Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Moja propozycja: ożywić Khanda, skłonić do napisania jakichś nowych kukułów (a może już ma?), łowić internetowych łosi na te kukuły.
Raz jeszcze warto pochwalić roztropne planowanie Elekcji i podziękować Regentowi za wstrzemięźliwość czasową. Oraz życzyć powodzenia wszystkim szaleńcom, którzy zgłoszą się do walki :)
Strongnie popieram tę opinię.
@KonradFriedman A gdzie jest zapisany ten specjalny status dla Bialenii? Z tej umowy uchwalonej przez Sejm nic takiego IMO nie wynika.
@RemigiuszL zawsze kusiło mnie wszystko, co zaczyna się na "e" a kończy na "cja"!
Merytorycznej oceny umowy dopiero dokonam, poki co moge serdecznie powitac w skladzie. Fajnie, ze RB dolaczyla i ze sie rozrastamy o sensowne terytoria.
To jest bardzo dobra decyzja z nieprzepychaniem elekcji kolanem, glownie dlatego, ze moze to byc elekcja ostatnia. Niestety.
Z ciekawosci: co to znaczy "glosu pozbawiono sila"? Co to za inby poselskie?
@KonradFriedman taktak, wlasnie doczytalem w Dzienniku Praw. Tak, co do autonomii raczej zgoda, chociaz akurat Bialenia zarowno ze wzgledow historycznych jak i polityki biezacej moglaby na jakas forme autonomii zaslugiwac - pamietam ja jako panstwo dosc zywe. Chociaz pamiec moja siega wielu miesiecy wstecz :)
To jest przecudowne. Takie inicjatywy zawsze wydawaly mi sie najwazniejsze (poza inicjatywami trollskimi, rzecz jasna, teraz mowie o takich na pwoaznie). Trzymam kciuki za rozwoj!
@demollari tez mi sie tak wydaje. Walterycz tez znakomity trener ludowy, wiążę zatem nadzieje. I sznurowadla. I wiązkę czosnku na plecy.
Wszystko pięknie, tylko niech się pozbędzie pana prezydenta z Radia Maryja...
Czy trenerem ludowym Wandystanu jest wciąż tow. Sosnowiecki? Oraz jakim cudem w polskim mikroswiecie jest jeszcze miejsce na 16 druzyn? :)
ad.1 - że nie powinna sie powiekszac "w nieskonczonosc", co oczywiscie jest pewna metafora, bo ile tych powiekszen realnie mozna osiagnac? rzeczywiscie wiekszym problemem jest nierownoprawnosc poszczegolnych skladowych, co zawsze generowalo problemy (typu pierwsza wielka afera wandystanska). A ta Bialenia juz dolaczyla? Bo probuje wlasnie ogarnac temat i nie do konca lapie
Chwalcie sie, Wasza Ksiazeca Wysokosc, bardziej, bo z aktywnosci fejsowej o tym żeście rzecznikiem calego komitetu wywnioskowac nie sposob :) Powodzenia!
Nie bylo SKW do wyboru? Szok i niedowierzanie! Spaghetti sie w pudełku przewraca.
Pewnie jednak powiekszac sie powinna, bo alternatywa jest - z tego co widze - zamkniecie tej imprezy, wzgl przeistoczenie w luzne forum towarzyskie.
zapraszaja na festiwal do torunia w czasie wyborow, kusi wpisanie do rejestru wyborcow i glos xD
Za kazda wizyta po dlugiej przerwie zdarza sie szok, ale ze przylaczenie Bialenii - to szok szczegolnie duzy :)
Dzieki za dluga misje, szczerze mowiac spodziewalem sie ze nastapi to znacznie szybciej. Jak Pan Timios powiedzial - nie zostalo nam wiele czasu
Chcę zażyć to samo co `Autorka obrazu <3
zachrupiemy sie tu na smierc hihihihi
SOBIESCY! chrup chrup, #gimbynieznajo
Aha, i jeszcze pytanie: czy arcywrogiem kandydata Westa byłby kandydat East, i dlaczego? Hihihihihi chrup chrup
Widze ze oprocz sklonnosci fundatorskich, miala rowniez bohaterka sklonnosci do wymachu cycem! :)
A mnie sie raczej bohater komiksu zawsze kojarzyl z pikantnymi przyprawami.