Michaś Elżbieta II
Komentarze
Wiwat Hymn Czadu!
Pamiętam! Odnoszę się z sympatią do bravogirlizmu, gdy nie przekracza limesów :)
KOCHAM chodzić na basen
A kiedy byłem zwolennikiem trollingu?
... (tu dalsze wielokropki bo pochrzaniony system nie pozwala mi dać jednego)
Jak będzie co krytykować, chętnie pokrytykuję ;)

A z lenistwem bym nie przesadzał, dopiero co dwa dni po kilka godzin wybieraliśmy Papieża!
Hahaha faktycznie Cedenbal :D
Czojbalsan. Na Suche Batora troche za stary :)
Brawo Bydgoszczy, za zajęcie pierwszego miejsca!
Prosimy o więcej przedruków!
Kiltu. Kilcie. ;)
Ja klęczałem za barierką balkonu, plecami do tłumu, przodem do naszego Ojca.
Jeżeli znow nie bedziesz mogl wejsc polacz sie ze mna przez facebooka i nadawaj stamtad.
Michaelus napisz do Pupki. Moze to faktycznie sprawa przegladarek, probowales roznych?
(przy zalozeniu ze bedzie 7 glosowan, co niewykluczone)
Poza tym, gdybysmy zaczeli o 20, skonczylibysmy o 22 - ja moge nie spac do 3-4, ale niektorzy wstaja rano. Godzina 20 bylaby wiec dla nich koncem dnia. Ale jebac ich, nieprawdaz? :)
Przeciętny dzień pracy przeciętnej osoby kończy się o 17. Taka osoba jest o 19 w domu. Przeciętny dzień szkolny czy studencki również kończy się najdalej o tej porze, umożliwiając dotarcie na 19 do domu czy przed inny komputer. Ale co z tego, ważne, że jest pretekst do srania ogniem. Resztę jebać, nieprawdaż? :)
A mógł kupczyć datą!
NIE MA terminu pasujacego WSZYSTKIM. Poniedzialkowy wieczor doprawdy nie jest piątą trzydzieści we środę nad ranem. Termin to jak każdy inny.
Rozumiem, na przyszlosc bede bral pod uwage tylko Ciebie!
yyyy? nie wiem dlaczego! piszcie do pupki! szkoda ze nie zauwazylem tego wczesniwej!
spis zamkniety
Osoba wierna to ten, kto wierzy w Wandę i Mirtha Syna Jego.
Sarmacjo
Twoje fiordy i zatoczki
Nad plażą pasących się kóz
Czystość, ekologia
Własność, sprawiedliwość
Kozy
W NIEDZIELĘ nie ma finału! W sobotę jest. Halo!
Po prawej Kurt Cobain tydzień przed zejściem, w ciągu.
Czy to moj Syn? Wzruszenie.
przecież to był kurwa ŻART Tygodnika!!!!! Tygodnik Wszeteczny sobie WYMYŚLIŁ HISTORYJKĘ!!! Naprawdę, zaraz mnie wywiozą do TWOREK!!!