Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Republika bylaby po prostu powrotem do normy. Baridas powstal jako Republika i do tej formy powinien wreszcie powrocic. Takze co najmniej jeden zwolennik jest :)
Także poproszę o ujawnienie tożsamości niebieskiej waści :)
Czy jeśli ktoś się włóczy to znaczy że ma dużo włóczki? Hihihihihi chrup chrup
Bardzo dużo mają gór :)
Ech, znow jakies tarcia i tąpnięcia wewnętrzne? :/
Ale musze powiedziec ze mnie te wyniki jednak zaskakuja. I sklaniaja do rozwazan na temat modelu ustrojowego
A więc - pośmiertne zwycięstwo SPD. Sarmacja stala sie ostatecznie krajem o demokratycznej bazie spolecznej. Ach, gdyby to zakomunikowac 15 lat temu owczesnemu Ksieciu... :)
Niech zyje Partia Piratow!
Modern Talking - super zespol, Ksiaze! Dieter Bohlen jest super artysta.
To raczej pokazuje tylko głęboki podział panujący w społeczeństwie - w ciągu 50 dni trudno o uczciwą ocenę panowania. Namawiałbym do cierpliwości.
Szczerem naszym jest honorość
Chcialbym tez dodac ze Jan Zaorski to najwybitniejszy z ministrow i maksistrów.
Na twarzy. Chociaz, oczywiscie, moge tez cos upiec.
Hokej!!! Wspaniale! Czekam z wypiekami.
Wybory kanclerskie sa super!
Architektura jak zawsze wzniosla i piekna :)
Czekoladki Wedla
To nie jest feralny pomysl z ta Republika. Ja go popieram od dawna. Baridas zaczynal jako Republika i sie tym wtedy (jeszcze przed narodzinami Szanownego Autora, jak mniemam ;) ) wyroznial. Czemu by nie przywrocic tego, co tradycyjne?
@Nthiefs Powiem tak - jako Ambasador nie narzekam. Tyle, ze to raczej ciemna karnacja, a nie opalenizna, odziedziczona po panarabskich korzeniach państwa bialeńskiego :)
Czy zamknięcie Karczmy oznacza, że piwo będzie na kartki?

Czy jest szansa, że do jednego litra zupy dodana będzie większa ilość wsadu brukiewnego?
Tęskniłem!
Ville de l'amour <3 <3 <3
@Jihymed
Mozecie też w sadzie. U siebie w posiadłości mam jabłkowy :)
@ignac Niezydzi i Takzydzi na Wydział Budowy Maszyn Narracyjnych!
Kombinacja alpejska. Kolejna z cyklu "zmienić, żeby zmienić".
Prowadzona jest
akcja wielkiego
hejtu wobec

Polski.

Z igły robi
się widły,

a z wideł
snopowiązałkę
PS. I to jest to, co rozumiem pod pojeciem "Jezyk teutonski"!