Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
myśli: poseł Swarzewski to ateistyczny przedstawiciel cywilizacji śmierci
Ale zaraz zaraz - przecie kadencja papieska to 6 miesięcy, a zatem i tak musimy zwołać Konklawe :)
Guardiana powołajcie.
a kiedy beda kolejne dywidendy?
Kultura i sport, czyli "KIS", jak buziaczek!
Gdziekolwiek bądź :D
Bardzo podoba mi się postulat adopcji demokratycznej. Jeśli Lud zdecyduje, że powinienem adoptować Pana Adriana, niech tak się stanie.
Obykwarciej!
Jedno jest pewne - Pan Adrian potrzebuje silnej, v-ojcowskiej ręki. Rozważam swoją kandydaturę :D
Nie widze zwiazku miedzy marnoscia, a w/w zdaniem. Marna opozycja bedziemy wtedy, jesli bedziemy sprzeciwiac sie dobrym pomyslom rzadu, albo popierac slabe.
Ja bym chętnie, na pełnomocnika ds. równego traktowania, w potocznym sarmackim na "Elę". CV powszechnie znane :)
Co nieee?
no to Panie Adrianie...kiedy Pan kandydował problemu nie było, a teraz - po wyborach - nagle się pojawił? Dziwnie to wygląda.
u nas tylko Marek Sierocki!
ps. a Pan nie kandydował aby z posłem Swarzewskim z jednej listy?
Uwalniajmy, popieram. Ale w drodze edukacji i mądrej debaty, nie politycznych afer.
Poseł Swarzewski ma kontrowersyjne poglądy, ale został wybrany do Sejmu w zgodzie z prawem i atak na jego mandat jest próbą podważenia podstaw demokracji. Nieładnie!
Mnie szalenie interesuje czy do Rzadu wejdzie przewodniczacy Janowski - bardzo na to licze, uwazam ze liderowi partii koalicyjnej warto by bylo dac szanse
Nie ma chuja w mieście.
teraz się MÓWI. "-Ja Cię serce. - Ja Ciebie też serce." Albo: "Ja to serce".
sooooo 2010!
serce :)
Nie jest nowa - jest taka, jaką była zawsze.
(73 l.), juz ja Ci zagladalem w papiery w gabnecie medycyny estetycznej "ARMINEX"
SPROSTOWANIE:

O ile kandydat Konieczny faktycznie ma 88 l., o tyle kandydaci Feliks i Demollari maja lat odpowiednio 74 i 71.

Ubolewam rowniez ze autor nie zacytowal fragmentu mojego przemowienia mowiacego o wyblaklym micie "biedniackiej lewicy"!
Ziewaneczko.
O, jestem zainteresowany. Odezwe sie.