Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Scholandczyk nigdy nie jest "były". Tak to się kończy, jak przyjmujemy nieproszonych gości ze Szkolina.
Już się tak Pupka nie podlizujcie, chociaż faktycznie, wciąż się nim czuję :D
Te loczki na gorze czy te na dole?
❤ serceserceserceserce
Cóż, by ujednoznacznić przekaz, pragnę podkreślić, iż rypaliśmy się za tablicą korkową z mapą okręgów wyborczych
Fakt! Kolejny argument za.
podpisze BIAŁYM WIERSZEM :*
12 maja to mnie możecie pocałować w przedstawicielstwo układu wydalniczego :D za to od 3 do 20 czerwca jestem, wiec proponuje powtorke w tym czasie.
Dobra, kończę śpiewać i idę założyć tiszert z polędwicy.
Ale ale jandro, ale ale jandro ro!
Nie, nie przeżywa kryzysu. Po prostu zakończył swoją misję wraz z wyborami, nie jest bowiem partią, a komitetem WYBORCZYM. Liczba członków nie znaczy w tej sytuacji kompletnie nic, i niczego na jej podstawie nie można wnioskować.
Koniecznie!
...powiedział właściciel awatara z seksi modelem :D:D:D
jest w mojej prywatnej kolekcji, ale chyba powinniśmy otworzyć Muzeum Sztuki Staroczesnej - wtedy chętnie przekażę je do domeny publicznej :)
Ależ ja nie odmawiam komentarza: otóż to skandal i nieprawda. Po pierwsze, w kolejce stałem nie do Muzeum, a do położonego obok warzywniaka, po drugie, w kopercie nie było żadnego zaproszenia, a koks, a po trzecie - jestem nieprzekupny, jak agent Tomek Ziobro!
Dementuję: żadne akty przekupstwa nie miały miejsca ze strony żadnego z kandydatów, a nawet gdyby nastąpiły - zostałyby zignorowane.
By rozwiać wątpliwości - nie mam nic wspólnego z Muzeum Sztuki Staroczesnej :)
Liczę na zakup tego dzieła przez nasze narodowe Muzeum Sztuki Staroczesnej.
Słodki Wando, tak to się kończy, jak człowiek ma syna-pedała! Zdjęcie zobaczy, i już "tatko, ja chcę tego!" :D
Wy natomiast jesteście od dawna na drodze kłamstwa i manipulacji. Rozumiem, że jesteście gotowi na proces? Bo tak się składa, że jedyną osobą, która umieszczała bądź usuwała osoby z listy byłem ja, i robiłem WYŁĄCZNIE na podstawie zgody kandydata czy kandydatki. To co, mam pisać pozewik, czy grzecznie przeprosicie?
Czyżbym komuś umniejszył? Jeśli tak to przepraszam, myślałem że to Pan Patryk był twórcą.
Kogo? I jakie masz na to dowody?
A co, kogo tak wrzuciliście?
1. Przekraczasz wszelkie granice żenady - to już nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne.

2. Aha, czyli "wiem, ale nie powiem". No to ja w takim razie informuję, że prominentny działacz Partii Pracy zaproponował mi 1,500,000 libertów, bym zrezygnował z kandydowania z listy Bloku Postępu. Oczywiście, żadnych dowodów nie przedstawię - wystarczy że namieszam i - kto wie - a nuż ktoś uwierzy?
A masz jakieś dowody na poparcie tej tezy, czy to tylko takie gadanie dla gadania i typowa dla Ciebie manipulatorska demagogia spod znaku "Blok Postępu nie wygrał wyborów" i "wszystko zależy od definicji zwycięstwa?"
Precz z monarchofaszyzmem! Niech żyją nacbole!
Jaka znów dyskryminacja? :D
spokojnie, stopniuję napięcie ;)