Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
A możesz wyjaśnić, i opisać te fakty słowami, bo najwyraźniej komunikacja obrazkowa nie jest Twoją najmocniejszą stroną? :)
"Jeśli myślisz że to jest śmieszne to sam jesteś śmieszny"
Ale o co chodzi, bo nie rozumiem tego wyrafinowanego żarciku?
DO OBORY BIEDOTO!
A może jednak KPS? Wasze postulaty pokrywają się z naszymi. Zapraszam na listę wyborczą.
liberalna KPS in your ass!
Na lewicy? Wasza Książęca Mość raczy żartować - kłótnie lewicy ze zjednoczonym frontem monarchofaszystowskim - "różowymi", którzy różnią się między sobą tylko w kwestii liczby posłów
Chętnie odpowiem, ale już nie dzisiaj. W imieniu swoim, a następnie KPS - poddam poszczególne punkty pod głosowanie na Zjeździe. Dziękuję za to pytanie, będziemy mieli co robić :)
Taki sobie wybrał model głosowania, jego prawo. Ja nie jestem właściwym adresem do nadsyłania pretensji i słów krytyki - polecam siedzibę NOP.
Primo po pierwsze: nie mam zdolności wieszczych, nie byłem w stanie przewidzieć stopnia aktywności kolegi z listy wyborczej. Primo po drugie: robi to samo co większość kolegów: głosuje. Primo po trzecie, na ogół zgodnie z moimi poglądami.
Z NOT, oczywiście, patrz: b.

PS. czy mamy prawo tok ebaut flejm klab?

http://youtu.be/RCD14IrOcIs
a/ Głosując na KPS głosujesz na program KPS, b/ co nie zmienia faktu, że popieram niektóre idee NOT, jak opisana powyżej, by nie robić urawniłowki w regionach z własnymi tradycjami
Z Jakobem na jedną listę poszedłem z PRZYJEMNOŚCIĄ
Jak Pani śmie, Żydówo?
poprawka: Forseti
"Lubią ten komentarz: Rufus Forsety ---- > stronnictwo: Front Ludowo-Monarchistyczny". Oj, dementia praecox, ale spokojna głowa obywatelu Kanclerzu, użyczę Wam mojego geriatry ;)
Mój osobisty geriatra udziela właśnie porad profilaktycznych waszym młodoludokinderneofaszo, lajkującym statusy "precz z komuną", zaprzańcy! I jeszcze sobie piszą "FLM jest najwandniejszy"! Wanda się w grobie przewraca!
No, poleciały pierwsze kamienie, człowiek znów czuje, że żyje <3
Jeżeli Leszek Miller broni tajemnicy bankowej - jestem z Leszkiem Millerem. Nie, nie chcę jawności życia publicznego rozumianej jako ujawnianie danych wrażliwych, obywatelu kawalerze! Nie rozumiem też jakie to przedsięwzięcia są blokowane przez istnienie tajemnicy bankowej.

Obywatelu podlordzie Bojar - świat realny i wirtualny to dwa różne światy i pozwolę sobie zachować dwa różne zestawy poglądów.
Ja Wam dam na Zjazd, monarchofaszystom, ja Wam dam! :)
Mam tylko nadzieję, że Naród pamięta, że to wszystko wyrosło na prochach pomordowanych w KL Morvenau
No tak obywatelu Kanclerzu, trudno od Was w FLM pójść na prawo - tylko dziś przeczytałem dwie monarchofaszystowskie tyrady - jedna autorstwa ob. Hohenzollerna wzywająca do obalenia kolejnego prawa obywatelskiego - do zachowania tajemnicy bankowej - a drugą powyżej, autorstwa sprawdzonego ob. Bojara, który próbuje niczym Jarosław Kaczyński w realu zaprzeczać faktom, jakby nie widział w Sarmacji przedstawicieli narodów teutońskiego i wandejskiego.
Pytania: a/ przy każdym Księciu stać chcecie - nawet przy hipotetycznym sukinkocie łamiącym prawa obywatelskie? Co jest dla Was ważniejsze - Książę czy Naród? b/ czym Wy się właściwie różnicie od swoich różowych koalicjantów, poza kwestią głosów ważonych?
Nie scholandzkie, tylko gnomińskie, nie suchary, tylko pieczywo liofilizowane, i nie z Elfidy, a z Zakładów Piekarsko-Tkackich w Wałbrzychu (dawniej Mons Reale)
...niesmaczne to... ;)
PASZCZUROWA CIOTA ahahahaa