Ivo Karakachanow
Komentarze
Dzieki, Bananowa Wolność ma 300k, ale jak to rusze to kurs peso poszybuje w kosmos :D
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=246&p=206271#p206271
Wstyd się przyznać, ale przegapiłem :D Fajne!
Ej, ale serio - Dreamland i Wandystan są bardziej aktywne i milion razy ciekawsze niż większość forumnacji.
@Marcin - ale ja nie do Ciebie tylko do Fryderyka :)
Zabawne, ale pomimo tej dysleksji, dysortografii i dysgrafii (oraz niskiego IQ) umiem poprawnie sklecić kilka zdań. A Ty, pomimo tylu lat jakie minęły odkąd miałem okazję przeczytać jakiś Twój tekst, jak widać nadal nie.

Smutne to trochę. Ale tylko trochę. :D
Zasercowałem dwa pierwsze dwa komentarze, żeby autorom nie było smutno.

Niech żyje Białenia! Niech żyje Sarmacja! Wszyscy niech żyją!
Przepraszam miało być to:

arpnDW5_460sa.gif
Tak jak pisałem na forum - miłe zaskoczenie!
"Od KSZ proszę się odstosunkować.
PS. Ta instytucja nic Panu złego nie zrobiła."

Podobnie jak panu Wandystan. EOT.
Poza tym to kolejna wypowiedź kogoś z KSZ na bakier stojąca z poprawną polszczyzną. Skoro ramy językowe panujące w KS są zbyt ciasne dla ego KSZ to oże powinniśmy współpracować, ale w innej formie, powodującej mniej spięć? Może Sarmacja to po prostu za ciasne ramki na ego KSZ? :)

Wystarczy wyjść z Sarmacji i założyć Kaezet nację, nieprawdaż?
"Pogardliwy potocyzm" <3

A rozważasz dodanie do swojej listy powodów do poczucia się włądczym i cenzurowania następujących opcji: "nawoływanie całej grupy mieszkańców do odejścia z powodu poglądów odmiennych niż pogląd autora komentarza", oraz "diucza arogancja" tzw. "MAPizm"? :D
@MAP - aha, czyli argument ad personam jest be, a argument ad pochodzenium narodowościowum/ideowum jest jak najbardziej do przyjęcia?

@Ignac - cytowany tekst pochodzi z wypowiedzi kolesia który za ową wypowiedź został wykopany z LDMW (bodaj jako jedyny w historii Wandystanu) - więc nie przeinaczaj bo kontekst tego archiwalnego tekstu może po głębszym kopaniu okazać się nie tak oczywisty.

i jeszcze @MAP:

Pozwolę sobie sparafrazować Twoją wypowiedź:

Jeżeli ego Helwetyka i jego klakierów czyli grupy którą umownie nazwę neobazylią przeszkadza im w byciu w Unii z Wandystanem może niech opuszczą jak na razie nasze wspólne państwo?
Cytuję:
Może powinniśmy współpracować, ale w innej formie, powodującej mniej spięć?
Np. z nimi na emigracji?

Widzisz jak to fajnie całą grupe wypierdalać z Sarmacji bo się nie zgadzamy z tym co robią, a właściwie z tym o co oskarżamy ich że robią? Milusio, nie?
Skoro Sarmatom tak ciężko znosić naszą odmienność zdecydowali administracyjnym nękaniem zmusić nas byśmy byli tacy jak wizja Helwetyków nakazuje... Smutne to, że ogłaszasz tu "albo będziecie tacy jak my albo won". Wstydziłbyś się.

I naprawdę spróbuj się wczuć, gdybyś co chwila czytał, że całe zło to "wina baridaizacji" też miałbyś dość.

Poza tym - nawoływanie do odejścia całego kraju korony generuje flejm i psuje mi zabawę. Oczywiście Helwetyk uzna to za "głos w dyskusji" bo nie użyłeś słów takich jak "chuj, kurwa" i "wypierdalać z Sarmacji".

Jeżeli przez bycie diukiem mam być kojarzony z takimi jak ty, to tym bardziej ciesze się, że przestałem diukiem być.
ZACZĘŁO SIĘ MOKRO
t-006sm-the-kiss-by-rodin-s.jpg

Chciałbym podarować tą rzeźbę ze zbiorów prywatnych autorowi. Niech se postawi w westybulu. Mie zawadza.
Zaczęło się mokro

t-006sm-the-kiss-by-rodin-s.jpg
Nie przysługuje - skąd taki pomysł?:D Nigdy się nie domagałem tego ^^ @WKW P2G diuka-barona:P póki co:)
Wybitne!
Skoro nie uważasz się za językowego eksperta to dlaczego mówisz mi (popierasz tych co ingerują w tekst), jakich środków stylistycznych mam używać w moich tekstach aby były one językowo "czyste"?:D
Czyli jeśli 2/3 Sarmacji chciałoby odebrania praw np. kobietom to byś popierał panie Hass?

I nie mówimy tu o znaczeniu słowa "lubić", a raczej słowa "to". Tu nie ma wieloznaczności - jest za to logika i wyczucie językowe, którego moim zdaniem mimo własnego mniemania o byciu językowym ekspertem za grosz nie posiadasz, panie Hass:)