Guedes de Lima
Komentarze
Czasem zastanawiam się co jeszcze mnie tu trzyma... a potem przypominam sobie, że obiecałem ludziom 200 numer Przeglądu Politycznego. :)
@CarmenLaurent i byłoby super, bo jak już wspomniał WKW @defloriusz Our Sound powinno ewoluować właśnie w tą stronę. Co z tego, że są "niedociągnięcia" jak RAZ, że: jest oryginalnie, bo po teutońsku, to DWA: śpiewa mikronauta.
Czyli Teutonia już ma piosenkę na Our Sound? :D
Bardzo dziękuję za pochlebne komentarze. Wszystkie uwagi zostaną przeanalizowane i wspólnie z @Kontik będziemy starać się ulepszać stronę i sam mechanizm poboru opłat. Byle do następnego. :)
Proponuję poszukać specjalistów od wiercenia na platformach wiertniczych i przeszkolić ich do lotu w kosmos. Oglądałem kiedyś taki film. Wiem co mówię. Biograficzny i dokumentalny, produkcji (h)amerykańskiej.
Coraz lepsze kawałki wjeżdżają po teutońsku widzę. Może jakaś teutońska lista przebojów? :D
Więcej nauki, więcej prac, więcej tytułów. Tego życzę całemu środowisku net-naukowemu.
Ma potencjał ta koncepcja. Śledzę z zaciekawieniem, trzymam kciuki.
Piękna sprawa. Czy w sprawach badań kosmosu współpracujemy z innymi mikronacjami?
@defloriusz to znacząco dźwignęłoby rywalizację i poziom samego Our Sound. Popieram. :)
To już 10 lat... ale ten czas leci, masakra.
Juliette, ogromne gratulacje. Bardzo udane wydarzenie.
Najlepiej u źródła, czyli u pomysłodawcy całej koncepcji @KrzysztofHans. :)
Zamiast marnować czas na przepychanie się kto ma rację, proponuję koncentrować aktywność na wartościowych projektach. Prefektura rozstrzygnie wszystko w swoim czasie.
Coś nowego, trzymam kciuki i proszę się nie zrażać. Jak nie drzwiami to oknem albo przez komin!
Będzie ku temu jakaś aplikacja stworzona?
I masz, może jeszcze Rząd karze nam chodzić w maseczkach po terytorium Księstwa?
Mi ostatnio udało się wydać grubo ponad 100 tys. lt. :)
Gratulacje dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego!
Krzysiek, jedna uwaga. Na prawdę taką ścianę tekstu bardzo ciężko się czyta. Może mniej, może zwięźlej a może w innej formie? Brawo mimo to za regularne publikacje. "Kronika" da się lubić. :P
Pomysł zacny, trzymam kciuki za jego realizację.
Trzymam kciuki, powodzenia. :)
Powodzenia! Całej Radzie Ministrów wzrostu wartości liberta życzę.
@czartoryski tak na szybko 4x13 cm :) zapraszam na priv po więcej szczegółów. :)
Jeszcze tylko UFO nam tutaj brakowało.