Bartosz von Thorn-Janiczek
Komentarze
Cytuję:
Jak mnie nie wybierzecie, to nic się nie stanie
No, niezbyt zachęcające...
Borzu, muszę jakiś pucz, przewrót czy rewolucję zrobić, bo to nie może tak być, że mi tyle ludzi ufa... Nie wiem... secesję może jakąś, to modne ostatnio...
Widzę, że mamy kilka podobnych pomysłów w kontekście zbrojeniowo-naukowym. ;)
Powodzenia, trzymam kciuki i służę wsparciem!
@peterwest A to nie jest szczególny problem... Zapraszam na PW :)
Aj waj, ktoś nie umie się bawić w narrację... oh, wait. :)
Zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce w Ferze :)
@Seweryn Ale zostaniesz tym razem na nieco dłużej? :P
@PiotrdeZaym Nie widzę przeciwskazań, by w Starosarmacji odbyły się manewry FH połączone z np. powietrzno-desantowcami z Feru, którzy się tam pojawią po wybudowaniu bazy. ;)
@PiotrdeZaym Aj waj, Marynarka to nie była nigdy moja mocna strona, kiedyś to się pod por. Śmigło latało na legendarnych A10-tkach w 9DS... Ale może warto odnowić Flotyllę? Fer otwarty, oj otwarty... :)
@Prokrustes Poligon może w przyszłości, ale... może jakieś manewry z Marynarką Wojenną? ;)
Dziękuję i raz jeszcze gratulacje. :)
Aj waj. No, ale dobrze, że chociaż kontakt prywatnie mamy :)
Tak bardzo niektórzy nie mają nic do powiedzenia... Tak bardzo.
Przecież odbyło się głosowanie nad konstytucją STS, więc co bez trybu, co bez trybu... No i Sejmik też nie taki znowu bezwolny jest... :)
Parafrazując pewne dzieło filmowe, kojarzące się ze szczekaniem... Przecież tego się nie da czytać. Kotlet z pisma trzeciej kategorii, pomielony razem ze słownikiem...
Podziwiam benedyktynska prace!
Jestem zdziwiony, że mam najmniejszy "negatywny" zestaw osób, które mi nie wierzą. :) Ale cieszy, że trochę osób mi (i we mnie) wierzy.
Chyba nie rozumiem przenoszenia realnych firm (i innych płaszczyzn) na grunt sarmacki.
Dobrze wiedzieć że ktoś planuje budowę autostrad w Starosarmacji. Co jeszcze planuje się budować bez wiedzy władz?

To jest kpina.
@KrzysztofHans Skoro trwają, to proszę o zmianę tonu sugerującą, że coś jest pewne i na pewno się wydarzy... Na razie to daleko idąca samowolka.
Brawo! Winszuję pomysłów. Umiejętne połączenie tkanki lekkiej zabudowy i gmachów urzędowych wyjdzie na dobre - zwłaszcza, gdy ulice będą omiatane lekką bryzą znad portu. No i to pole do popisu dla restauratorów!
Zastanawiam się, czy cytowanie siebie samego i dodawanie "słychać głosy by Rada Ministrów podała się do dymisji a Sejm został rozwiązany" we własnym artykule (nożyce dostały głosu), to jeszcze czysty idiotyzm, czy już idiotyczny cynizm. ^^
@leszcz Liczę na dalsze działania i jak nie raz wspominałem - chętnie będę takie wspierał.