Ivo Karakachanow
Komentarze
Conkurwakogo? "A pamiętasz, że Ty pierwszy groziłeś i On tylko potem wykorzystał ten pomysł?" teraz to wymyśliłeś?


Ja atakowałem Jarecha pierwszy ?- no ja pierdolę... Osłabiasz mni...

Jarech to chuj który całkiem realnego mojego potomka zwyzywał od bękartów w Wandei więc naprawdę nie przypominaj mi gówniarzu tej osoby. Na. Prawdę. Bo gorszego chamstwa niż to co zrobił Jarech w historii mikronacji nie było. Nigdy. też sonie wzór znalazłeś.
Trzymajcie mnie bo wybuchnę. Niech ktoś go stąd zabierze.
Potwarz? Ożeszty... Nie pamiętasz już jak szydziłeś z tego że sprzedaję pamiątki turystom. Krótką pamięć masz widać. Widać, ze nie dość że arogancki to jeszcze kłamliwy...

A pamiętasz mail ode mnie z propozycją pomocy jak cię atakował Yareh grożąc, że prześle cytaty z Twoich wypowiedzi w KS to rodziców? Czy też już wyparłeś z pamięci?

Że też się nie wstydzisz...
Że "nie ja wymyśliłem" miało być :P Wymyślał Michaś:)
Zły strzał Misiaku. Serio - nie lubię Cię, uważam za szkodliwą dla Sarmacji personę opętaną ambicją władzy i wyznającą zbrodnicze poglądy i nie zamierzam tego ukrywać.

Słodkopierdzenia idź szukaj gdzie indziej:) Zwłaszcza, kiedy jedyne metody odgryzania się jakie znasz to jechanie po tym gdzie pracuję w realnym życiu. Teraz żałuję, że się zgodziłem na poparcie Twojego powrotu z banicji. Nic się nie nauczyłeś. A ja nie mam ani jednego powodu żeby Cię szanować i żeby na Twój temat milczeć. Przyzwyczaj się Misiaku że nie wszyscy Andrzejka będą głaskać po główce.

A antysłoweńskość jest passe od paru miechów. Zwłaszcza, że ja Słowenię wymyśliłem. Poza tym projekt upadł sam z siebie.
W kontekście znikania pewnych rzeczy, a nie znikania innych pytałem. Nie Ciebie. Zobacz czy nie da się gdzieś wzniecić powstania przeciw sarmackiej okupacji czy coś, a nie pod porządnym artem komęciasz:)
"poza Jaśnie Wielmożnym Hugo Pac-Karakachanowem" Ha!
O ku*wa:D Oplułem monitor ze śmiechu. Po chwili zdałem sobie sprawę, że ta systuacja z filmikiem nadaje się na sztukę pt. Sen Kefasa:)
Moim zdaniem lepiej wyłączyć całkiem tantiemy i dać możliwość szybkiego przelewu kwoty. Podoba mi się - nagradzam ze swoich. Ale to jedynie moje prywatne zdanie.
No wszyscy zgadujemy. Jak widzę ten przycisk to tak myślę nad jeszcze jednym "zrabuj tantiemę i skomentuj" - i dajcie jakiś prosty mt_rand(1,100) jak wypadnie 69 to razem z komentarzem zabierzesz kasę z puli tantiem za dany art. Żeby piętnować chamstwo:)
A za to, że ktoś jest wandejczykiem/teutończykiem? :D Ze strony formalnej jest to chujnia.
Jeszcze chciałbym dodać, że dziwi mnie że osoby twierdzące iż promują bycie dla siebie milusim jednocześnie wprowadzają przycisk pozwalający na uwolnienie negatywnych emocji. Jak rozumiem w założeniu chodzi o to, żeby nie "wynagradzać chamstwa" (cokolwiek by to miało znaczyć). W praktyce przewiduję raczej - "nie dam mu tantiemy bo to komunista i pseklina!".
Tantiema to nie jest jakiś znowu olbrzymi zysk:)
W zakresie takich rzeczy w systemie jak różne współczynniki itp. w stopniu umiarkowanym owszem (Choć jak sam coś piszę zawszę staram się konsultować z tym pod/dla kogo to robię. Stąd Wchodni Klub Techniki i racjonalizacji przy okazji SKOKu np.)

System prasowy i dodawanie komentarzy to co innego moim zdaniem:) taki przycisk promuje negatywne emocje między ludźmi. "Nie dam burakowi komentarza! A masz!". gdzie w tym sens?:)
Co ja poradzę, że pomysł "komentarza bez tantiemy" nie podoba mi się? Chyba konsultacyjną sondę w sprawie wprowadzenia go przegapiłem.. oh wait!:)
Napisałem Ci list otwarty. Z samego dna sinusoidy.
Proponuję możliwość stworzenia listy ludzi, którym w ogóle nie dajemy tantiem cokolwiek by nie napisali. Nigdy. Bo ich nie lubimy.

W razie jakby coś było nielegalne nie martwcie się towarzysze z NIA. Uniewinnią Was.

Słuszna jest linia polityki miłości rządzącego stolyka!
No jak wyżej. Nie popieram tego rządu jakoś specjalnie. Ale przyznać trzeba, że jest bardzo dobrze w porównaniu z okołobalonikowymi rządami poprzedników czy kolejnymi rządami diuczessy Karoliny.
Kod
Ten wyrok to jakaś kurwa kpina.

Dokładnie takie same mam odczucia. Zwłaszcza, że wsadza się w KS za byle pierdoły.
Mogę spokojnie powiedzieć: RODZYN!
Jakiego natężenia, jak mnie tu nie było?
Matko, to jest żarcik. Ale aluzję pojąłem.
Ojej, przepraszam. Nie wiedziałem, że taki jesteś wrażliwy... Serio...

Obrażasz uczucia innych ludzi odmawiając im prawa do samoidentyfikacji, pisząc, że ich narody "wymarły", a potem się obrażasz za to, że ktoś wbije szpileczkę?

Jeszcze raz: Bardzo Cię przepraszam. To w zamierzeniu była szpileczka w odpowiedzi na Twoje pisane be z dystansu i dość zadufane teksty.

Swoją drogą co się dzieje w Kasach, że już nawet nie można być lekko złośliwym, żeby się nie poobrażali? Siła mojej poezji czy sinusoida odbiła do ciepłego i puchatego?
Nie o to chodziło, i dobrze o tym wiesz:) Po prostu publikujesz - ja się z tym nie zgadzam i piszę rymowankę. Myślałem, że to proste...