Jan Magov-Zaorski
Komentarze
A mi przypomniało iż w piątek miałem klienta, który wracał z kursów o ile się nie pomyliłem się z kolonoskopii. Tak ciekawostka
Dziękuje i wzajemnością
aktywnosc
Coś mi tutaj pachnę rewoltą... Przepraszam @peterwest ale jakoś jestem zawsze mocno uprzedzony co to Twoich pomysłów.
Zapomniałeś Tow. o nowy ministrze chociaż może faktycznie jest mało istotne; )
Czuje się pominięty... Nigdy nie oddał na mnie głosu???
@Zombiakov zyriusz jest fajny pod względem wymaga i pozwala na prowadzenie narracji to tego moim zdaniem wyzwala kreatywność zresztą sam widziałeś był pewny okres kiedy ładna narrację wprowadziłem w swojej aktywnej pracy
Generalne mialem pomysł aby wszystkie te systemy, które są jakieś sposób połączyć i stworzy jedną całość z otwartą furtka aby można było dość prosto dodać kolejny element to systemu.
@RemigiuszL Wielokrotnie wspominałem o tym w listach to twórcy i szczerze nie dostałem żadnej odpowiedzi. A poza tym rozszerzyć nie będę problemu. Tak mi przynajmniej wydaje to tylko stworzenie odpowiedniego działu na podforach samorządów i tyle
Ja czekam na dalsze inwestycje ^^
@defloriusz Ja nie mogę a ja myślałem, że byłem najgorszym prezydentem XD
@defloriusz Dziękuje Ci Ppłk. raz byłem prezydentem i nic dobrego tego nie wynikło. Ja jestem tylko dobry jako minister
A co to mojej tytanicznej pracy tutaj Pan Kanclerz trochę przesadził. Ale czuje się naprawdę doceniony jak za czasów kiedy przez dwa lata byłem KLFiG w Wandystanie
Ja ze swojej strony chciałem Panu Kanclerzowi podziękować, że zaprosił mnie to współpracy w Jego rządzę. Był to dla mnie zaszczyt.
@RCA Nie chciałem znów jakieś awantury zrobisz. Dlatego starałem się to jakoś po cichu to załatwisz
@RCA A ja po raz kolejny Panu Hrabiemu dziękuje za pomoc
@Hugo Może JKM ma racje może faktycznie nie powinem dawać odnośników
@KonradFriedman Doskonale znam znaczenie tego słowa a nie chcę wspominać, kto jest dłużnikiem po to delikatna sprawa i już jest dogadania.
nie chcę kłotni
@KonradFriedman I od razu mówię, że nie chcę Cie obradzić czy pomówić. Niech kłotni
@KonradFriedman Wiesz powiem tak. To Ty byłeś sprawką tej wierzytelność
@kaxiu Nie pamiętać jaką awanturę zrobiłem listopadzie. W listopadzie było 400 000 wierzytelności a w tym jest 320 000 nie wiem czy zauważyłeś
tantiem
Moim zdaniem nie mam co myśleć o polityce promocyjnej jak narażę aktywność jest nikła nie mowie o teraz kiedy jest nad spotykania wielka aktywność wiązania z elekcją na tron Sarmacji. Jak minie czas wyborów to jeszcze miesiąc na fali będziemy a później aktywność znów spadnie. A jak sprawimy dużo aktywność może nie aż tak duża jak jest to chwili obecnej tylko ciut mniejszą wtedy można myśleć o ściąganiu tak zwanej "świeżej krwi"
Ja nie o tym...