Ivo Karakachanow
Komentarze
Przyczepiłeś się do mnie na wstępie. Z Khandem dawno sobie wyjaśniłem a ty masz jakieś bóle. Nie podoba się to nie czytaj, bo jak na razie to jedynie Ty defekujesz Kurasiem (cytując baroneta pewnego).
A teraz wal się na ryj, pozdrawiam!
Też Cię kocham Paviel, ale MAP i Pac mi świadkami, że o FK myślałem duuużo wcześniej :* fajnie, że każda inicjatywa co bym jej nie robił to dla Ciebie automatycznie "ogniosranie". Straszliwie motywujesz do dalszej pracy:)
Mordechaj Adamowitz Beton - (1923-1947) - Bojownik sekcji syjonistyczno-piłkarskiej KPS. Podporucznik SAL, podczas szturmu Gniewu w 1943 zasłynął obroną pozycji przez całe 48 godzin po wystrzeleniu ostatniego pocisku z pepeszy. Nie ruszywszy się ani o centymetr tak skutecznie imitował odgłosy ciężkiego karabinu maszynowego, że zabił dwunastu a ranił kolejnych kilkudziesięciu scholandzkich żołnierzy z elitarnej dywizji SS ArminFaust. Umarł młodo, w tajnej bazie na Tropicanie. Odwodnił się podczas testów pancernego stroju do nurkowania.
Kolego Hohenzollern - do słownika, sprawdzić co znaczy "propaganda". I co znaczy przedrostek anty-. A potem zarzucać innym ignorancję:)
Anywandejska? Rly, a antybaridajska i antyżydowska już nie?:)
Umierkowanie. Ale jednak: tupię
Acha, czyli co nie zrobi von Graidenz to von Horn grzecznie zignoruje a von Kefas w razie czego ułaskawi?:)
<3
Geniusz!
Jack von Horn karate miszcz
Jego cios nie celuje w nic!

:)
Chór Teutonów:

Pupka to samo co PTR
Wileńska to samo co Ivo
Wszyscy wandejczycy to jedno
Dlatego kurew nienawidzę
Jeśli będziesz mieć konkretne pytania - pisz, postaram się pomóc.
W ogóle, jeśli Prefekt uważa, że powyższy artykuł uważa za niepotrzebnie zaogniający atmosferę to zgadzam się na usunięcie go ze strony głównej.
Ale GW to przecież coś jakby tutejszy tabloid. Więc napisałem w takim hura przesadnym stylu...
A co jest nie tam z moim artykułem? Publikowałem go będąc przekonanym, że zalinkowane teksty pozostaną ukryte. Niejako z poczucia "dziennikarskiej" misji. To źle?:)
Będę trzymał kciuki! Moim zdaniem bardzo dobry pomysł!
Widzicie swojego Adrzejka o którego tak dbaliście... Wycofaj gówniarzu te słowa. Bo niebezpiecznie blisko nieprzekraczalnej granicy krążysz. I naucz się polskiego zanim będziesz innych pouczał o znaczeniu słów.

Nie próbuj obrażać mojej realnej rodziny i bliskich. Nawet o centymetr nie przekrocz tej granicy. Za nią kończą się żarty.


BTW. Gdzie teraz jest prefekt?
Przeczytaj wyżej co ta szuja Jarech napisała o moim dziecku. A potem dopiero pierdol o zacności rodu. Chyba, że się podpisujesz pod jego słowami? Ale po doborze ukochanych cytatów z postaci historycznych i ludzi których naśladujesz widać co z ciebie za człowiek... A teraz spłyń proszę gdzieś gdzie nie będę cię widział. Miłośnik skurwysynów.
Proszę o przelew na rzecz Mandragoratu Wandystanu. Sprawdzał nie będę bo ufam Ci na słowo. Sprzedano.
362809_original.jpg

"Konsultacje kandydatów do tronu Księstwa Sarmacji." Olej na płótnie. Kolekcja rodziny Karakachanowów. Sprzedam za 4000 lt.
Nie wiem jak jest u Ciebie w domu Swarzewski - ale widać nie nauczyli cię, że o szui bez sumienia i czci nie piszemy z wielkiej litery, nie podziwiamy, a znajomości się wstydzimy zamiast być z niej dumnym. Współczuję.
Jakie kurwa groźby karalne. Koleś mnie pomawia, bo nie spodobał mu się art, a ty każesz NAM obu się ogarniać? Litości...
Zresztą Jarechowi tego nie zapomniałem i jeszcze mu się odpłacę kiedyś.