Henryk Leszczyński
Komentarze
nie płakałem po pilchu.
ej, a nie wstyd wam się tytułować księżmi?
ale o czym tu mowa? unią obecnie rządzą nie lewicowcy, ale neoliberałowie, polecam poczytać choćby warufakisa. w kontekście globalizacji i wyzwań środowiskowych [ale i nie tylko] musimy łączyć siły. państwa narodowe są zbyt słabe dziś, by stawić czoła realnym wyzwaniom, oddały pola ponadnarodowym korporacjom i tzw. rynkom.

dlaczego usa odniosły sukces? bo uniknęły wszystkich niemal błędów europejskich państw narodowych, które ostatnie stulecie poświęciły na wojny.

to samo się tyczy sarmacji. 'silne samorządy' oznaczają słabnącą sarmację.

i proszę nie łączyć nieistniejącego reala z wirtualem. a zwłaszcza w nacjonalistyczno-libertariańskim sosie.

tyle, że mam nadzieję, że pan z tych poglądów wyrośnie. sam kiedyś chciałem zaorać zus.
szkoda tylko, że perspektywa bialeńska nie została wzbogacona o wcześniejsze opracowania z sarmacko-wandejskiego kręgu kulturowego i naukowego. pisali bowiem o idei mikronacji romański, perun i in.
to był kawał starej, dobrej sarmacji, jak za dawnych, dobrych czasów. powinny się tu posypać wsie lenne!
komentarz bez tantiemy.
tyle się zbierałem do napisania tego, że w końcu kol. demollari to uczynił.

dość powiedzieć, że było to starcie godne finału.
trzeba przyznać, że nowy gabinet niezwykle celnie zdiagnozował trapiące sarmację problemy. życzę powodzenia w ciężkiej pracy, mam nadzieję, że excel udźwignie ciężar planowanych zmian.
żałuję, że nie zdążę przygotować żadnego referatu, niestety zbyt wiele rzeczy przez niektórych uznawanych za potrzebne :(
rozwiązywanie problemów, które samemu się wygenerowało vol. fafdziesiąty.
dajcie wincyj.


i czemu tego nie ma na rotatorze?
@SantiVilarte uh, uh. nie mogę się u michaelusa uprawnień doprosić w instytucji, ale bądźmy w kontakcie.
wyśmienite sprawozdanie! czy czcigodny baron jest podpięty do wątku roboczego sekcji medialno-sprawozdawczej slp na poczcie konnej?
@Bocian prawda, właściwie mój błąd redaktorski.

swoją drogą, miałem ambicję coś wspomnieć o niższych ligach, ale siły na wyczerpaniu. może na koniec sezonu się uda.
@EugeniuszMaat obowiązki organizatorskie sprawiły, że zaniedbałem sprawozdania repry.

z gellonią do przodu, z bardiasem niestety do tyłu. teraz bardzo ważny mecz z trizondalem.
a i przepraszam za przeskalowane obrazki - nie mam siły już walczyć z materią.
aż mi się przypomniało: http://fuck.sarmacja.org/index.php
wywiad ważny, a więc i ciekawy, bardzo dobrze, że się ukazał. szkoda, że w wymowie jest bardzo AD2015. polityka zagraniczna? przywilej samorządowy? ksz? od lat w sarmacji malujemy ściany i kładziemy tynki, gdy trzeba być może generalnego remontu.
@demollari no właśnie kurde balans połowa hajsu poszła na jakieś premie, wzmocnienia i inne imponderabilia.
a gdzież tam. w fcc nie działało w tym sezonie nic. kulawy behrmann, dziurawy bailey, do tego te kontuzje i wykrwawianie w pucharze. przynajmniej nie na darmo i chyba trzeba jeszcze podsumować sezon z naszej perspektywy, zwłaszcza pucharowej.
nk wreszcie założy tę centralistyczną partię.