Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Skandalem jest przede wszystkim splugawienie pamięci Przewodniczącego Szopo!!!
Mnie sie bardzo podoba taki ksztalt deklaracji, z tymi niepotrzebnymi enterami; wyglada jak wiersz
Haiku na dziś:

Do prezesa Kaczyńskiego
Jego sposobu działania
Choć ostatnio jest inaczej

(sprawa ziobrystów)
:D
A my Ci zrobimy Aljęde :)
i ten znak dofinansowania rady ministrow!
;)
Oj, zapachniało coming-outem ;)
Tak, i testament u notariusza.
dr Kedar w szalenie gustownym mundurze!
JKM PIIG: "Normalnym zjawiskiem na homopropagendę będzie wysyp homofobii. Akcja rodzi reakcję. W tym sensie geje powinni "dziękować" działaczom gejowskim, pokroju różowych chłopców, z ładnymi ciuchami."

Obawiam sie, a nawet jestem pewien, ze historia ostatnich 40 lat w panstwach Zachodu (od 1968 liczac) ABSOLUTNIE zaprzecza tej tezie. Tzw "homopropaganda" (czyli po prostu dzialania na rzecz rownych praw w zyciu publicznym i rugowanie homofobii, jak niegdys rugowalo sie rasizm) przyniosly bezprecedensowy w historii tych krajow wzrost tolerancji wobec srodowisk LGBTQ i szereg korzystnych zmian w prawie.
JE Kanclerz: "a może w końcu wszyscy zrozumieją, że sprawy łóżkowe każdego człowieka niezależnie od orientacji są jego sprawami łóżkowymi i wychodzenie z nimi na ulicę jest co najmniej przegięciem."

A ja, naiwny, mimo wszystko pozostane przy nadziei, ze ludzie inteligentni zaczna zauwazac roznice miedzy "sprawa lozkowa" a postulatem spoleczno-politycznym.
JKM PIIG: "Najwięcej "pedałów" i "ciot" tradycyjnie słyszę u osób homoseksualnych."

To dlatego, ze sie za duzo JKM ze mna zadaje.
Jestem za przyznaniem szlachcie i arystokracji sarmackiej uprawnień analogicznych do wandejskiej awangardy proletariatu. Ale to już zadanie dla nowego Ojca Świeckiego - nie zmieniałbym reguł przed zakończeniem gry.
So gay.
myśli: poseł Swarzewski to ateistyczny przedstawiciel cywilizacji śmierci
Ale zaraz zaraz - przecie kadencja papieska to 6 miesięcy, a zatem i tak musimy zwołać Konklawe :)
Guardiana powołajcie.
a kiedy beda kolejne dywidendy?
Kultura i sport, czyli "KIS", jak buziaczek!
Gdziekolwiek bądź :D
Bardzo podoba mi się postulat adopcji demokratycznej. Jeśli Lud zdecyduje, że powinienem adoptować Pana Adriana, niech tak się stanie.
Obykwarciej!
Jedno jest pewne - Pan Adrian potrzebuje silnej, v-ojcowskiej ręki. Rozważam swoją kandydaturę :D
Nie widze zwiazku miedzy marnoscia, a w/w zdaniem. Marna opozycja bedziemy wtedy, jesli bedziemy sprzeciwiac sie dobrym pomyslom rzadu, albo popierac slabe.
Ja bym chętnie, na pełnomocnika ds. równego traktowania, w potocznym sarmackim na "Elę". CV powszechnie znane :)
Co nieee?