Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
@ignac Niezydzi i Takzydzi na Wydział Budowy Maszyn Narracyjnych!
Kombinacja alpejska. Kolejna z cyklu "zmienić, żeby zmienić".
Prowadzona jest
akcja wielkiego
hejtu wobec

Polski.

Z igły robi
się widły,

a z wideł
snopowiązałkę
PS. I to jest to, co rozumiem pod pojeciem "Jezyk teutonski"!
Die Bruder Slaby haben fur Sie funfundzwanzig kilo Amfetamin hergestellt.
@Yenn uwielbiam, ale to wie przeciez kazde sarmackie dziecko (za mojego panowania kazda szkola podstawowa musiala mi zlozyc wizyte z prezentem: suknią, nowym biustonoszem, lub perlami i mufka z lisa <3 )
Absolutnie wspanialy Wielki Liczmistrz Jan Zaorski wspanialym kandydatem na Kanclerza!!! <3
@JohnRasmusen czy to sugestia ze powinienem skrocic grzywke, czy ze mam nadmiernie mobilny kark? xD <3 lofciam!
Niech zyje Pan Prezydent Jan Zaorski: kandydat na Kanclerza Księstwa Sarmacji!
@ZdrajcaNarodu
Nosacz Janusz negocjuje w naszym imieniu odzyskanie ostatnich elementów wraku z katastrofy sierpeckiej. Ale na pewno wróci!
@Vanderlei
Nasi eksperci prowadzą psychoterapię żywopłotów, by zapobiec nawrotowi konfliktu ludzi z tymi sympatycznymi skądinąd roślinami. Integracja społeczna naszych zielonych sióstr potrwa jednak przynajmniej dwie kadencje.
@Gauleiter
Nie jest prawdą, że piła. Prawdą jest, że była niedysponowana - infekcję wirusową przekazała jej ryba-piła. (A więc w pewnym sensie prawdą jest, że piła).
@matheoswlkp

Póki co zdobywają szlify w młodzieżówce partyjnej: Unii Młodych Ludzi.
To juz nie Chadecja? :)
@ignac To jest najlepsza kuchnia jaką jadłam.
@ignac

prof. Siegmund Bautier dowodzi w swojej "Płynnej książęcości" czegoś przeciwnego!
Arcydzieło.
@AlbertJanMaat
Niech bedzie socjalistyczna! Bez kompromisow! Moze znow sie cos bedzie dzialo w tej polityce.
@ZdrajcaNarodu No, w drugim zdaniu tamtego komentarza padlo zdanie oznajmiajace - ze chce. I ze smutno to wyglada. A ja jeszcze nie wiem, czy chce.
Rafy są istotą tej całej zabawy.
...i w wyniku tego przynieść niejeden wynik.
@ZdrajcaNarodu

A chcę być Posłem?

Bo póki co wyborów nie ogłoszono, ani też wątku przeznaczonego zgłaszaniu kandydatur nie ma, co za tym nie ma i mojej kandydatury, nie ma też mojej deklaracji startu.

Póki co kandyduję do Trybunału, mimo utrudnień ze strony prezydium Sejmu. Dalsze decyzje podejmę zależnie od wyniku tego głosowania, które może się jeszcze skończyć każdym wynikiem.
@Helwetyk
Taką już zakładałem. Teraz wiatr dziejów zadął inaczej ;)

@ZdrajcaNarodu
A jaka deklaracja pada w tytule? ;)

@Gauleiter
Profilowke zmienie, gdyż albowiem nie palę.
Póki co wystarczy wyrazić chęć, jak mi zarejestrują instytucję - będzie można formalnie.
Bo też - jeśli umiarkowanie konserwatywna partia miałaby szukać jakiegoś duchowego punktu odniesienia - odpowiednika realnego chrześcijaństwa - to w sumie niewiele jest do wyboru, najtrafniejszym odpowiednikiem chyba jest kosciol swiecki biorac pod uwage historyczne znaczenie (dzis juz w praktyce jest martwy)
@Gauleiter
Ten o gąsce balbince?

@Zombiakov
jako coś, co ładnie brzmi w preambułach. Taki swojski odpowiednik "poszanowania wartości chrześcijańskich". :)
@ignac

Deklarujemy respektowanie tradycji partyjnej. Tak, jest tu fajnie, ale czasem nie pojmujemy co sie dzieje. Jestesmy za zwiekszeniem ilosci obywateli, i zgadzamy sie, ze nie moze byc wieczny Babilon. Ani Asyria. Ani Kara-Kujunlu.

Oczywiscie jesteśmy sojuszem SPrawiedliwych obywateli. Obywatele niespRAwiedliwi nie maja u nas czego szukać!
Czy ktoś w rozwoju Sarmacji jeszcze nam pomoże?
Tak! Wicehrabia Zaorski wrogów Ojczyzny zaorze.