Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
To prawda. Nie jest! I kto wie, jak dlugo jeszcze nie bedzie, obecna ustawa nakazuje powiekszenie stanu czlonkowskiego o 100% :)
@Thomas von Lisendorff
Odpieram uwagę o charakterze ontologicznym. Partia BAAS istnieje, nie jest bowiem koniecznym warunkiem istnienia danego bytu jego rejestracja przez jakiekolwiek władze. Można co najwyżej powiedzieć, że - no właśnie - nie została jeszcze wpisana do rejestru zrzeszeń w rozumieniu ustawy o zrzeszeniach, co nie oznacza nieistnienia.

Co do wspólnej przyszłości, nie moja to wina, że Andrzej Swarzewski jest osobowością tak silną i rozpoznawalną w Sarmacji, że przez jego pryzmat postrzega się partię do której należy :)
@Langer Dziekuje za aktualizacje! Redaktor Stalinowski niestety nadużył z wyborczej radości kumysu w barze "Modry Bialenbasza" i zepsuł teleks na Poczcie Głównej, więc nie mogliśmy odebrać od niego wiadomości w tej sprawie!
@RCA ech, wszystko za pieniądze. Materializm! No to niech zostanie w Parku, tu też dobrze.
Oj, rypnąłem się i poszło do Parku zamiast do Bialeńskiej Agencji Prasowej...jeśli czyta to ktoś władny i da się przenieść, to będę wdzięczny i kwiatowy
@AlbertJanMaat znalazlbym kilka lepszych rzeczy od demokracji. Styczniowy wieczór na tajskiej plaży,,na przyklad. Foie gras na świeżej bagietce. Serię gier "FIFA". Koty.
Mamy w każdym razie dzięki temu artykułowi nową ksywę dla Pana Langera. "Tadzio" :)
Also, wybitnie raduje mnie to ostatnie odrodzenie idei socjalistycznej! Na rozne sposoby, z tego co widze
@RemigiuszL Tropicana una, dos, tres, quatro, cervezas y muchos pinchos por todos!!!
Krokiem do przodu jest fakt, ze nie tylko podaje Pan pomysl na kolejna dyscypline objeta zawodami, ale tez wskazuje silnik zawodow, problem polega na tym ze nic z tych wyjasnien nie zrozumialem :))
Znakomity artykul, ktory wiele mi wyjasnil i spowodowal ze lubie moja Bialenie jeszcze bardziej :) Wspaniale panstwo z mnostwem zwrotow akcji!
Bardzo mi sie ten model podoba, warto sie na nim oprzec - jakas forma strategii w miejsce dzialania objawowego musi sie w KS przyjac.
@PaulusBuddus jesli to klony, to calkiem sympatyczne.
Byłem tam! I wcale nie jest prawdą, że zostałem ranny w lewy pośladek. Nie jest również prawdą, że wręczaliśmy komukolwiek kwiaty i kazaliśmy wiwatować, robili to sami z siebie! Nie jest również prawdą, że na transparentach napisalismy "Nie masz kochasia nad Michasia".
@PaulusBuddus a czy ja nie szanuje? no jak nie szanuje. Zwlaszcza sportowe Mazdy, pasjami.
FRENTE A FRENTE CON ESTRANOS / CAAAAMBIOS!
Mysle ze po wyborach Obroncom Bramy Palacowej nalezy wystawic pomnik!
@MaHi pokładam wiarę w Umiłowanym Naczelniku Burbon-Contim.
Absolutne arcydzielo.
Węszę kloning. Moze to jakis mlodzieniec, co nie wie, ze nie wolno? Trzeba by akcji uswiadamiajacej.
Kto ty jesteś?
- Jerzy Zelnik.

Jaki znak twój?
- Srebrny wziernik.

Gdzie ty mieszkasz?
- Na bazarze.

W jakim kraju?
- W Myanmarze.

Czym twa ziemia?
- Nieużytkiem.

Czym obsiana?
- Kwiatkiem brzydkiem.

Kochasz Gessler?
- Jak cholera.

Na co czekasz?
- Dzień wesela.

Coś ty dla niej?
- Sweet dziubasek.

Co powstanie?
- Nasz bobasek.
Który skrzywdziłeś Sarmatę prostego
Śmiechem nad kaszą jego wybuchając,
Gromadę kukulic koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Pizzę hawajską tobie przypisując,
Pochwalne ćwirki na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Defloriusz pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
@RemigiuszL Wykluczone! Krasna Gwardia umiera, ale się nie poddaje!
PRASUJĘ MUNDUR I JADĘ.
Kakaowy medal uznaję za osiągnięcie cenniejsze od złota! :)
Płaczę i łkam. Ale też cieszę się, bo z ćwirka wiadomo o brązowym medalu! Vel medalu kakaowym.
Łkam i płaczę :(((