Krzysztof Hans van der Ice
Komentarze
Cytuję:
Zmuszenie Dreamlandu, Baridasu, Sclavinii, Teutonii, Wandystanu, Bialenii oraz Rotrii po sekularyzacji do złożenia hołdu lennego.

Trizondalu także?
Witamy ponownie.
@Ola Nie plagiat tylko odświeżenie.
@Ola Chciałem zrobić ci niespodziankę.
@piotrIIgrzegorz Będzie jak zaproponujesz projekt okładki :)
Generalnie mam na myśli nie działanie siłowe ale złożenie umowy integracyjnej na bazie tej o podwójnym obywatelstwie z zachowaniem autonomii i suwerenności Trizondalu.
@Hewret Zależy o co w niej chodzi.
@Hewret Kliknięcie to jedno a hosting to drugie.
@joahimvonribertrop Bo zamiast budować unię z Sarmacją to tworzą ją z Dreamlandem.
@mtk I tak jest to grubymi nićmi szyte. Gdyby to był Trizondal jeszcze bym zrozumiał ale Dreamland czyli konkurencja Sarmacji?
Dziękujemy za wszystko WKW!
Który ją podebrał Sarmacji tak jak Baridas i Teutonię.
@joahimvonribertrop Nie jej a Dreamlandowi :D
@LudwikTommo Już jej nie ma :D
@LudwikTommo Tak ale nawiązania usuwam na bieżąco.
Myślę że mogę pomóc rozbudować ofertę :D
@Ola Kto prowadzi tą inicjatywę z Kefsatem? Chce się dołączyć!
Przerabiałem to wcześniej i doskonale rozumiem problem o którym piszesz. Mi też te pomysły z państwami stowarzyszonymi śmierdziały a gdy na to zwróciłem uwagę i nawet chciałem działać.
Po tym co napisałeś uważam że rozwiązanie Sejmu z powodu innego zdania to szantaż jaki chcą państwa stowarzyszone chcą wywrzeć na Sarmacji by ich traktaty dalej działały. Coś na zasadzie - buntujecie się przeciwko naszym cudownym traktatom to zabierzemy wam Sejm u nie dopuścimy do zmian. Moim zdaniem to jest chore! Traktaty chociaż szlachetne przez takie zagrywki jak i niezgodność z Konstytucją są nielegalne niczym Łukaszenka w realnej Białorusi!
Moim zdaniem by osiągnąć porozumienie trzeba zacząć wszystko od początku - najpierw zająć się ustrojem i legislatywą a dopiero potem traktatami które powinny być dwa - indywidualny i wspólny.
W obecnej sytuacji zamiast federalizacji kraju mamy... rozbiór dzielnicowy z winy kilku prowincji które to nieudolnie wyrwały się na niepodległość. Jako mieszkańcowi jest mi wstyd że zaczęła przewodzić nimi moja rodzinna Sclavinia która to nie nauczyła się po błędach z czasówvl RSiT. T

Domagam się zatem pracy w Sejmie do końca kadencji i unieważnienia referendów w celu pracy na rzecz nowego ustroju kraju.
1. Tymczasowo wycofujemy wszystkie traktaty.
2. Sejm i Książe zmieniają Konstytucje używając podziału o którym wspomniano już tutaj i na Forum Centralnym Księstwa Sarmacji.
Tym samym chwilowo obie jednostki rezygnują z Samorozwiązania Sejm i związanym z nim referendum.
3. Po uchwaleniu nowej Konstytucji Sejm ulega samorozwiązaniu i przechodzi na nowe zasady.
4. Po uchwaleniu nowej Konstytucji państwa stowarzyszeniowe ogłaszają niepodległość i zawiązują z Sarmacją rozmowy traktatowe. Coś jak w realu przy Brexicie.
5. Po uchwaleniu nowej Konstytucji państwa stowarzyszeniowe i Sarmacja podpisują dwa traktaty:
a) Indywidualny dla każdego regionu
b) Wspólny pomiędzy wszystkimi państwami stowarzyszeniowymi a Księstwem Sarmacji
1. Tymczasowo wycofujemy wszystkie traktaty.
2. Sejm i Książe zmieniają Konstytucje używając podziału o którym wspomniano już tutaj i na For Centralnym Księstwa Sarmacji.
Tym samym chwilowo obie jednostki rezygnują z Samorozwiązania Sejm i związanym z nim referendum.
3. Po uchwaleniu nowej Konstytucji Sejm ulega samorozwiązaniu i przechodzi na nowe zasady.
4. Po uchwaleniu nowej Konstytucji państwa stowarzyszeniowe ogłaszają niepodległość i zawiązują z Sarmacją rozmowy traktatowe. Coś jak w realu przy Brexicie.
5. Po uchwaleniu nowej Konstytucji państwa stowarzyszeniowe i Sarmacja podpisują dwa traktaty:
a) Indywidualny dla każdego regionu
b) Wspólny pomiędzy wszystkimi państwami stowarzyszeniowymi a Księstwem Sarmacji
Optowałbym za takim rozwiązaniem:
1. Tymczasowo wycofujemy wszystkie traktaty.
2. Sejm i Książe zmieniają Konstytucje używając podziału o którym wspomniano już tutaj i na stronie Sarmacji.
Tym samym chwilowo obie jednostki rezygnują z Samorozwiązania Sejm i związanym z nim referendum.
3. Po uchwaleniu nowej Konstytucji Sejm ulega samorozwiązaniu i przechodzi na nowe zasady.
4. Po uchwaleniu nowej Konstytucji państwa stowarzyszeniowe ogłaszają niepodległość i zawiązują z Sarmacją rozmowy traktatowe. Coś jak w realu przy Brexicie.
5. Po uchwaleniu nowej Konstytucji państwa stowarzyszeniowe i Sarmacja podpisują dwa traktaty:
a) Indywidualny dla każdego regionu
b) Wspólny pomiędzy wszystkimi państwami stowarzyszeniowymi a Księstwem Sarmacji
Kiedyś zająłem się tematem państw stowarzyszonych w Konstytucji ale zostałem zjedzony.
Cytat koronacji A.D 2020:
Kolejna zagadka z cyklu „Jaka to Melodia”.
Andrzej Fryderyk: „Tytuł spodobałby się Brunonowi”
Krzysztof Hans: „Rower?”
@Prokrustes Nie zapomniał pan czasem o mnie w jednej sprawie?
Myślę że do co do państw stowarzyszonych zarówno Henryk jak i Brunon mogą liczyć na moje wsparcie. Ja sam mogę iść na ustępstwa w tej sprawie ale debata powinna miec formułę okrągłego stołu z udziałem sceptyków, krain jak i władz centralnych.
@BrunonKrasnodebski Uwzględnione :)
@Seweryn Nic z tych rzeczy. Po prostu nie chce ujawniać wszystkich swoich asów na raz.