cwaniakowaliście w 2015 roku.
@Enoq Standardy uznawania mikronacji zeszly tak bardzo na psy ze nie mozna sobie roscic prawa do definiowania tejze definicji swoim domyslem. Jest strona jest terytorium, jest post to pisze go czlowiek, jest czlowiek ktory zgodnie z prawem sie tytuluje wladca Księstwa Cyberii to tak jest.
Nawet jesli są to zgliszcza to w gruncie rzeczy musieliście nam nie trafić, a skoro jestem ja- Książę Cyberii to nie oznacza to, że mogliście sobie jak w 2015 roku- zrobić rozpoznanie i uznać że zgliszcza i nie ma nic, przejmujemy. Tym bardziej że wszystko zrobiliście cichaczem, z nikim się nie kontaktowaliście.
Aha i przypominam:

Wypowiedzenie traktatu z Królestwem Hasselandu [2015/03/16 23:57]

Zgodnie z notami dyplomatycznymi w dniu 13.03.2015r Wielkie Księstwo Solardii wypowiedziało TRAKTAT O WZAJEMNYM UZNANIU I NAWIĄZANIU STOSUNKÓW DYPLOMATYCZNYCH pomiędzy Królestwem Hasselandu a Wielkim Księstwem Solardii z dnia 19 marca 2013 roku.

Zgodnie z postanowieniami traktatu, traktat powyższy przestaje
obowiązywać 16.03.2015r.

Wielki Książę Morfeusz Lucjusz Tyler
@Enoq Jestem również Księciem Cyberii i pomimo, iż strony Księstwa Solardii jak i Cyberii działają bez zarzutu- Nie było żadnych prób kontaktu żadnymi dostępnymi kanałami (e-mail, gg, fb) ani ze mną ani także z JKM Morfeuszem I Tylerem! Wobec tego jak napisałem powyżej Cyberia jest krainą Wielkiego Księstwa Solardii, jak mniemam wiele osób wie o tym iż jestem Księciem Cyberii.
Z jakiej racji Cyberia? W dupie byliscie gówno widzieliście! Cyberia wciąż należy do Solardii!
Dopóki istnieje strona solardia.org oraz cyberia.solardia.org możecie się w dupe pocałować hasselandzkie skur******!
A dlaczego nikt nie reaguje na wasze jakiekolwiek działania w mikroświecie? Bo jesteście ch*** warci i nikt na was nie zwraca uwagi!
@piwniczak Nie unoś się już dumą i honorem bo to żałosne. Naprawdę tak ciężko zrozumieć że na real nie zawsze masz wpływ? Nigdy się Diukowi nie powineła noga? Tak ciężko o jakąkolwiek wyrozumiałość? No porażka na całej lini!
Wanda nie istnieje, skoro pozwolił na kandydaturę tego trolla.
@RCA Wybór @Yenn na Księżną to byłoby przyzwolenie na bezprawie w sarmacji.
Hahahaha Boniłe!
@Yenn takie urealnienie pogodowe o którym piszesz wiele lat było na stronie Al- Rajnu. Nuda.

Zresztą początek wywiadu zaczynający się od "witaj kochana"... Jaka księżniczka taki kraj. Tragikomedia. Kultury nie rusz! Jest dobrze, trzyma się lepiej niż kiedykolwiek, a kasy i tak nie ma gdzie za bardzo wykorzystać.
Ahahahaha P A D Ł E M!!! Ciekawe co na te doniesienia sama zainteresowana :D Ciekawe, że skoro ona w Sarmacji to która marionetka rządzi Dreamlandem?
Wszyscy mamy doświadczenia z mapą JKW PIIG wiemy że mapa odciągała ludzi od aktywności innej niż na mapie. A jak to się skończyło wie każdy. Jestem zdania, że żaden SG nie jest Sarmacji potrzebny. Po prostu, widzę jak mnóstwo ludzi ciężko umysłowo pracuje na jej rzecz i to mi się strasznie podoba wiedząc, że każdego dnia wchodzę i mogę coś ciekawego przeczytać. Nie mówię, że zmiany nie są potrzebne, ale na przestrzeni czasu można było obserwować nie tylko w Sarmacji że SG to zły pomysł.
Żeby było jasne- nie hejtuję pomysłu tylko mówię o swoich wątpliwościach, dlatego liczę że jeśli znajdą się porządne argumenty "za" to kto wie...
Chodzi mi o to ze jest to raczej część kampanii wyborczej?
Wiedziałem ze razem z wyborami pojawi się taka propozycja ale podejrzewałem raczej Rolanda. I tutaj znow stawianie systemów ponad człowieka. Mówię kategoryczne NIE!
@Vladimir Właśnie, na to mamy swoje ćwiczenia, natomiast za wszelką cenę musimy unikać szkodliwych kosmicznych promieni jakimi jest czytanie po ciemku najmniejszej czcionki świata :D
Preferowałbym jednak czytać normalnie bez zmrużania i wyostrzania wzroku oraz bez otwierania dodatkowych stron :)
Za koncepcją narracyjną coś czuję że Hrabia jako programista będzie się przede wszystkim skupiał na systemach i temu podobnych. Niestety nie tędy droga co pokazał np. sam JKM PIIG ze systemy to przeżytek.
Dobrze.
Proszę spróbować mi odpowiedzieć na możliwy zarzut:
-co w przypadku jeśli Hrabina zostanie JKM, natomiast za tym stanowiskiem będzie się kryć właśnie Hrabina (bez jakiegokolwiek doświadczenia w rządzeniu) oraz jej realny partner Roland, który także bierze udział w wyborach. Możemy wtedy mówić, że mamy dwóch JKM- gdzie tak naprawdę władzę sprawowałby Roland z racji braku doświadczenia Hrabiny?
Nie mają
A co z realną trójką dzieci i wiecznym brakiem czasu?
Za Hergemona, proszę nie zapominać że pochodzi z Ciprofloksji... Sarmacja będzie kałem płynąca!