Ławica Żubrów
Komentarze
Czy zgodzi się Pan na aneksję Sclavinii przez Pięciogród?

Lubi pan placki?
Tyle lat, a logo wciąż importowane z VRP :)
To się ceni!
"zamiar przyłączenia Konsulatu Sclavinii z Starosarmacją. "
Kogo do kogo?

Pięciopolska jest gotowa przyjąć kapitulację Sclavinii i zaakceptować jej chęć aneksji!
Szanuje już za sam tytuł.
W tej sytuacji...
... pora na rabarbarrr!
Jak nas uczy historia, następnym krokiem po podpisaniu tajnego protokołu będzie wojna pomiędzy stronami rozbierającymi! Czekam na pierwsze incydenty na Linii Wieczesława Kawowego!
Wszystko przejrzyście rozpisane; jak najwięcej takich analiz!
"Polityka Zagraniczna w służbie społeczeństwu"
W porządku, tylko czego pragnie społeczeństwo, czy jest zadowolone z obecnego stanu rzeczy? Głosy w samym Księstwie są podzielone, spore grono nie chce wychodzić poza granice kraju, bojąc się obsmarowywania/dziecinady. Czy jesteśmy w stanie to pogodzić?
Ten pdf już jest legendą!
Trochę czekaliśmy, ale było warto :) Dzięki za artykuł! Muszę przeczytać go jeszcze raz, by sobie poukładać :)
Proponuje poprawkę, uszeregować od 1 - preferowany wybór, 2 - preferowane zesłanie do Berezy
Od takich screenów nic się nie zmieni, jeśli nowy przedstawi się w sposób intrygujący to dostatnie konkretny odzew, jeśli nie to zostanie po prostu powitany. Nie można nikogo zmuszać do niczego. Przy zapoznaniu kogoś w RPG real, zwykle nie zasypujemy nowo poznanego pytaniami, a nie przyklejamy mu do czoła swojego życiorysu :)
Będzie analiza czemu nie wyszło?


Kto jest autorem tego rysunku? Ma talent :)
O, kondensator.
Świetna lekcja historii :) Aż papier wywiadu pachnie formaliną!
Ten spam ma jednak swoje zalety poza wadami takimi spadkiem merytoryki czy odstraszenie części ludzi oczekujących zawsze powagi.

Prawda jest jednak taka, że taka nieskrępowana dyskusja napędza coś co można nazwać "przyjemnością z bycia we wspólnocie". Dynamiczne, szybkie rozmowy np. na forach samorządu są świetnym łącznikiem międzyludzkim. Szybkie posty umożliwiają włączenie się większej liczby osób w rozmowę i tym samym buduje się wspólnota.
Problemem nie jest spam tylko brak oddzielenia sacrum od profanum. Każde miejsce wymagające poważnej pracy twórczej powinno być chronione od spamu. Chociaż nawet i w sejmach lokalnych burza mózgów jest bardzo ożywcza.

Można podejść też do sprawy czysto pragmatycznie. Wszystko co pozwala państwu żyć jest dobre. Szczególnie w świecie Twittera. Każdy samorząd wypracował sobie własne podejście na ten temat. Natomiast licznik? To jednak pozytywna rywalizacja.

Co do samej Sclavinii brakuje kogoś kto naszą wesołą trzódkę weźmie w ryzy i ogarnie. Skieruje do pracy. Na razie ostro kraj dał po hamulcach...
6 lat Pięciopolski nie ma, ale dalej siła w zombie drzemie :D
Jesteś niezastąpiona :) Znów na kilka dni będę pamiętał co oznaczają skrótowce :)
Kapitalna inicjatywa, w której funkcja kreatywności powiększa wartość bazową do sześcianu!
Robi zdjęcie!
Rysunek1.png
Hmm, moje drzewo genealogiczne chyba nie wymaga ochrony :D
Dzięki wielkie za poradnik, przejrzyście napisany, w wolnym czasie przećwiczę wiedzę teoretyczną.
Pozdrawiam Francę, tfu Francję! :D
Tęskniłem :*
Zabetonujemy okna i nie trzeba będzie ich myć.
Profit!
Dawnoś zapomniał.
A o ojczyźnie to już całkiem franca zapomniała! Może i dobrze!
W końcu wiem gdzie podział się Nowal :)
1 kiecka dla tylu kobiet? Przecież dojdzie do wojny domowej :D