Zbyszko Gustolúpulo
Komentarze
Archiwum SLP to po prostu cudo! <3

Igrzyska, chętnie pomogę! :D
Jak wyniki będą teraz tak publicznie to trzeba będzie nie zapominać ustawić skład, bo wstyd!
Tylko znowu używasz artykułu zamiast wątku na forum.
Klikanie kto pierwszy 45 kliknięć? To będzie mega krótka rozgrywka? Takie klikanie powiedzmy raz na godzinę i mierzone kto najbliżej tej godzin kliknął. Tylko troszkę mniej niż 45, bo to jednak sporo!
Sprytnie zbudowany artykuł, trzeba przeczytać, żeby znać wynik meczu! :D
Bardzo miły dodatek! Długa droga przed nami, ale może za kolejne 10 lat jak już inni przestaną grać się uda! :D
Co raz większa rywalizacja i sporo niespodzianek, brawo!
O, bardzo fajne opracowanie. Próbowałem parę razy, ale na dłużej nigdy nie starczało chęci!
@piwniczak A możnaby je połączyć? Dodać trenerów, chociaż ci się zmieniają to pewnie w bazie trochę ciężej?
Tylko Tropikana <3 Piękne relacje jak na razie!
Timan <3 Pisz sprawozdania częściej ! :)
Podziękowanie za chęci i aktywność się należą!
Akurat większość aktywności zawsze była generowana przez mały odsetek aktywnych osób. Jestem ciagle wśród najaktywniejszych użytkowników forum w historii, ale tylko przez to, że jestem tam od 2008. Polityczne dyskusje mało kiedy mnie interesują, a to najaktywniejsze wątki i nie spamuje zbyt często. Jesteśmy aktywni inaczej!
Starosarmacja to po prostu Sarmacja, tyle! ;)
Jeszcze z mojej perspektywy, aktywny jestem dopiero od tygodnia, może dwóch. Ten traktat to dla mnie kompletna niespodzianka.
@RCA Prowadzenie polityki idzie JKM bardzo sprawnie, szukani są ambasadorzy, nowe traktaty i porządki. To się chwali! Ale taki traktat to już mocno ingeruje w naszą wewnętrzną sytuacje. Publikując takie coś oczywiste jest, że ludzie się oburzą.
O każdy zamiar to oczywiście nie, ale tak kluczowe decyzje warto! Chociaż na jedno wyjdzie, społeczeństwo będzie marudzić jak ja! :)
@RCA Zwał jak zwał, generalnie w praktyce wychodzi na to samo. Cieszy, że chociaż nie są z góry samorządem, ale i tak. Szkoda, że takie decyzje nie są w ogóle konsultowane.
Kolejna "inkorporacja"? Warto się zastanowić czy nam to wyjdzie na dobro. Mamy już pięć regionów, gdzie można być aktywnym. Wątpię, że potrzebujemy kolejnych, ale nowe osoby zawsze miło widzieć!
@piwniczak No tak, mój błąd, to ty się wstrzymałeś od poparcia własnej kandydatury! :D
Niby jest spora różnica między dywizjami, a z drugiej są druzyny, które wybitnie odstają od reszty jak Czarnolas w najniższej klasie! Puchar zawsze ciekawy!
Szkoda, ta dyskusja odnośnie własności była cudowna!
Cudne sprawozdanie, dzięki!
@ignac Aż się Ferment przypomina! :D
Gdzie jest prefekt? :)