Guedes de Lima
Komentarze
Kto obecnie prowadzi reprezentację Sclavinii?
Najłatwiej byłoby powiedzieć pas. No ale chyba nie o to chodzi.
Bardzo dobrze się czyta!
Szanuję, doceniam i wiem ile pracy to kosztuje. Proszę działać dalej!
@GFvH oczywiście, mikroświat pikuje ostro w dół ale ja osobiście cieszę się z małych rzeczy, m. in. fajnym wynikiem Sclavinii.
Uwielbiam narrację. Podoba mi się ten pomysł, proszę kontynuować!
Brawo, trzymam kciuki! Sarmacja musi!
Powodzenia, wszystkiego najlepszego! Aktywności i pomysłowości.
Bardzo fajne statystyki - lubię to! Brawo Sclavinia!
Bardzo dziękuję za wszelkie pochlebne komentarze. To motywacja do dalszej pracy, której owoce będą widoczne w kolejnym numerze Przeglądu Politycznego.
Nie ulega wątpliwości, że to jeden z lepszych artykułów, jaki czytałem w ostatnim czasie.

Czy ktoś próbował kontaktować się z Księciem?
@Seweryn i tym samym zdezaktualizować część jeszcze ciepłego artykułu! :D Niemniej jednak uznałem, że warto wywołać temat do tablicy na łamach Przeglądu. Tylko wzajemna motywacja do działania może nam pomóc. Inaczej utoniemy w wirtualnym błocie.
Treściwie. Hehe. :)
Lovely narracja. :)
Coś się dzieje!
Obawiam się, że system nadzorowany przez jedną osobę to bardzo ryzykowne rozwiązanie. Według mnie, jeżeli proponowana koncepcja się spodoba innym to powinien powstać "manual" na wypadek np. ataku realiozy, itp.
Szkoda, że za słusznymi spostrzeżeniami i uwagami nie idą skuteczne działania. To chyba obecnie największa bolączka i pole do poprawy. Wesołych Świąt! :)
@Marceli słowa dotrzymam. Przed nowym rokiem na pewno ukaże się jeszcze jeden numer.
Odetchnąłem z ulgą. Titanicowi się nie udało.
Widać, że się kręci! Mocno Baridas! :)
Prawdziwy Sclavińczyk pije nalewkę ze smogu, inhaluje się spalinami z diesla z wyciętym dpf-em więc myślę, że mięso twarde jak skorupy orzecha włoskiego będą mu nie straszne! :D
Ciekawy okaz, a jeszcze ciekawsze jest to jakby smakował z grilla?
Trzeba jednak pamiętać, że spór polityczny (różnice w poglądach) powinny dojrzewać samoistnie. Sztuczne stymulowanie sporu kojarzy mi się osobiście z gospodarką centralnie planowaną.
Pamiętam zamierzchłe wpływy Sarmackiej Partii Demokratycznej na kształtowanie się Rzeczpospolitej Sclavińskiej jako dojrzałego kraju koronnego. Popieram całym sercem, choć nie zakładam angażowania się w ogólnosarmacką politykę.
@Langer krok po kroku ale musimy być konsekwentni, bo inaczej nic z tego.
Wypada mi jedynie przyklasnąć i zgodzić się z autorem. Dotarliśmy do momentu, gdzie już nie da się uniknąć merytorycznej dyskusji nad kierunkiem w którym zmierzać powinno Księstwo. Na kilometr czuć, że pewne schematy się zdezaktualizowały i generują jedynie ogólny marazm. Mimo wszystko, przepad tytułów szlacheckich jest dla mnie zbyt daleko idącą próbą reorganizacji Sarmacji. Powinniśmy budować na tradycji, historii i kulturze.