Daniel Chojnacki
Komentarze
Taki statyczny straznik zyrandola brzmi jak opieka paliatywna

Rozumiem zejakakolwiek ostatnia nadzieja na jakiekolwiek pobudzenie w postaci rca przepadla z kretesem, no ale juz kurcze bez przesady : )
@Zombiakov ja nie jestem :P
wcale sie nie dziwie decyzji, "to wszystko" ledwo da sie czytac
w tym wzgledzie z RF sie zgadzam bo my sie tu zawsze napieprzalismy, jaka jednosc w ogole? :D KS bylo napedzane konfliktem i sporem a nie jednoscia, gdyby byla jednosc to bysmy sie zanudzili na smierc :)

No i co to za jednosc jak mamy swiadomie antysarmacki element teutonski, z definicji napieprzający w Gellonow? :D
Suabe, ale seniorowi trzeba wybaczyc, jest nie tyle ksieciem, co krolem sucharow, po prostu trzyma staly poziom ;)
G E N I A L N E :D
Z czego wynika specjalny status Teutonii ? Teutonia jest krajem korony czy prowincja ?
Zdecydowanie zgadzam się z priorytetem jaki kandydat obiera.
To miały być emotki. Znowu nie wyszło :(
@Vanderlei racja.

@KonradFriedman mysle ze powiedzialem juz wszystko co mialem do powiedzenia w tym temacie. :)
@KonradFriedman Bardzo ladnie odrobil Wicehrabia lekcje kindererystyki zarzucajac w ledwo pieciu krotkich akapitach (1) niedojarzalosc ("wracamy do podstawowki") (2) smiesznosc ("to troche smieszne posuniecie") oraz (3) zniewage ("rownanie przez WKW do obywatela drugiej kategorii"), (4) prostactwo ("takie rzeczy wychodza spod klawiatury nie byle pospolstwa" - klasyk) i kilka innych, pomniejszych insynuacji. Nie rozmawiamy tak dluzej, ok?

Wicehrabia ma jak kazdy prawo do wlasnych ocen i pogladow, ja natomiast je odbieram jako motywowane tylko politycznie - bynajmniej nie z punktu widzenia zwyklego obywatela (a w takiej pozycji sie Wicehrabia stawia), ale niedawnego kontrkandydata i . Woz albo przewoz - albo Wicehrabia jest czynnym politykiem i poddaje sie ocenom publicznosci oraz godzi sie na to, ze jego wypowiedzie beda odbierane z uwzglednieniem jego dzialalnosci, albo "zwyklym obywatelem", ktory moze sobie pozwalac na wiecej.
@KonradFriedman Moglbym napisac 'bol tylka', ale staralem sie to ladniej ubrac w slowa. Ale Wicehrabiemu to jak krowie na rowie tym razem. :* Pozdrawiam serdecznie i zycze milego weekendu! :)
Polecam zluzować poślady. Ja zupełnie inaczej odczytuje wypowiedz księcia a Pana interpretacje dodczytuje wyłącznie jako politykę.
Jaka piękna polityka <3

Chce zobaczyć jak Konrad Friedman wystartujesz w kolejnej elekcji i będziesz ustalał terminy z każda z zainteresowanych stron.

Jakieś dziwne standardy się tworzą.
@KonradFriedman Zlapiemy sie na priv ;)
@Gauleiter Tzn. Roland jest drugi.

RCA ma wyrazna wizje i ogromne zaangaozwanie oraz umiejetnosci. Minusy - jakie ma, kazdy widzi. Jego wyrazistosc jest jednoczescie jego wada i zaleeta.

A Rollo tez ma jakies swoje wady, natomiast jest jednak mniej kontrowersyjnym kandydatem, wciaz zaangaozwanym i z wizja, nie mam tez watpliwosci co do jego pracowitosci i bardzo pozytywnego podejscia do tematu. Jest bardziej luzny.

Ja decyzje pewnie podejme przy urnie ;)
IMO Roland
Abstrahujac od skojarzen, dla mnie 'powaznych' tudziez realnych kandydatow w tej chwili jest tylko dwoch, w tym bohater obrazka...
@Vladimir, dokładnie takie mialem pierwsze skojarzenie...
@LCdR Są błędy których cofnąć się nie da...
To uczucie kiedy sprawdzisz na fonie kto zasercował i samemu sercujesz swój własny komentarz...
Niezależnie od tego jakie stanowisko zajmie TK jestem pewien że Regent działał w dobrej wierze, na pewno nie w celu pokrzywdzenia kogokolwiek.
To nie ja, to geriatria
Ale młoda kureczķą też nie jesteś :D