Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
no to Panie Adrianie...kiedy Pan kandydował problemu nie było, a teraz - po wyborach - nagle się pojawił? Dziwnie to wygląda.
u nas tylko Marek Sierocki!
ps. a Pan nie kandydował aby z posłem Swarzewskim z jednej listy?
Uwalniajmy, popieram. Ale w drodze edukacji i mądrej debaty, nie politycznych afer.
Poseł Swarzewski ma kontrowersyjne poglądy, ale został wybrany do Sejmu w zgodzie z prawem i atak na jego mandat jest próbą podważenia podstaw demokracji. Nieładnie!
Mnie szalenie interesuje czy do Rzadu wejdzie przewodniczacy Janowski - bardzo na to licze, uwazam ze liderowi partii koalicyjnej warto by bylo dac szanse
Nie ma chuja w mieście.
teraz się MÓWI. "-Ja Cię serce. - Ja Ciebie też serce." Albo: "Ja to serce".
sooooo 2010!
serce :)
Nie jest nowa - jest taka, jaką była zawsze.
(73 l.), juz ja Ci zagladalem w papiery w gabnecie medycyny estetycznej "ARMINEX"
SPROSTOWANIE:

O ile kandydat Konieczny faktycznie ma 88 l., o tyle kandydaci Feliks i Demollari maja lat odpowiednio 74 i 71.

Ubolewam rowniez ze autor nie zacytowal fragmentu mojego przemowienia mowiacego o wyblaklym micie "biedniackiej lewicy"!
Ziewaneczko.
O, jestem zainteresowany. Odezwe sie.
Po zapoznaniu się z w/w i tzw. czasopismem, wyrażam stanowcze oczekiwanie niezwłocznej publikacji sprostowania KŁAMLIWEJ informacji, w myśl której oceniam zachowania Pana Byczka jako zabawne i inteligentne. Uprzedzam, że ja też umiem składać pozwy, a Sąd nie będzie wiecznie nieobsadzony.

ps. Ja wiem, że nadmierne o sobie mniemanie jest przypadłością dość powszechną, ale tym razem pragnę przekłuć balonik i poinformować, że nikt mnie do abdykacji nie zmusił - gdybym miał na to ochotę, byłbym Księciem do dziś - a żadnego wpływu na moją decyzję nie miały osoby, których zdanie tak w przeszłości, jak i dziś, tyle dla mnie znaczy co zeszłoroczny śnieg.
Caly czas sie pograzasz, sprowadzajac sprawe do poziomu osobistej wendety. To czy po mnie jechal, czy nie jechal, nie ma ZADNEGO znaczenia. Znajdzie sie w Sarmacji ze dwie czy 3 osoby ktorych nie trawie szczerze, ale NIE MAM PRAWA ich z tego powodu wykopywac
Skandal i żenada.
Nie pije piwa, bo gorzkie i fu
Pije tylko Cole Doktora Fu-Manchu
Hmmm...w spisie członków widzę tylko Panów Swarzewskiego i Jochina...
A jakie jest sarmackie ID pani Andżeli?
Popieram linię Partii!
Oj, ja również.
Czy leci z nami prefekt? Widze w tym wpisie i w komentarzach WULGARYZMY! (zlosliwiec mode on)
Domagam się powieszenia portretu Otto Grotewohla.
Zgadzam sie z kontrlistem Piotra Mikołaja. Stary jestem :)
O Chryste, Sela Mun, zwana pogardliwie Sela z Wesela !
Robi wielkie oczy