Bartosz von Thorn-Mackiewicz
Komentarze
http://micropedia.wikia.com/wiki/Tomasz_Valois_-_Wettin_von_Weerland

Możliwe, że na Micropedii nie znajdę informacji o co cię zahaczyć, żeby dojść do dziedzica Korony Sarmackiej, ale szukałbym po linii JKW PMK -> Lichten -> Rotria -> Tworki
Przez chwilę zastanawiałem się czy mam 20zł za duzo : D
Tak, jak już ejstesmy przy śpiewniku i filmikach z meczu to do kompletu można dorzucić tę relację:
http://www.goniec.sarmacja.org/?p=666

na dole linkowane są albumy m.in. Twój, mój i Henia. 

Moje się trochę przeniosły i są tutaj
https://picasaweb.google.com/mackiewicz.bartosz/IVZjazdMikronacji12140908

A zmianę komputerów i przepad wielu wspaniałych dzieł doskonale rozumiem.
Widzę, że nie tylko mnie wzięło na wspomnienia i sentymenty?

Kilka dni temu oglądałem m.in. ten sam materiał. W odrobinę lepszej jakości
http://www.youtube.com/watch?v=S-mAXhWWtFI

Byłem szczerez zachwycony, że trafiłem na fragmenty śpiewnika niekoiecznie, potem na inne wspomnienia z Krakowa. Jedyne czego mi brakuje to Twoje zdjęcia, w sprawie których się miałem odezwać. Stare linki pod którymi były opublikowane  nie działają. Jest jakoś szansa dostać od Ciebie komplet tamtych zdjęć?
To ja możę wyjaśnię. Po prostu znam kogoś kto wżenił w Chojnackich. Przy okazji łącząc dwie duże i jedne z najstarszych rodzin w okolicy. Ostrożność wymaga dodać, że w połączeniu równy udział miała też ta druga osoba, wmężająca się w tych-których-imienia-nie-wolno-wymawiać
Ewentualnie się wżenić :)
Jest taki fajny mem z Alanem Parrishem, który wybitnie pasuje, przynajmniej z mojej perspektywy, do tego co się obecnie dzieje pomiędzy KS i MW. Chociaż... śmieszna sprawa – zaskakująco dużo cytatów/fragmentów/motywów z Jumanji, mniej lub bardziej wyrwanych z kontekstu, się tu wpasowywuje w obraz Unii na przestrzeni lat.
żewsensieja?
Cytuję:
Jak się to Panu udało obrócić? O.o Wszedłbym w panel edycji, żeby podejrzeć BBcode, ale trochę nadużycie...

Przepraszam, nie wiem jak zareagować... bo mi się pokazuje słowo "nadużycie" na końcu zdania - to tak ma być? Ja bym to nazwał zwyczajnie "użyciem" posiadanych uprawnień. Nie bądźmy tacy ⓗⓘⓟⓔⓡⓟⓞⓟⓡⓐⓦⓝⓘ.
Cytuję:

▲ ▲
huehue

Unicode jest całkiem pojemny ;) Pośród wielu przydatnych i poprawnych znaków (bardzo rzadko używanych, jeszcze rzadziej zauważanych, a jeszcze rzadziej dostępnych w danym foncie) jest też część służąca do zapisu Międzynarodowego Alfabetu Fonetycznego (IPA) - do złudzenia przypominają litery obrócone o 180°.

Flip text, upside-down text, text transformation - Google dostarczy :)
Nie ogarłem do końca jak działają wszystkie ikonki przy dodwaniu komentarza :( Chyba mi nie wyszło coś... Sfoih komciuff, będąc szarym mieszkańcem, nie można edytować?
Wydaje mi się, że wśród moich wszystkich dys- nie ma dysleksji, ale jak to mówią
Cytuję:
nie znam się to się wypowiem
.

Trochę regularnego czytania i okazuje się, że każdemu cierpiącemu na dyscośtam - niezależnie od tego czy dopiero zachorował, czy już umiera - zwiększa sie skill w pisaniu. No, ale... czytanie jest dla frajerów. Wiadomix. EOT.

Ja mam właściwie jedno pytanie, w sumie retoryczne. Czy nie jest żałosne i]jeszcze dostanę po buzi za takie słowa[/i słabe zasłanianie się dysleksją, kiedy ıƃɐʍn dotyczą tekstu pisanego na ǝzɹǝʇndɯoʞ? Autokorekta (nawet w locie) jest chyba w każdym programie. Jak nie w tym, to w innym. Warto czasem skorzystać, żeby nie wyjść potem na tępego ɐʞɐʇsoɹd.

Z braku laku, jak przypili, to i słownik w krzakach potrzebny. Część słów może mało czytelna, ale to przez moją dyskografię.