Ivo Karakachanow
Komentarze
*szczególnie smutne w kontekście (klawiatura mi szaleje:( )
To nawoływanie do nienawiści wobec współobywateli jest szczególni smutne kontekście zbliżającej się Rocznicy. Lud Sarmacki słusznie zrobił nie udzielając poparcia partii pogrobowców zbrodniczego Legionu.
Kiedyś jak przerobiłem herb to mnie chciano zamknąć za bezczeszczenie. Twardy monarchofaszyzm... Eh, to e ne vrati...
[3 Piękne!
Opisy piękne
Nie, no bez przesady. Nie chciałem Pani urazić:) to nie tak:)
Ja również:)
Leśniczy mi się podobał i zdania nie zmieniam. Przy okazji zapraszam do udziału w Konkursie (http://beta.sarmacja.org/index.php?p=herold,161,0), podniesie Pan poziom nieco:)
Nie, ale lękam się powrotu nadzieizmu w jego słodko-pierdzącej postaci której nie trawię. Ale to prywatnie. Jako minister będę gorąco wspierał!
Mam tylko nadzieję, że PMK reaktywuje Beznadzieję dla równowagi. Pozdrawiam!
Mam ich całkiem sporo na koncie. Ale to nie miejsce, żebym się nimi chwalił...
Jestem za współpracą Rządu z organizacjami niezależnymi. Inicjatywę w pełni popieram!
Komentarze są chyba po to, żeby dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Nic nie zabija talentu bardziej niż przeświadczenie, że jest się świetnym pisaczem.
Mam bogate doświadczenie. Nie zawsze byłem tylko robiącym sobie jaja trollem. Jeśli ma Pani coś przeciwko tej nominacji proszę o wypowiedź tu lub gdziekolwiek indziej, z chęcią się zapoznam.
Drumla?
Czeka mnie lajtowa kadencja ministra kultury, wszystko za Rząd zrobią NGOsy:D
Spoko, raz wystarczy. Nie ogarniam idei sensu założeń owego komęcia. O ile rozumiem, to Pan Incisive chciał napisać "W dupie mam tradycje kulturalne kraju który w niezbyt miły w mojej opinii sposób wita nowo przybyłych". Ale moze sie pogubiłem, bo cięzko z tych ozdupk wyłowiś sensu treść:) Proszę o poprawienie mnie jeśli źleprzetłumaczyłem ten Komuda-stajl na polski:)
Panie Swarzewski, ja muszę te sienkiewiczyzmy czytać po trzy raz, tak są niestrawne i bełkotliwe. Cóż robic, płaczę i czytam, choć ostatniego komentarza Pana Incisive niestety nie ogarniam:D
Panie Swarzewski ciekawe, że nie łaknie Pan kultury jak ktoś insynuuje mi, że mój zasób słownictwa wynosi dwieście słów, a oburza się pan na odpowiedź w formie scenki rodzajowej... Czyżbym był bardziej kulturalny, gdybym siedział cicho/bluzgał na forum?
"A kultura tu podobno jest, świadczy o tym nasz wspaniały Dom Kultury..."
Nie rozumiem o co chodzi z tym "przed przybyciem Waszeci", ale to może dlatego, że jestem ograniczony:) A tak serio to tekst przeczytałem, mimo, że męczy mnie ten przyciężkawy pseudostaropolski styl. Wybaczy Pan, ale nie będę weń popadał choć mnie kusi w tym momencie:) A co do historii - i zabrzmię tu jak konserwatysta - szacunku dla społeczności która jakieś tradycje, bynajmniej nie gorsze od kiepskiej podróbki Sienkiewicza, wypracowało też by się przydało. Badełej - bełkot to nie to samo co elokwencja. Bananów i słodkości życzę!
Tez mam ubytki w kadrze, obraz mi się rozmazuje - nie widzę tu akcji:)
Obecna demokracje jest niewątpliwie wadliwa - ostatnio jak komuniści tworzyli rząd skończyło się to stanem wyjątkowym. A teraz... panie, Kefas co był ich wyrzucał sam zczerwieniał... Na psy schodzi, na psy...
I jeszcze jedno - za bardzo Pan sobie zbieżność nazwy "Sarmacja" z pojęciem sarmatyzmu skojarzył moim zdaniem. Może warto zapoznać się z wcale nie tak krótką historią naszego państwa i na siłę nie zamieniać jej w średniej jakości naśladownictwo szalchetczyzny a la Haniu S.? Pozdrawiam!
Powyżej dwustu znaków nie czytam. Przepraszam:)
Jeśli ma Pani podobną kla...eeee... twarz:), to musi im Pani wybaczyć - skojarzyło się im pewnie, bidakom!