Jarek Sadowski
Komentarze
i nikt mi nie dał znać osobiście, że jest turniej :( ja przecież jestem półaktywny, używam fejsa, loguję się na różnych stronach, ale nie czytam informacji
Sabaton to batalistyczny power metal. I nikt mi nie wmówi, że nie grają wspaniałej muzyki - jak tego słucham, to widzę to wszystko o czym śpiewa wokalista.
Mam nadzieję, że już niedługo w Almerze otworzę akademię vale tudo. Mój styl walki opieram na baridajskim jiu jitsu, toteż mam nadzieję, że reguły konfrontacji pozwolą mi pokazać pełnię moich umiejętności.
Szanowny Panie Hohenstauf,
jak jest się cienkim bolkiem, to trzeba mieć mocną ekipę.

Poza tym, staram się zabierać bogatym i dawać biednym. Panu do sarmackiego żebraka daleeeeeko.
Odbanujcie mnie.

I polubcie komcia, co łaska.
statystyki SKS miał dobre tylko w pierwszym sezonie, bo miałem złe podejście do rozwijania umiejętności zawodników, ale teraz mam nadzieję, że naprawię błędy młodości :)
trener Hrabiów przecież ostatnio się zmienił, więc wywiad z nim nie byłby czymś szczególnym, ale Abraxas to już prawdziwy weteran, a do tego mistrz!
pierwszy sezon wygrał SKS Srebrny Róg, ale ze względu na delikatną korektę niektórych wyników (ach, zwycięzców nikt nie sądzi - dziś by o tym nikt już nie pamiętał :)) oficjalnym mistrzem została KS Wandea, jednak x11 miał na ten temat inne zdanie
@Zbyszko podziwiam cię za dystans do własnej osoby, nie potrafiłbym chyba określić siebie samego mianem chwasta ;)
Nie wiem komu kibicować, bo oba zespoły znam i cenię. Niech wygra lepszy.
dokładnie, należy wspierać rodzimych przedsiębiorców-wyzyskiwaczy!
Czemu nie da się odlubić komentarza?
Kończcie szybko ten turniej, bo chcę do was dołączyć. :) Trzeba pokazać młodzieży, jak się w to gra.