Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Stanowczo obstawiam mistrzostwo Wandystanu! Niech żyje Kapitan Ludowy Helmut Walterycz!
@RemigiuszL smuteczek. trzeba by wyslac umyslnych do Swarzewa k/ Rumi
A czy wciąż aktywny jest mój umiłowany Bialenbasza - generalissimus Andrzej Swarzewski?
Nikt nie spodziewa sie Gellonskiej Inkwizycji i jej Trzech Poteznych Broni: Niezlomnosci, Fanatycznej Wiernosci Ksieciu i Skrupulatnosci, oraz Czosnkowego oddechu....Czterech Poteznych Broni.
Czy Kandydat nawiązuje bardziej do Fassbendera ze "Wstydu", czy "12 Years a Slave"?
Narracyjnie nie przypiął ni przyłatał, jesli juz - to jakos bardziej w strone tego co proponuje diuk Zombiakov. Do przemyslenia.
Nic nie stoi na przeszkodzie, by Autor rzucil sie w wir tworzenia nowych stacji czy rozglosni. Co prawda niezapomnianego litewskiego zaspiewu red. Sokolowicza nic nie przebije, ale nowa jakosc z pewnoscia da sie uzyskac!
Haha, bylo cos takiego, pamietam dobrze, bo od sprzeciwu wobec tej instytucji zaczela sie moja sarmacka polityczna kariera ;)
hemingłej hemingłejem, mickiewicz mickiewiczem, a mnie cieszy, że ktoś jeszcze pisze o wandeizmie jako potężnej ideologii ;)
@KonradFriedman KKW niczego nie obiecywala, mamy jednak pewne dobre zwyczaje - stad zapewne zawód wielu obywateli i kandydatów
Ja gratuluję publicznie. Cieszę się, że ostatnio wygrywają kandydaci mojej pierwszej preferencji, mam też nadzieję że ten wybór da nam nowe życie. A jeśli miałoby się jednak skończyć pogrzebem, to lepiej by Sarmację chował współzałożyciel. Lubię klamrowe kompozycje.
o jak wspaniale, nareszcie jakas efektowna kampanijna bitka ;)

A ja oczywiscie na Autora niniejszego posta zaglosuje - z powodu szansy na ratunek systemowy wlasnie.
szanuje te argumentacje!
Wandystan trzyma się mocno!
@LukaszN Czy znane sa juz zalozenia tego systemu - gry gospodarczej (a moze wrecz bardziej szczegolowy plan?) Dowiemy sie w kampanii czegos wiecej? Bardzo mnie to interesuje, bo pojscie w jakis rodzaj grywalizacji wydaje mi sie jedynym ratunkiem
Pamietam mecz na lodzie. W 1974 roku bylem mlodym, ledwie pięćdziesięciodziewięcioletnim dyrektorem sportowym LWZPN. Ile się człowiek musiał naklęczeć na tych mistrzostwach...
Zacna depesza, komendancie Stefanie.
Wprost sama pycha!
@Albert A moze jednak powinienes zostac?
Zakrata ten łater?
Gwiazdor, co ma katar?
Czy zjem dzisiaj tatar?
Mięsko to, czy wata?
Czy nadejdzie Książę?
Czy podróbka głupka?
Jaka będzie koalicja?
Kosz Warzyw "Patrycja".
A Wandystanu nie zaprosili (smuteczek,łezka)
Wszystko to marność. Próbować zawsze można.
NEKSJALIZM? <3 umieram z ciekawosci, czy gdzies mozna znalezc zarys doktryny?
WSZYSTKO JEST NIEPOTRZEBNE
Moja propozycja: ożywić Khanda, skłonić do napisania jakichś nowych kukułów (a może już ma?), łowić internetowych łosi na te kukuły.
Raz jeszcze warto pochwalić roztropne planowanie Elekcji i podziękować Regentowi za wstrzemięźliwość czasową. Oraz życzyć powodzenia wszystkim szaleńcom, którzy zgłoszą się do walki :)
Strongnie popieram tę opinię.