Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Może i Pan powinien iść do SIC!-u i być ichnim Macierewiczem/Sobecką?
No i słusznie się przypomniały, bo ruch lewicowy uważa interesy ludu za nadrzędne względem granicznych podziałów. Chociaż akurat w linku, który Pan podał, entuzjazmu dla nas ze strony Wandejczyków nie widzę.
No ale Panie Andrzeju, PATRIOTYCZNY ligowiec NARODOWY chyba nawet przez sekundę nie powinien myśleć o emigracji ze swej Ojczyzny?
A od kiedy to Platforma Obywatelska popiera aborcję? Ja bym bardzo chciał, ale póki co słyszę tylko o świeckim kompromisie z lat 90, a w słynnym głosowaniu Jurka widziałem pół klubu PO za całkowitym zakazem...

ps. jeśli chce Pan zobaczyć prawicowych gejów, polecam przyjrzeć się życiu politycznemu w USA, Australii, Europie Zachodniej - tam ich od groma, także wśród działaczy politycznych, również wyższego szczebla.

pps. Gdzie Pan widzi ten seks w KPS? Bo ja sobie nie przypominam żadnego dokumentu partyjnego, ani nawet stanowiska związanego z seksualnością - może Pan myli państwa wirtualne z chatroulette? :)
Pan Andrzej, jak rozumiem, stawia postulat wprowadzenia okręgów jednomandatowych. W realu mocno antydemokratyczny, w wirtualu tolerowalny, choć ja wolę znacznie ciekawszy system partyjny. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w ciągu kolejnych 3 miesięcy zbudował Pan przynajmniej 3-osobową partię i spróbował szczęścia!
A patriotow marzacych skrycie o emigracji do Hasselandu? :)
Panie Andrzeju! Toż to nie propaganda komunistyczna, a głęboko patriotyczno-narodowa! Gdzieżby tam naszemu bohaterowi do komunizmu. Pan to wie najlepiej ;)
Przeczytalem od deski do deski, trzymacie poziom!
miały być serduszka, wyszły dupki. ale chodziło o serduszka :D
SERDUSZKA [3 [3 [3

Na dodatek mam między nogami różowego ludka!!!
Łza się w oku kręci.
...i nie odpowie, bo nie chce mu się wchodzić w filozoficzne debaty.

Nie, nie uważam że właściciel firmy powinien zarabiać tyle samo, co zwykły pracownik.
Żadnych narzuconych tematów, pełna wolność twórcza!
Panie Marcinie,

W realu: http://sjp.pwn.pl/szukaj/sprawiedliwo%C5%9B%C4%87%20spo%C5%82eczna - podejrzewam źródłosłów marksistowski, ale nie wykluczam burżuazyjno-rewolucyjnego

W wirtualu, za prof. Franciszkiem Modrzewiem: "Sprawiedliwość społeczna to realizacja słusznych dążeń ludu pracującego, wyrażona wzorem x+1=y-2, gdzie x to lud, a y to burżuazja"

za por. Karłem Lagerfeldem, współtwórcą SAL: "Sprawiedliwość społeczna jest wtedy, kiedy szeregowy Muszynianka sprzedaje burżujowi kopa w ogród warzywny"
Dziękujemy za miesiące posługi! Wanda z Tobą.
Łącznie z obecnym, będzie Banda Trojga.

Chyba że Daniel też weźmie jakiś stołek, to już będzie klasyk. Banda Czworga jak talala.
Hahahahhahahahahaha!!!

WSPANIAŁE!!!!

GENIALNE!!!!

Nic mi tak nie poprawiło humoru od wczoraj!!! UWIELBIAM zwłaszcza "Pijanego i wściekłego Księcia z grającym mu na bębnie Rotryjczykiem i kucharzami przygotowującymi truciznę" - brzmi jak wczesny film Greenawaya!!!
...co bedziemy mieli, Panie Andrzeju?
Dla zmylenia pogoni :)
Wciaz nie oddali kasy??? Żenada. Nie Janusz.
Ja pamiętam świeckiej pamięci KOnrada von Staufen. Zasłużony komunista, dzielny stachanowiec... No, ale on był jeden.
Dla podkreslenia, ze takze w Szkolandii istnialy niegdys prady postepowe. Nigdy nie wolno tracic nadziei w zwyciestwo Dobra i Sprawiedliwosci, nawet w v-swiatowym Imperium Zla.
Jeśli mowa o lordzie Pinkherzu, który znajduje się w moim awatarze, to znany i zasłużony scholandzki bolszewik, bohater walk z imperialistyczmym, faszystowsko-zbójeckim rządem Hermanna III Wazona. A kim był Hitler? Czy to jakiś Dreamlandczyk?
Bardzo dziękuję Waszej Książęcej Wysokości za słowa uznania. Mamy nadzieję dołożyć wysiłków na rzecz.
Nie wypłynie?