Krzysztof Czuguł-Chan
Komentarze
Jak zwykle cieszą sukcesy trenera Leszczyńskiego. No i nieuchronny spadek Śliweczek! :D

Tak na marginesie, bo mi się przypomniało jak zobaczyłem wykresik ze zmianami miejsc. Jestem zaskoczony, że http://nia.sarmacja.org/slp nadal działa i zbiera wyniki :P
Świetne opracowanie. Wygląda to coraz bardziej profesjonalnie.

Co zaś się tyczy samych wyników - Rady Ministrów może nie widać, ale też nie czuć jej braku, bo to by było o wiele bardziej dotkliwe. Jak na pierwszy raz, uważam, że Kanclerz sprawia się bardzo dobrze. Trochę więcej polityki informacyjnej, trochę więcej inicjatywy i powinno być ok.
Niech Sejm się spieszy, bo urlop mam od piątku.
@LudwikTommo cóż, przyznam się bez bicia, to był pełen premedytacji atak na nerwicę natręctw JKW Helwetyka Romańskiego.
@RCA piszecie oficjalnie "startuję w wyborach, nie mam czasu na zabawę w mikronacje". No to chyba jasne jest co jest Waszym priorytetem. Jeśli dostaniecie się do samorządu, to zapewne odbije się to na Waszych zasobach czasowych. Liczę, że wówczas podejmiecie decyzję dobrą dla Sarmacji, czyli zwolnicie tron dla kogoś, kto będzie miał dla niej czas (zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej - znacie ten fragment przysięgi obywatelskiej?).

Tyle napisałem.

Jednak Wy, jak to Wy, nie umiecie czytać ze zrozumieniem (a może umiecie, ale po prostu ignorujecie co się do Was pisze całkowicie umyślnie) i każde zdanie przeciwko Wam zawsze sprowadzacie do "jeszcze niedawno nie do pomyślenia były podobne słowa, podobne wycieczki, podobne postawy" lub "bardzo staniał honor i szlachecka/arystokratyczna dusza".

Nie będzie mnie o honorze i postawach arystokratycznych pouczał człowiek, który ani jednego, ani drugiego nigdy nie posiadał. Tym bardziej człowiek, który instytucję Księcia sprowadził do poziomu rynsztoku, całkowicie niszcząc jego wizerunek i szacunek, którym był darzony. Noblesse oblige? W którym miejscu? Gdzie przykład, którym powinniście być? Mam szukać gdzieś pomiędzy kolejnymi pyskówkami na forum lub w komentarzach? Nie umiecie się zdystansować od czegokolwiek i pewnie zaraz po tym komentarzu zaczniecie albo zawzięty atak na mnie albo płaczliwe chlipanie i wołanie o pomstę do nieba, bo co ten diuk, jak on niegodnie się zachowuje do pozycji. Zależy jak się Wam w slipach jaja ułożą.

Diuk na swój tytuł i szacunek zapracował ciężką pracą, a nie czczą gadaniną. Was wybrano w głosowaniu po festiwalu kłamstw, niedotrzymanych obietnic i stręczycielstwa po prywatnych wiadomościach.

Powodzenia w wyborach. Liczę,że wygracie.
Widać tron nie jest w stanie zaspokoić nienasyconej ambicji JKM.

Rozumiem, że po zwycięskich wyborach można liczyć na abdykację, by JKM mógł pełnić funkcję na 100%, a nie na pół gwizdka? To będzie olbrzymia strata dla Księstwa, ale rozumiemy priorytety.
Starosarmacja to raczej stan umysłu niż narodowość :P
@RemigiuszL kaksiąkażękace kasikały kazbrojkane kasą kadukażo kabarkadziej kazakaakawankasokawakane kaw katekamakacie kaszykafrokawakania!
Cóż mogę powiedzieć. Kandydaci nieszczególnie mnie przekonali! :P
No nie do końca, bo kandydat West zagłosował na siebie. W drugiej turze także.
Sześciennych.
Palec grzebalec nie musi być dyplomowany, jeśli ma doświadczenie.
@Albert nie dostanie. Ukryjcie to.
W ogóle jak redakcja Trybuny Diuków do tego dopuściła?
WAŻNE
Do zainteresowanych: jeśli irc nie będzie działać w środę (a póki co na to się zanosi), to uroczystości odbędą się na sarmackim discordzie: https://discord.gg/H4dBvVb
@RCA jako Baron Piwnicy oficjalnie zaprzeczam takim zarzutom. W Piwnicy nie ma żadnych fanklubów. Tylko leżakujące stouty.
Jak ktoś Kościół Diuczej Wiary nazywa wtórnym, tworzonym na jedno kopyto kolejnym klonem rzymskokatolickiej społeczności, to najwyraźniej brakuje mu Mądrości i Rozsądku.

Pozostaje życzyć królowania równie owocnego, jak kariery kanclerskiej, i tylu samu, jeśli nie wielu więcej, osiągnięć.
@RCA po nieudolności zamachu przypuszczam, że to raczej zagraniczna operacja.
@RCA Grunt to produktywnie spędzać urlop ;)
Myślę, że dobry artykuł broni się sam. Nie ma sensu dodawać sobie roboty. Zwłaszcza, gdy google formatuje prezentację zrobioną w power poincie inaczej niż autor sobie życzył.

Z kolei PDFy sprawdzają się raczej przy obszerniejszych publikacjach, a tu postawiłbym po prostu na dobre formatowanie BBCodem i tyle.

Nie mniej, dobra robota!
Tak się kręci aktywność. Trochę dramy i już odbicie się z aktywnością od dna.
@Albert to jedynie wynik Waszych umiejętności ;)
Jestem zachwycony regularnością. Tak trzymać i narzekaczami się nie przejmować, uwagi z kolei przemyśleć i w razie słuszności wdrożyć. Wszystko z czasem się dotrze i będzie eleganckie.

Trzymam kciuki!
Jak to zauważył pewien anonimowy książę-senior, stan szlachecki opuściłem już jakiś czas temu, zgodnie z wolą awansującego mnie do arystokracji księcia.

A jak pisałem, a najwyraźniej w amoku nie doczytano — przykład powinien płynąć z góry... więc to ja wzoruję się na Waszej Książęcej Mości.
A czy Książę też w końcu się zastosuje do zasady noblesse oblige?
Przykład powinien płynąć z góry...
Cóż, wszystko zależy od przyjętej definicji sprawiedliwości.

C533gFO8.jpg
@MarcelideBO to proszę o skierowanie na leczenie. O ile, oczywiście, proces leczenia wiąże się z okładami ze studentek 1. i 2. roku studiów.