Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
No, poleciały pierwsze kamienie, człowiek znów czuje, że żyje <3
Jeżeli Leszek Miller broni tajemnicy bankowej - jestem z Leszkiem Millerem. Nie, nie chcę jawności życia publicznego rozumianej jako ujawnianie danych wrażliwych, obywatelu kawalerze! Nie rozumiem też jakie to przedsięwzięcia są blokowane przez istnienie tajemnicy bankowej.

Obywatelu podlordzie Bojar - świat realny i wirtualny to dwa różne światy i pozwolę sobie zachować dwa różne zestawy poglądów.
Ja Wam dam na Zjazd, monarchofaszystom, ja Wam dam! :)
Mam tylko nadzieję, że Naród pamięta, że to wszystko wyrosło na prochach pomordowanych w KL Morvenau
No tak obywatelu Kanclerzu, trudno od Was w FLM pójść na prawo - tylko dziś przeczytałem dwie monarchofaszystowskie tyrady - jedna autorstwa ob. Hohenzollerna wzywająca do obalenia kolejnego prawa obywatelskiego - do zachowania tajemnicy bankowej - a drugą powyżej, autorstwa sprawdzonego ob. Bojara, który próbuje niczym Jarosław Kaczyński w realu zaprzeczać faktom, jakby nie widział w Sarmacji przedstawicieli narodów teutońskiego i wandejskiego.
Pytania: a/ przy każdym Księciu stać chcecie - nawet przy hipotetycznym sukinkocie łamiącym prawa obywatelskie? Co jest dla Was ważniejsze - Książę czy Naród? b/ czym Wy się właściwie różnicie od swoich różowych koalicjantów, poza kwestią głosów ważonych?
Nie scholandzkie, tylko gnomińskie, nie suchary, tylko pieczywo liofilizowane, i nie z Elfidy, a z Zakładów Piekarsko-Tkackich w Wałbrzychu (dawniej Mons Reale)
...niesmaczne to... ;)
PASZCZUROWA CIOTA ahahahaa
♥❣❤♩♪♫♬►■●◆☭⁂∗✱‽
Najbezczelniej na świecie zgłaszam "Ab Ovo" i "Kapitana Scholika" :D
jest anarchistyczna. ja to popieram.
Brawo!
Proponuje kolejne konkursy formalne. Limeryk, a może ryszardzik (czyli czterowiersz ku czci ryśka z klanu w układzie ABAB)
Niestety, żyjemy w HETEROMATRIKSIE!
Och, dziękuję!
Niech żyje sierżant Swarzewski, dzielny bojownik o Sprawę!
Nie zbudować obwodnicy?
Tego się nie robi ludowi.
A o ścinaniu głów też była mowa? Bo mnie do dziś kark boli!
☭ - Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus - powiedział Hetman.
- Zuzanna chwali go tylko jesienią - odpowiedział JKW. Formalności stało się zadość.
"Stary, zmarszczki ma wszędzie, nawet na wątrobie, chrypi od fajek, ryj ma czerwony od wódki, ale zachował pamięć hipopotama" - pomyślał Hetman z dumą. Takiego Księcia pamiętał. Takiemu Księciu żaden odzew nie umknie.
Zapalili po papierosku. Znajomy smród słomy, suszonych kocich odchodów i drugoligowego tytoniu rozszedł się po pokoju. Chwilę spędzili w milczeniu, sycąc się smakiem tak obrzydliwym, że aż pysznym.
- Mam kilka hipotez, czy też tez - zaczął Hetman - Dotyczących odpowiedzialności za zabójstwo Kanclerza. Najbardziej oczywista: scholandzkie ścierwulce, gady, złodzieje i gnomobijcy. Z czasów KL Morvenau pamiętamy ich namiętność do zabijania, a i dziś w szkołach Szkolina, Ryżego Zdroju czy Piździgrodu do głów niewinnych i dziecięcych sączy się nienawiść do naszej Ojczyzny.
No ale jest jeszcze hipoteza druga, mniej oczywista. Otóż całkiem możliwe, że Kanclerza zabiły...
ROSSONERI Fer??? Nawet jeśli ta nazwa jest ironiczna, pozostaje obrzydliwą.
Najdroższy,

Czekam i wypatruję Twego powrotu.
o.O
No bo faktycznie, jesteśmy w ostoi dojrzałości i intelektualizmu :D:D:D
[3
co to jest ten plusik przy nazwisku?
dzieci dzieci DZIECI!!!
aahahahahhahah