Piotr II Grzegorz
Komentarze
Ale to jest mocna lektura ten artykuł. Niby wszystko - z relacji - było mi wiadome, ale jak to się czyta na raz - to jest to lektura mrożąca krew w żyłach. Dawno, może nawet nigdy, żaden artykuł nie zrobił na mnie takiego wrażenia.
Bardzo czegoś takiego potrzebowałem! Będę czytać linki.
Z zainteresowaniem przeczytałem powyższy artykuł. Pozwolę się nie zgodzić z tezą, że program stu dni barona Burbon-Contiego był gwoździem do trumny. Przeciwnie, kampania mojego kontrkandydata była prowadzona wzorowo i uzyskał on bardzo dobry wynik, jak sądzę, właśnie dzięki niej.
@Eradl bywało ostro, choć bez lepkich substancji.
Bardzo fajna relacja. Gratuluję organizatorom debaty!
Podoba mi się, że podano kto, którą drużynę prowadzi.
@Antoni tak, szczegóły omówimy na privie
Dobrze, że pojawiła się kontrkandydatura. Tym bardziej, że sarmacka i patriotyczna.

Zapraszam do debaty, w szczególnosci po zamknięciu listy kandydatur.
Dobrze, że pojawiła się kontrkandydatura. Tym bardziej, że sarmacka i patriotyczna.

Zapraszam do debaty, w szczególnosci po zamknięciu listy kandydatur
Sorki za literówki. To sentyment odebrał sprawność palców.
@MAP jako król, uwoelbiałem zaoach regaliów o poranku.
Ale na tej fotce Jędrusikowa wygląda ślicznie!
@Jul w Baridasie sytuacja była bardzo złożona, jak pamiętamy. Nie wyszło. Chyba tak naprawdę każdemu.

Co do pomysłu Helwetyka - to chciał po prostu drastycznie zmniejszyć ilość działów na forum. Chyba po braku sukcesu tej reformy mocno się zniechecił. A były to postulaty słuszne. Teraz - gdy znikają 3 kraje, to zrobić łatwiej. Generalnie fora z mocno kaskadową strukturą czyta się trudno. Leocja jest warta przyjrzeniu się.
Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale podoba mi się wisielczo-humorystyczny styl.
Kocham za telewizję z Precelkhandy.

A będzie paszport Kefsatu?
Zainspirowało mnie to do aż dwóch pomysłów. Uwielbiam takie wariacje z szachami. Ostatnio odświeżam TBBT i tam Sheldon wymyślał nowe figury
W ķażdym razie czasem warto grać nową talią, jak się stara zgra, albo karty ktoś oznaczył.
A co do interpretacji, to aż jestem ciekawy, czy dobrze rozgryzłem.
Wykonanie świetne. Jak czyta się tekst na sucho, to takie moze być co najwyżej. A z muzyką normalnie bard. Kupuję styropian!
... a obyło się bez reform, z które były konieczne a które byłyby nieakceptowalne przez większość
Akurat inby działały ożywieńczo zazwyczaj. Więc nie ma tego złego. No i ustrój samorządów był węzłem gordyjskim. A tak, to problem rozwiązany.
. Wando. Aktywność. Trzy. Kropka.
Dla nabicia aktywności, walę komentarz, czytam nowości, bez złości, proszę waszmości. 1 dzień to pościg