Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Oj, ja również.
Czy leci z nami prefekt? Widze w tym wpisie i w komentarzach WULGARYZMY! (zlosliwiec mode on)
Domagam się powieszenia portretu Otto Grotewohla.
Zgadzam sie z kontrlistem Piotra Mikołaja. Stary jestem :)
O Chryste, Sela Mun, zwana pogardliwie Sela z Wesela !
Robi wielkie oczy
Cudownie! Pierwszy sarmacki rewizjonista ;) Robi sie ciekawie
Na melodię "Deszcze niespokojne" z serialu "Czterej pancerni i pies":

Rząd Ludowy zbrojnie
Prawa zabiera
A my w PLN-ie
Zniszczymy gada

Ref:
Do domu wrócimy
Sarmację wyzwolimy
Oraz kukuła

Przed nocą zdążymy
Czerwień wyplenimy!
Bo czerwień jest zła!

Na niebie obłoki
Na dole róże
Wodzem nam Swarzewski
Ten, co wszystko wie.

Ref:
Do domu wrócimy
Sarmację wyzwolimy
Oraz kukuła

Przed nocą zdążymy
Czerwień wyplenimy!
Bo czerwień jest zła!
Przepiekny wiersz. Mam jednak nadzieje, ze nie oznacza gellonizacji Sarmacji :D
Żądam usunięcia krzyża spod gmachu Sejmu!!! "Niech Pan Papież jeszcze tego jednego krzyża zabierze!"
prawo niezgodne z prawem - SERCE :)
Może i Pan powinien iść do SIC!-u i być ichnim Macierewiczem/Sobecką?
No i słusznie się przypomniały, bo ruch lewicowy uważa interesy ludu za nadrzędne względem granicznych podziałów. Chociaż akurat w linku, który Pan podał, entuzjazmu dla nas ze strony Wandejczyków nie widzę.
No ale Panie Andrzeju, PATRIOTYCZNY ligowiec NARODOWY chyba nawet przez sekundę nie powinien myśleć o emigracji ze swej Ojczyzny?
A od kiedy to Platforma Obywatelska popiera aborcję? Ja bym bardzo chciał, ale póki co słyszę tylko o świeckim kompromisie z lat 90, a w słynnym głosowaniu Jurka widziałem pół klubu PO za całkowitym zakazem...

ps. jeśli chce Pan zobaczyć prawicowych gejów, polecam przyjrzeć się życiu politycznemu w USA, Australii, Europie Zachodniej - tam ich od groma, także wśród działaczy politycznych, również wyższego szczebla.

pps. Gdzie Pan widzi ten seks w KPS? Bo ja sobie nie przypominam żadnego dokumentu partyjnego, ani nawet stanowiska związanego z seksualnością - może Pan myli państwa wirtualne z chatroulette? :)
Pan Andrzej, jak rozumiem, stawia postulat wprowadzenia okręgów jednomandatowych. W realu mocno antydemokratyczny, w wirtualu tolerowalny, choć ja wolę znacznie ciekawszy system partyjny. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w ciągu kolejnych 3 miesięcy zbudował Pan przynajmniej 3-osobową partię i spróbował szczęścia!
A patriotow marzacych skrycie o emigracji do Hasselandu? :)
Panie Andrzeju! Toż to nie propaganda komunistyczna, a głęboko patriotyczno-narodowa! Gdzieżby tam naszemu bohaterowi do komunizmu. Pan to wie najlepiej ;)
Przeczytalem od deski do deski, trzymacie poziom!
miały być serduszka, wyszły dupki. ale chodziło o serduszka :D
SERDUSZKA [3 [3 [3

Na dodatek mam między nogami różowego ludka!!!
Łza się w oku kręci.
...i nie odpowie, bo nie chce mu się wchodzić w filozoficzne debaty.

Nie, nie uważam że właściciel firmy powinien zarabiać tyle samo, co zwykły pracownik.
Żadnych narzuconych tematów, pełna wolność twórcza!
Panie Marcinie,

W realu: http://sjp.pwn.pl/szukaj/sprawiedliwo%C5%9B%C4%87%20spo%C5%82eczna - podejrzewam źródłosłów marksistowski, ale nie wykluczam burżuazyjno-rewolucyjnego

W wirtualu, za prof. Franciszkiem Modrzewiem: "Sprawiedliwość społeczna to realizacja słusznych dążeń ludu pracującego, wyrażona wzorem x+1=y-2, gdzie x to lud, a y to burżuazja"

za por. Karłem Lagerfeldem, współtwórcą SAL: "Sprawiedliwość społeczna jest wtedy, kiedy szeregowy Muszynianka sprzedaje burżujowi kopa w ogród warzywny"
Dziękujemy za miesiące posługi! Wanda z Tobą.
Łącznie z obecnym, będzie Banda Trojga.

Chyba że Daniel też weźmie jakiś stołek, to już będzie klasyk. Banda Czworga jak talala.