Calisto Norvegicus-Chojnacka
Komentarze
Miałam nadzieję że jest zbyt szczęśliwy by zaglądać do KS... A tu taka tragedia... Będzie mi go brakowało.

Robercie przyjmij moje szczere kondolencje.
Pomysł federacji coraz bardziej mi się podoba. Mam dość tego że GiS traktuje się gorzej bo nie był nigdy osobnym państwem. Otóż był: Księstwem Sarmacji i ta nazwa nadaje się najbardziej. Korona Sarmacji to pewien kompromis między tym co można a tym co by się chciało. Tak czy inaczej o tę nazwę jestem gotowa walczyć a jeśli ceną za nią ma być federacja to zapłacę ją z radością.
Terytorium Koronne to lipna nazwa. A prawda jest taka że żaden Baridajczyk,Sclavińczyk czy Teutończyk nie będzie decydował jak mamy się nazywać. My za Was nie decydowaliśmy, więc możecie się powoli przyzwczajać do nowej nazwy ;)
Nie no...
Pamiętaj o sobocie :D
Jeszcze raz dziękuję za przemiłą pogawędkę :)
Już sobie poradziłam, olałam bezpieczeństwo :D Niemniej teraz jestem w jeszcze gorszej sytuacji. 65%, 65%, 60%, 60%... Z drugiej strony, to może oznaczać, też tyle, że kto nie wygra jest dla mnie tak samo dobry, więc w zgodzie z sumieniem obywatela mogę zagłosować na tego kogo lubię najbardziej :D
"Na następnej stronie znajdują się szkodliwe programy
Osoby dokonujące ataków na stronie przeklej.org mogą podstępem próbować nakłonić Cię do zainstalowania programów obniżających jakość przeglądania internetu (np. zmieniających stronę główną lub powodujących pokazywanie dodatkowych reklam na stronach, na które wchodzisz)."

I dupa, nie dowiem się kto myśli jak ja... :(
Zdobyliście moje serce :) bardzo dobry plan :)
Siedziałam. Czytałam Kinga, Koontza, Sapkowskiego i wielu innych. Książki ukształtowały moją wrażliwość, mój styl pisarski i moją wyobraźnię. Do dziś czytam i sprawia mi to ogromną przyjemność. Dzięki książkom wiem więcej, więcej rozumię i nie da się mnie zamknąć w stereotypie specjalisty, który zna się tylko na swojej dziedzinie. Dzieciństwo zaś miałam szczęśliwe i po dziś dzień chętnie je wspominam, więc możesz mi go conajwyżej zazdrościć :P
Muszę popracować nad swoim image zołzy, więc "sory, taką macie Calisto" ;)
Dodam jeszcze, że dewizą chorych jest: "Jakość nie jakoś".
Cytuję:
Calistoza norvegicuzyjna
Jak to miło, że tak wspaniałą przypadłość nazwano na moją cześć :) warto jednak zauważyć, że chorzy nie wymagają od innych tego samego stopnia perfekcji a jedynie tego samego stopnia zaangażowania. Lekarstwo również zostało podane niewłaściwe, ta choroba jest nieuleczalna a jednym z jej nieopisanych objawów jest silna alergia na kłamczuchów.
* Brzydzimy się więc nie wystawiamy wypchanych zwierząt by tym samym nie zachęcać kłusowników do dalszych mordów.
Cytuję:
Niestety jednak zostały one bezlitośnie zabite i wypchane stając się płytką imitacją dla zwiedzających Książęce ZOO w Nadziei.
To sà jakieś wstrętne pomówienia. W Nadziei brzydzimy się okrucieństwem wobec zwierząt... co innego wobec ludzi więc wiesz ;) tych co wypchali wasze gepardy spotkał ten sam los ;)
Świetny pomysł. Co będą robić osoby zapisane?
O tak:
Cytuję:
To jest zwyczajnie taki charakter. Absolutnie nie potraficie przyjąć żadnej krytyki. Wszelka krytyka jest dla Was atakiem. I na takowy odpowiadacie jadem i nienawiścią.

Czy ja naprawdę piszę niejasno? Drugą część wywodu doceniam żebys nie mówił że wybieram co mi pasuje.
@Beznadziej: Brawo za odwagę. Wielu jej nie ma. Kłamstwo Karoliny polegało na tym że napisała że chcemy kogoś wyrzucać z prowincji podczas gdy chodziło jedynie o czasowe pozbawienie praw obywatela GiS. Nie wspomnę nawet że procedura jest dość trudna do przejścia i wąypię że kiedykolwiek uda się ją zastosować.

To smutne że tak nas odbierasz, ale cóż nie znasz nas osobiście, nie spotykamy sie na browarach czy w innych luźnych sytuacjach więc oceniasz przez pryzmat naszych dyskysji. A dydkutujemy zawzięcie gdy bronimy prawdy. Gdybyś jednak nas znał wiedziałbyś że nie boimy się konstruktywnej krytyki, ba, cenimy ją bo dzięki niej człowiek może się dalej rozwijać. Np. gdy koncze malować obraz nie pokazuje go siostrze ktorej się wszystko podoba tylko ojcu, któremu tak na 100% nie podoba się nigdy. A później siadam i nanoszę poprawki. Tak żyję, wirtualnie i realnie.

W Sarmacji naszą najwoększą bolączką jest to że stawiamy na jakość nie na jakoś... nie lubię gdy ktoś odwala manianę i jeszcze chce żeby go za to chwalić. Krytykuje takie osoby bo mam nadzieję że następnym razem postarają się bardziej tak jak ja, skrytykowana staram się bardziej.

Cywilizowani ludzie mają różne zdania na różne tematy ale potrafią dyskutować. Nam prawa do polwmiki się odmawia bo gdy ją podejmujemy to zaraz pojawiają się odkarżenia pod naszym adresem.

Nie oczekuję że to zrozumiesz, ale i Ty nie oczekuj że będę wypruwała sobie żyły dla ludzi myślących jak Ty.
Cytuję:
Gdy tutaj przybyła miała zaledwie 12 lat
Raczej miał :D Wszystkiego dobrego solenizantce życzę :P
Nagrody zostały wypłacone! Raz jeszcze gratuluję zwycięzcom! :)
Przelewy jutro :) Podobnie jak drinczki :)
Dziękuję :)
Ależ mi się miło zrobiło :) dziękuję wszystkim za to co napisali o mnie, to dla mnie wiele znaczy :)

Swoją drogą gdy tak to czytam to zastanawiam się czy oby na pewno zamieszkuję właścowy samorząd :)


Vladimir: inicjatywa wyszła Ci rewelacyjna :)
Słodki jesteś Lau... wpadnij do Nadziei ]:->
Dodałam wpis 2 razy i go nie ma... :( Ta księga gości to mnie chyba nie lubi...











...i vice versa
Ech... Szkoda, że nie ma integracji.
Dlaczego przy wpisie do księgi gości wymagany jest adres e-mail?
I wyniki na imprezie :P