Michaś Elżbieta II
Komentarze
A co do Adriana Jasińskiego-Winnickiego, to bardzo mi przykro że Krzysztof tak wyciąga ten bolesny temat - niedawno mój Syn od nas odszedł :( Do dziś noszę czerń i łkam wieczorami.
Szalenie cieszą mnie wszystkie zgłoszenia i bojkoty! :* Wkrótce podejmę decyzję :)
:* :* :* !!!!!!
Ależ nic nie szkodzi. Scholandia ma też kilku mieszkańców PASYWNYCH! :)

ps. They tried to make me forgive Scholandia, I say - no, no, no.
"Żołnierza Namiętności" ;) chociaż faktem jest, że żołnierze SAL są bez wyjątku namiętni!
Kodeks ŚKW tego nie zakazuje, przyjęło się jednak, że żadnej kampanii wyborczej się nie uprawia, w trosce o jedność Kościoła. Może faktycznie warto tę zasadę podważyć. Poluzowałbym też tajemnicę dotyczącą przebiegu Konklawe. Publikacja wyników poprzedniego Konklawe bezpośrednio przed nowonadchodzącym mogłaby mieć znakomity efekt promocyjny. Poza tym, byłaby na pewno ciekawa, tak dla wiernych, nie sięgających zapewne pamięcią do wydarzeń sprzed miesięcy, jak i dla pozostających poza łaską Ducha Świeckiego.
reelekcja znaczy
teoretycznie moze byc druga kadencja ;p
Na przykład z poglądem, jakoby w świecie realnym potrzeby powstawały naturalnie, w przeciwieństwie do wirtualnego. Otóż pod tym względem akurat się nie różnimy, już od dawna potrzeby w świecie realnym powstają sztucznie, generowane przez agencje reklamowe. Ale reszta ciekawa i warta przemyślenia.
ale karczem brzmi tak pięknie.
wysłałem przed chwilą, przepraszam - realioza.
ja jezdze Polonezem i korzystam z internetu, takze u nas robie za Waldka
Mielismy pewne zatargi ;)
(to był chyba jednak XLIVII Zjazd, ale nie jestem pewien)
To nie jest krytyka, tu nie ma śladu merytorycznej debaty, to jest tani atak - zarzuty bez treści pomieszane z Pańskim widzimisię. "ugrupowanie żąda by zliberalizować politykę przyjęć nie proponując konkretnych rozwiązań Postulujemy liberalizację polityki obywatelskiej – dziś odsetek odmów jest zbyt wysoki." - proszę Pana, konkretnym rozwiązaniem na wiele odmów jest więcej zgód. A gdzie widzimisię? Otóż tu: "napisany na kolanie", "nie zawiera nic nowego"... Życzę wyższych lotów, a na pytania chętnie odpowiem, a właściwie odpowiemy, bo w Bloku - jak to w koalicji - rządzi kolektyw.
A wtopą to jest ten artykuł - dotąd relacjonował Pan wydarzenia na scenie politycznej bezstronnie i ciekawie, a tu wyjeżdża Pan z oczywistymi kłamstwami, program który całkowicie różni się od konkurencji nazywając "programem, który nie przyniósł niczego nowego". Nie wspomniawszy o bredniach pod hasłem "postulaty, które już kiedyś były i nie spełniły swojej funkcji". A skąd Pan to wie, mieszkając w Sarmacji od tygodnia czy dwóch? Całe archiwum z ostatnich miesięcy Pan przeczytał? Czy może powtarza Pan opinie obozy rządowego, nie prosząc nikogo z nas o komentarz? Proszę zmienić tytuł pisma na "Inkubator Prorządowy", właśnie stracił Pan jednego czytelnika i tantiemodawcę.
@ Simon Villeee : BO TO NIE JEST PARTIA. TO JEST KOMITET WYBORCZY. SIŁĄ RZECZY NIE ISTNIAŁ WIĘC PRZED WYBORAMI. Będę takie coś wklejał pod każdym artykułem. Do skutku. Jak się czyta dokumenty, to z nagłówkiem, proszę, potem nie będzie takich wątpliwości.
On nie jest "oderwany od realiów", on jest oderwany od Waszych poglądów - taki ma być i taki będzie. Wasze poglądy nie są Kotwicą Objawionej Prawdy (zbieżność z najświeższym banitą - waszym ekskandydatem do Sejmu - przypadkowa). Do pozostałych inwektyw się nie odnoszę - chcecie sobie uprawiać negatywną kampanię, to uprawiajcie - jak ktoś umie czytać, to sobie nasz program przeczyta, jak ktoś ma pamięć - to poglądy liderów Bloku pamięta, jak pamięci nie ma - to może zażyć Biovital. Over and out.
Teraz wywracam gałkami ocznyma
Proszę nie dezinformować - wspomniane uchwały podjętona XLIVI Kongresie.
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/150730_394685373885004_392831767403698_1312761_213934414_n.jpg
Gdyby tak było, mielibyśmy wybory bezpośrednie na Kanclerza. A nie mamy. (Swoją drogą, może to ciekawy pomysł). Wybory są do Sejmu, więc do władzy ustawodawczej, Kanclerz jest przedstawicielem wykonawczej i nie jest wybierany przez Lud, a przez Sejm - więc nie rozumiem mieszania tych porządków. Nie bądźmy Peweksami. Poza tym, dobry kandydat na Kanclerza może nie dostać się do Sejmu, albo ujawnić się po wyborach - obecny stan prawny jest więc nonsensownym ograniczeniem.
W drugim akapicie powyżej: "Książę przybliży je Delfinowi przez abdykacją", nie publikacją, oczywiście. Cudzy bełkot źle na mnie działa.
Między sobą możecie się obrażać - ze mną będzie Wersal. Albo Sądy.
>-powszechne zezwolenie na chamstwo (pod pięknym hasłem niczym nie >kontrolowanej wolności słowa),

A napisałem to gdzieś? Proszę o wskazanie punktu naszego programu postulującego "zezwolenie na chamstwo", albo jeszcze dziś kieruję pozew do Sądu o zniesławienie.

>-ponowne pogmatwanie przepisów dotyczących sądownictwa (w końcu >działającego),

Nie, wprowadzenie elementarnych standardow odnoszacych sie do praw obywatelskich (prawo do dwuinstancyjnego procesu), oraz niezależności władzy sądowniczej (wybór Prezesa SN). Jeśli Szanowny Delfin ich nie zna, to mam nadzieję że Książę przybliży je Delfinowi przed publikacją, bo władca musi znać elementarz.

>-wymysły odnośnie czata które obecnie już obowiązują (co miesiąc >wybory operatora czata, władze przejmują kontrolę tylko i wyłącznie >w trakcie uroczystości państwowych),

A gdzieś napisałem, że nie obowiązują?

>-ponowne zepsucie systemu politycznego przez Kanclerzy z łapanki >nawet jak nie mają poparcia społecznego.

Proszę wskazać punkt w którym postulujemy "psucie systemu politycznego przez Kanclerzy z łapanki", albo kieruję pozew cywilny do Sądu.
order na cycu <3 <3 <3 :)
Czyli po prostu pieprzysz bez ładu i składu, cóż, mam nadzieję że dalsza część Waszej kampanii będzie utrzymana na tym samym poziomie ;)